IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 26th April 2013, 07:17
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Нелкаааа, супер новина..бях сигурна че операцията ти е тази седмца . Много се радвам че се чустваш по-добре..жалко че упойката ти е подействала кофти , дано днес си ок вече . Знаех, че Дилбер ще се справи и ще даде най-доброто от себе си..както някой писа по-рано "не би се хванал ако мисли че няма да успее да го направи хубав носа..вс епак се касае за реномето му "

И най-вече се радвам, че си доволна от Дилбер.. и заради теб и заради нас с Елена .. дано не прозвучи егоистично, но чаках с нетърпение отзиви..следващата съм аз..оказа се преди Ели, че ще съм на масата и ще пиша при първа възможност, за да ви информирам за док моите впечатления .
Отговори с цитат
  #432  
Стар 26th April 2013, 08:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Катя, стискам палци! Макар,че знам, че ще получиш каквото ти е казал док! Опредлено не е от типа да ти замая главата за да те привлече към себе си. За теб с Ели гарантира чудесен резултат и аз наистина вярвам в това!

Няма да те питам кога е, защото май по-добе да не казваш. Изненадай ни!


Аз тази сутрин съм много по-добре! Даже изядох цяла баничка! Главата не ме боли , не ми се вие свят и най-вече - не ми се гади! Как ми липсваше апетита... аз принципно съм голям чревоугодник и постоянно ям.

Постоянно кихам обаче. Много ми гъделичка в носа. И още си тече кръв. Надникнах набързо вътре - тампоните са кухи, като тръбички - за това може да се диша явно и за това изтичат секрети навън.
Кийри беше питал за лонгетата - да, на дупки е. Предполагам това значи дишаща. Живот и здраве в понеделник махаме лонгета и тампони.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #433  
Стар 26th April 2013, 08:26
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Нели, радвам се, че си добре днес продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.
Отговори с цитат
  #434  
Стар 26th April 2013, 09:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Нели, радвам се, че си добре днес продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.
Болки в носа нямам. Главата боли от отока. Гледам, че малко синьо имам на клепача на дясното око днес. И това е. Иначе стандартния оток.
Носът не го духам. Просто си лепя марлички отдолу като се изтича да не ми влиза в устата. Те в болницата ти ги дават завкъщи.

Медикаментите варират според зависи. Примерно на мен ми изписа антибиотик, обезболяващо и антиалергично, защото се оплаках от алергии. Също така арника и морска вода. Но да, горе-долу толкова излизат.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 26th April 2013, 10:54
zara_6666 zara_6666 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 55
По подразбиране

Нелинцееее....толкова се радвам за теб!Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре
Отговори с цитат
  #436  
Стар 26th April 2013, 11:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zara_6666 Виж мнението
Нелинцееее....толкова се радвам за теб!Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре
Мерси, миличка!
Хайде да минаваме всички по реда си и да напускаме темата!

Шегувкам се. Със сигурност съм абонирана от тук нататък. Стискам палци всеки да получи каквото иска!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #437  
Стар 26th April 2013, 21:59
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора
Отговори с цитат
  #438  
Стар 26th April 2013, 22:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора
В близките няколко дни - абсурд! Няма смисъл просто - едно кИфте съм!

Дилбер каза да не се плаша от анфаса, точно за това ме предупреди - щял да спада носът ми поне 6 месеца. Първо заради многото ревизии, второ заради ужасно дебелата кожа.

И на мен анфаса ми е голяма питанка, аз от него се притеснявах най-много. Но колумелата ми е прибрана, връхчето е вдигнато.. колкото е да е месест носът, поне няма да го имам онова постоянно навъсено изражение от висящата колумела..

Поне 2 седмици преди да пусна читави снимки. Няма смисъл преди това.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #439  
Стар 26th April 2013, 22:28
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Добре, нямам търпение да те видя )) нямам търпение да мине и моя ред, направо съм обсебена от мисълта.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 26th April 2013, 22:57
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка не се притеснявай за кихането гледай да го правиш през устата Аз бях същата работа голямо кихане падна даже още си покихвам но сега поне ми е по спокойно все пак минаха 16 дни Нослето си личи че е много приятно повдигнато още от сега и не е увиснал както беше
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.