IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3931  
Стар 1st May 2016, 22:57
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Lily.ana, hotmamma ani_inna, благодаря за милите думи. Изследванията ми са "второто мнение",ползвах за коректив Геника, която е доста добра лаборатория в София, а на клоплоскопия бях преди празниците. Ще видим какво ще стане- дЯте имам да гледам- няма как.Поръчах си сега една гъба за имунитета http://www.iherb.com/Grifron-Maitake...-4X-60-ml/3658 ,както и правя курс с ИЗОПРЕНАЗИН. Те пък, го издърпали от мрежата та сега ще го търся по аптеките- ще го пия два месеца. Аз така или иначе го пиех по повод настинките ми , та може би е добра идея @tanchetomarinova да видиш с личния лекар какво може да каже по този въпрос. ИЗОПРЕНАЗИНА е имуностимулатор и ще те подсили преди операцията .
Отговори с цитат
  #3932  
Стар 1st May 2016, 22:59
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Оф пак съм аз ,та да питам тук колко дълго мазахте белезите,защото първо ми писна и даже напоследък пропускам едно от мазанията и второ не виждам никаква промяна в белега?
Успех на всички с предстоящите операции
само НЕ ползвай контрактубекс, защото имам "произведение" на лицето от него. Хирурга ми каза, че от него стават сраствания и не се препоръчва.
Отговори с цитат
  #3933  
Стар 2nd May 2016, 07:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
Lily.ana, hotmamma ani_inna, благодаря за милите думи. Изследванията ми са "второто мнение",ползвах за коректив Геника, която е доста добра лаборатория в София, а на клоплоскопия бях преди празниците. Ще видим какво ще стане- дЯте имам да гледам- няма как.Поръчах си сега една гъба за имунитета http://www.iherb.com/Grifron-Maitake...-4X-60-ml/3658 ,както и правя курс с ИЗОПРЕНАЗИН. Те пък, го издърпали от мрежата та сега ще го търся по аптеките- ще го пия два месеца. Аз така или иначе го пиех по повод настинките ми , та може би е добра идея .
Капризче, само така! Напред и само напред - човек с дух може всичко да пребори. То пък и не се знае още резултата от колпоскопията. Ти имала ли си някога раничка на шийката на матката? А Гъбата и Изопринозина лекар ли ти ги препоръча или ти си реши да ги пиеш?
Отговори с цитат
  #3934  
Стар 2nd May 2016, 12:00
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря ви момичата!

Caprice стискам ти палци момиче, възхищавам се на хора като теб - немрънкащи, а смело опълчващи се на живота. Веднага отивам за изопреназин.
Polinka79 успех и на теб
MartaSanchez и аз от това се опасявам, бях категорична, че ще сложа капковидни импланти точно заради този риск, нооо и мъжо ми като му показвах снимки, а и знаейки как аз изглеждах естествено преди е твърдо за кръгли та да видим какво ще се получи накрая - ако оздравея до датата де . За контратубекса от опит съм твърдо против. По-добре без нищо отколкото с него - ефекта ще е еднакъв. Преди 7г оперираха дъщеричката ми - 4г непрекъснато я мажех с него и мнооого ме е яд, че по него време интернет за мен не беше такова ежедневие за да имам повече информация, послушах хирурга й и не потърсих друго мазило. Вече е твърде късно за съжаление !

Лекарите почиват, а времето си върви, не знам какво да правя. В клиниката също не ми вдигат телефон. Гърлото е по-добре макар и още позачервено, но си кашлям да му се невиди. Много ме е яд, има още време, но пък кавото стане ... Момичета ако на някоя от вас и хрумне друга идея за бързо излекуване моля споделяйте :–(
Отговори с цитат
  #3935  
Стар 2nd May 2016, 16:53
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
Благодаря ви момичата!

Caprice стискам ти палци момиче, възхищавам се на хора като теб - немрънкащи, а смело опълчващи се на живота. Веднага отивам за изопреназин.
Polinka79 успех и на теб
MartaSanchez и аз от това се опасявам, бях категорична, че ще сложа капковидни импланти точно заради този риск, нооо и мъжо ми като му показвах снимки, а и знаейки как аз изглеждах естествено преди е твърдо за кръгли та да видим какво ще се получи накрая - ако оздравея до датата де . За контратубекса от опит съм твърдо против. По-добре без нищо отколкото с него - ефекта ще е еднакъв. Преди 7г оперираха дъщеричката ми - 4г непрекъснато я мажех с него и мнооого ме е яд, че по него време интернет за мен не беше такова ежедневие за да имам повече информация, послушах хирурга й и не потърсих друго мазило. Вече е твърде късно за съжаление !

Лекарите почиват, а времето си върви, не знам какво да правя. В клиниката също не ми вдигат телефон. Гърлото е по-добре макар и още позачервено, но си кашлям да му се невиди. Много ме е яд, има още време, но пък кавото стане ... Момичета ако на някоя от вас и хрумне друга идея за бързо излекуване моля споделяйте :–(
Танче, виж само как е приема на ИЗОПРЕНАЗИНА- сега го пия 3х2 дневно. Но килограми тук имат ефект, ти си по-дребна, съответно звънни поне на личния да ти каже. Особено ако не си го пила досега има кански ефект- аз помня, го пих когато кърмех, бях тъкмо спряла и имах висока температура, пих го и след 12ч.- О, чудо. Та,за който не го е пил, има " УАУ" ефекта-но,тогава ми беше 3х1 на ден, въпреки че бях повече КГ- тъй че недейете самосиндикално да го приемате, вижте с личния приема как да бъде точно. Благодаря на всички за подкрепата, вие сте ми!


Танче, и ти си при Заякова или бъркам- и аз се чудя м/у висок и ултра-висок профил? Пак Кръгли, Натрел, 430 +
Отговори с цитат
  #3936  
Стар 2nd May 2016, 18:24
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Caprice® утре първата ми работа ще е да мина през личната (представям си какво чудо ще е пред кабинета й след празниците) - иначе днес си го купих да е в мен и се двоумя дали да не изпия едночко довечера, а сутринта тя ще ми каже ( мисля си щом има такъв силен имуностимулиращ ефект няма ли да повлияе на организма допълнително да засили реакцията си срещу импланта като чуждо тяло - моля не ми се смейте, но колкото по-наближава мисля за какво ли не и параноята ме обзема).
При Заякова съм, капарирала съм Natrelle 375cc TRX - това е ултра висок профил кръгли, но да си кажа страха ми е не от това дали няма да са твърде изпъкнали и изкуствени, колкото от това, че диаметърът им е много малък 11.5см - не разбирам и естествено не споря и се доверявам на докторката, но си мисля, че моите гърди са с по-широка основа и да не стоят наистина като две разделечени топки. Когато имах гърди проблема беше, че всички чашки С банелът им се врязваше в гърдите ми(по-малък диаметър), а на чашка Д ми беше добре, но пък ги запълвах само когато са с вградени подплънки и то не винаги или в периодите когато кърмех. И сега като се меря (ако го правя правилно разбира се) диаметърът ми е 13см. На капковидните импланти 375сс ако не се лъжа бяха 12.5см - първо тях исках, ноооо отново ме загложди това,че си искам пълния горен полюс и на последната консултация промених решението си за кръгли. ДАНО не съжалявам

Последно редактирано от TM : 2nd May 2016 на 18:33
Отговори с цитат
  #3937  
Стар 3rd May 2016, 14:43
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
Talking

Привет,

търсих в нета и не виждам релация м/у приема на изопреназин и импланта. С имплантите трябва да е внимава при приема на хомеопатия,защото има лекарства ,"изчистващи" организма, но по-добре питай и кажи да знаем всички. Сега четох за разликата м/у високия и ултра-високия профил на НАТРЕЛ и виждам, че ултра -високия правел гърдите да изглеждат по-големи. Виж тук https://www.realself.com/review/bill...e-inspira-srx#

Та,когато на мен ми се обадят от клиниката ще кажа че искам ултра високия профил.

м/у другото видях че като си изтрия бисквитките ми тръгва форума.
Отговори с цитат
  #3938  
Стар 3rd May 2016, 21:13
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте, да ви разкажа какво стана днес. 4 часа чаках пред кабинета на личната ми лекарка - както и очаквах първия работен ден след празниците беше страшно. Както и да е изчаках си, влязах, казах си оплакванията - отговор - пий повече чайчета. Обясних й защо въобще съм при нея и че в обикновен случай не бих отишла на преглед само заради кашлица и червено гърло и й обасних какво ми предстои. Само където не ме линчува, кара ми се, вика ми.... както и да е няма да ви занимавам с тая грозна картинка, крайния резултат беше, че нито разбрах как да се лекувам, нито за изопренозина успях да питам. Доплака ми се, казах си отивам на частен преглед и снимка на добровете ако трябва ще наравя. Докато чаках пред частния кабинет звъннах в клиниката на доцент Заякова. Тя беше в операционна, но момичето на рецепция ми обеща, че като излязат ще й обясни състоянието ми и ще ми позвънят, преди да успея да вляза за преглед ми позвъниха от клиниката и тъй като и там чакаха много хора си тръгнах. Разговарях с анестезиоложката. Беше много мила, разпита ме подробно, изпрати ми на имейл сканирана рецепта с антибиотик АЗАКС - каза да го пия 3 дни по 1 таблетка. Попитах за изопренозина - каза, че няма никакъв проблем да го пия и него, нямало да има никакво негативно отношение с операцията и така или иначе съм го купила да си го изпия 3 пъти по 1таблетка. Пръскам биопарокс в гърлото, пия чайове и мултивитамини Центрум. Стискайте ми палци да се оправя до 10.05 Дано съм полезна с нещо на някой ако му се случи да се разболее преди операция и дано си имате по-свесни лични лекари от мен, а аз започвам търсенето на нов - знам че юни месец мога да я сменя така че ще се възползвам!
Отговори с цитат
  #3939  
Стар 3rd May 2016, 21:20
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Caprice® аз точно за това избрах ултра висок профил - пуста лакомия Ако ми станат по-малки от преди обаче сигурно ще ми е мноооого криво. Че ще са изкуствени и на вид, и на пипане ми е ясно, но ако са и по-малки от преди ще се изям от яд - при все че и някога с гърди исках още по-големи гърди .... а почти съм убедена че ще стане така, ама какво да се прави докторката е категорична, че гръдния ми кош бил малък (каквото и да значи това при все че подгръдната ми не е малка 75см, четейки тук разбирам, че има доста по-финни момичета от мен с по-малки мерки и по-големи импланти). Доверявам се пък здраве да е, все ще е нещо на фона на нищо
Отговори с цитат
  #3940  
Стар 4th May 2016, 08:27
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

tanchetomarinova, неприятен опит с личната. Сменяй задължително. Ами виж на мен Заякова ми каза за подгръдна 86, максимум 450 ,ултра висок на Натрел. То има значение и какъв старт имаш, а при теб си има старт По време на моята консултация с нея , точно това тя ми обясни.Тъй че 100% ще са доста по-големи от преди, по-хубави и ще си ги носиш със здраве. А изопреназина 100% ще те вдигне за 1,2 дни особено с антибиотика, тъй че стискам палци всичко да е супер и съм сигурна че ще е. Ти от Варна ли си или ще пътуваш до там?.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.