IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th February 2007, 00:22
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Ох тия пусти цигари и на мен са ми проблем. За циците пуших,ама за абдоминопластиката - няма как,трябва да ги спирам
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th February 2007, 10:36
richi richi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Ще питам точно кои беше.
Аз не съм спирала цигарите по никое време.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th February 2007, 11:17
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame73
Таня,чудесно е,че си предоволна от Заякова...влизайки във форума се радвам на момичетата споделяйки за оправданото им доверие към нейния хирург.НО,е отговорно да казваш на жената "Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш" За съжаление срещата ми с Д-р Заякова бе след моите операции,и съжалявам,че не знаех за нея преди 6месеца... И аз съм очарована от вниманието,времето което ми отдели.Тя м/у другото е в листата ми за предстояща трета,надявам се и последна!
Ами какво да кажа,като съм доволна от Заякова .Все пак аз не я насилвам да се оперира при нея, просто казвам ,че едва ли ще съжалява.Тя сама да си реши, все пак тук даваме мнения за собствената си операция.Нали тя иска мнения за хирурзи.Аз немога да й кажа за други лекари, тъй като тази беше единствената при която ходих и веднага реших ,че ще е тя.Нито съм сравнявала цени, нито търсих мнения.Първата среща ми беше достатъчна да реша, че ще се оперирам при Заякова.За мен парите не бяха проблем-исках качество и сигурност от нейно страна, и за сега съм доволна.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th February 2007, 11:51
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Аз съм на същото мнение като Таня за Заякова.Но все пак ще потърся и второ мнение
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th February 2007, 12:42
richi richi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 8
По подразбиране

попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th February 2007, 16:54
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от richi
попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните
с какво ти ги попълва ? аз съм виждала едно момиче много ми харесаха устните и, но тя не знае с какво и ги е попълвал !!!!?????
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th February 2007, 21:54
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tania29
Аз немога да й кажа за други лекари, тъй като тази беше единствената при която ходих и веднага реших ,че ще е тя.Нито съм сравнявала цени, нито търсих мнения.За мен парите не бяха проблем-исках качество и сигурност от нейно страна, и за сега съм доволна.
Преди колко време се оперира и колко ти излезе операцията (+престой, лекарства, мазила и т.н.)? Колко те боля и след колко време започна работа (без болки)?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th February 2007, 09:18
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от richi
попитах,преви сте-Вълков във Валем ми прави устните
с какво ти ги попълва ? аз съм виждала едно момиче много ми харесаха устните и, но тя не знае с какво и ги е попълвал !!!!?????
Аз до колкото знам,от приятелки ,които са си правили устните при д-р Вълков,той слага силикон комбиниран с още нещо,и не не казва какво е ,защото си е някаква негова комбинация
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th February 2007, 10:28
richi richi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Нещотщ,което ми направи впечатление тогава е ,че на консултацията ми каза-250,при което аз реших,че е лева,а в последствие се оказа-евро.Тогава още малко хора работиха с тази валута.
А що се отнася до това какво ми е сложил,честно казано незнам,макар,че до скоро си пазих някаква бележка,която ми даде след интервенцията-като касов бон))
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th February 2007, 11:36
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
Преди колко време се оперира и колко ти излезе операцията (+престой, лекарства, мазила и т.н.)? Колко те боля и след колко време започна работа (без болки)?
Оперирах се на 06,10,2006 г. и операцията ми излезе 3000 евро(имплантанти макГан, анатомични, капковидни, 330сс, подмускулно), допълнително платих 80 л.за стая за една вечер; за сутиена и колана ,с който се стягах още 150лв; мазилата-Контратубекс-12 лв и Дерматикс -65 лв-редувах ги сутрин и вечер; за първата консултация платих 20 лв;на втората капаро-1500 евро, а останалите преди операцията.Операцията почна в 15,30ч до 18,30 ч.След това се събудих в стаята, на леглото-как и кога са ме преместили незнам, и ми бяха сложили сутиена.Изпитвах болки в гърба и неможех сама да стана, сестрата ми помогна но чак след 6ч след като излязох от упойка.Наистина боли ,но е поносимо-не е болка за умиране.На сутринта в 9,30 лекарката ме прегледа и ме изписа.
За работа незнам, защото аз бях по майчинство-но невдигах детето 1м., така ми каза лекарката.
До 20 ден вече всичко си беше нормално-без болки
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПластичнахирургиявъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:14.