IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 26th March 2010, 08:05
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ми те момичетата не разбират и искали да ми помогнат, защото постоянно мрънкам и ми купили освен останалите подаръци и едни хапчета
Аз незнам за какво става въпрос с тях..
Някой да е чувал нещо?
Някой сигурно ги е посъветвал нещо за да купят точно тях, но и аз съм чувала противоречиви мнения за тях.
Аз съм чела доста интересни неща за тези хапчета. Пила ли си/чувала ли ли си как действа екстазито? Не ти се яде, не ти се спи, преливаш от енергия - и те така действат, защото имат подобни съставки. Бонусите обаче са сърцебиене, безсъние, нервност... Директно в коша мен ако питаш
Отговори с цитат
  #332  
Стар 26th March 2010, 08:19
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Добро утро!
Отговори с цитат
  #333  
Стар 26th March 2010, 08:24
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Хай Дунде
Шъ папаме ли житото от 6-ти
Абе аз да питам като будала - жито и пшеница е едно и също, нали така
Отговори с цитат
  #334  
Стар 26th March 2010, 08:27
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

ми...и аз така си зададох въпроса и блондинското в мен
единодушно каза да
Отговори с цитат
  #335  
Стар 26th March 2010, 08:30
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Браво, мерси :P
Щото аз вчера ходих в един магазин за здравословни храни, и там ми дадоха нещо френско производство, пише, че било предшественик на пшеницата, с люспите си било/някой каза, че така е било по-добре/. Ама как му беше точно името, не помня като ида в къщи, ще ви кажа.
Отговори с цитат
  #336  
Стар 26th March 2010, 08:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Добро утро!
Отговори с цитат
  #337  
Стар 26th March 2010, 08:34
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Да се запиша и аз!
Отговори с цитат
  #338  
Стар 26th March 2010, 08:42
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Здрасти, бъбривци! И аз да си похортувам с вас.
Мимика, аз като ще правя житото, ще е по моя начин - с прясно мляко. Но първо да свърша 90-дневната. Аз ще я правя за отслабване и подобрение на метаболизма. Тя от само себе си ще ме пречисти от токсини. Аз съм споменавала, че след 4-ия ден потта спира да мирише. Не приемам орехите и ябълките, камо ли пък мед. Но това са си индивидуални предпочитания. Покълналото жито е по-полезно. Обаче иска много слугуване и трябва да имаш вкъщи 3 купи с жито и да не им объркаш реда кога са накиснати. С 10-минутно варене е по-лесно за организация. Но: пак изрично подчертавам, че житото не трябва да е грухано. Между другото, покълналото жито има по-голямо въглехидратно съдържание. А за заетите мога да препоръчам следното: в големите магазини има кутии с пшеничен зародиш, готови. Който няма време да се занимава, да ползва тях. Промишлената продукция винаги буди съмнение, но ако взема да задълбавам и да се втелявам кое е по-полезно, без друго ще стигна до заключение, че всичката храна, която се предлага, е боклук. Така че просто няма да зациклям в подробности и детайли
Отговори с цитат
  #339  
Стар 26th March 2010, 08:44
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Дундьо, и аз мисля тази с млякото. Само да те питам - цялото количество за деня от 100 гр.се вари 10 минути, нали така - и после се разделя на три ???
Ти издържаше ли по 10 дни, и какъв беше резултата при тебе
Отговори с цитат
  #340  
Стар 26th March 2010, 09:01
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Маусче, според мен тази диета нещо не ти понася. Аз временно се отказах от Дюкан, защото дойде момент, в който почнах бързо да наддавам, както си бях режимна. А дебелото ми дупе не е от месо и картофи. Има лаф "тая шия не е от туршия", ама аз основно се хранех със салати и хляб, щото най обичам салати. Манджата ми беше за гарнитура. Спомням си като дете две балерини на диета, бяхме на курорт в Берковица. Ядяха само домати, без сол дори. Казваха, че най се дебелее от солени зеленчуци. Вече съм споделяла за историята на надебеляването си и съфорумците ме подсетиха, че често подценяваме ролята на олиото в салатите, ето, явно и солта, количеството хляб и пр. Мен ако питаш, даже и количеството на самата салата. Не знам как ги комбинираш. Ама даже на плодова диета се ядат 6-7 плода (0,800 кг), ти така, между другото, хапваш половината на това количество + всичко останало. Разделно ли се храниш или тюрлю гювеч от всичките работи? Колко пъти на ден ядеш? Кога вечер ти е последната хапка? Кое хранене ти е най-обилно? Записвай си на един лист всичко, което си погълнала за деня и при какви условия и виж откъде идва проблемът. Сметни си калориите, виж поела ли си всички необходими храни - мазнини, въглехидрати, белтъчини, омесила ли си много видовете храни на едно хранене. Просто си огледай режима от всички страни. Забелязала съм, че хората са склонни към самозалъгване (и аз в това число) за причините на килограмите. Причината винаги си е в нас. Казваш какво си хапнал за обед, но някак игнорираш междухапванията, когато тайно и от себе си покрадваш от хладилника, от тенджерата на печката, от масата, от шкафа. То не се брои.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:40.