IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 9th April 2010, 10:01
Аватара на АМАРЕНА
АМАРЕНА АМАРЕНА не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 113
По подразбиране

и аз да се включа малко в тази говорилня Здравейте Имам и едно пиотане към ветераните в бранша (диетите де) Тъй като имам нужда да сваля 4-5 кг., но нямам воля най-вече да откажа сладкото, бих ли могла като ми се прияде да си хапвам шепичка (ок. 10-тина ) сурово кашу , объркано с една лъжичка мед?

П.с. Да, знам, че това си е бая шепище, но........
Отговори с цитат
  #542  
Стар 9th April 2010, 10:21
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Piny, дунди: Пих няколко от тези хапчета, найстина в началото ми дадоха много добър старт.
Вече не вечерям или ако хапна, ще е салатка Избягвам сладкото, а през деня си ям каквото искам.
Водата я дигнах от 1л. на 2-3л. и отделно други течности
За 15 дена резултата е -3кг.
Чувствам се перфектно! Сутрин ми е лекичко и свежо.
Сезона също е виновен за отслабването! Възползвайте се!
Отговори с цитат
  #543  
Стар 9th April 2010, 13:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Engel много се радвам за теб!
Отговори с цитат
  #544  
Стар 9th April 2010, 21:07
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ей вчера цял ден кво плюскане падна хахах (едно плодово кисело мляко 400 грама=440 калории бая така мазничко ахха+половин пакет бисквити на Нестле Обикновени-бе едно 12-3 бисквити поне,2 сърмички,парче сирене,шоколадов бонбон..някви такива) А вечерта на дискотека-обърнах 3 големи водки и 2 чаши натурален сок Добре,че бях яла повечко през деня,та днес беше сравнително лек махмурлука...Но нямам апетит цял ден,Първото ядене беше в 16:40-300 грама кисело мляко с около 200 грама краставица на таратор и към 20:40-същото ама 200 грама кисело мляко и краставица...и хич не съм и гладна,то след плюскането вчера и алкохолааа до 3 през нощта Утре наште ще правят пъстърва със зеленчуци на фурна,баница и са донесли още 3 шоколадови зайчета (Линд млечен шоколад едното зайче 100 грама) Ще се ядееее хахах
Отговори с цитат
  #545  
Стар 9th April 2010, 21:11
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Piny, дунди: Пих няколко от тези хапчета, найстина в началото ми дадоха много добър старт.
Вече не вечерям или ако хапна, ще е салатка Избягвам сладкото, а през деня си ям каквото искам.
Водата я дигнах от 1л. на 2-3л. и отделно други течности
За 15 дена резултата е -3кг.
Чувствам се перфектно! Сутрин ми е лекичко и свежо.
Сезона също е виновен за отслабването! Възползвайте се!
Супер! Аз в началото на диетата никакви течности не пиех,но тука от 1 месец пия по 2 литра на ден (вода и чай). Свикнах,което ме радва. Усещам как кожата на лицето ми се изчиства и абее въобще причиствам се А сутрин да станеш и да ти е леко на стомаха няма по-хубаво нещо ей ))) особено като си и заслабнал и се чувстваш по-лек. Много готина тръпка Хехехе Браво Азнгел :P
Отговори с цитат
  #546  
Стар 9th April 2010, 21:19
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз на края на четвъртия ден от житния режим не издържах и си гризнах хапка от един стрък чесън Пак се провалям
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #547  
Стар 9th April 2010, 22:15
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Аз на края на четвъртия ден от житния режим не издържах и си гризнах хапка от един стрък чесън Пак се провалям
Абе жена! Хапка от.....стрък чесън..Божееее...изумявате ме бе хора!!! И целия стрък да го беше изяла голяма работа,а то хапка и за капак чесън. Чесънът е много полезен,особено пресен. Виж аз не мога да го ям заради миризмата пресен иначе всички ястия са обилно с чесънче!
Нищо ти няма! Смело напред с житото
Отговори с цитат
  #548  
Стар 9th April 2010, 23:29
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

Здравейте и от мен,не съм писала от доста време,но имах много работа.
За житото бях много навита,но ще изчакам до другата година.Имам си причина да не си помислите нещо друго,ей просто няма да спазавам никакви режими известно време.Противопоказно ми е,защото чакам бебе и съм много щастлива Успех на всички в отслабването и поддържането на килограми!
Отговори с цитат
  #549  
Стар 10th April 2010, 06:45
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MonicHka
Здравейте и от мен,не съм писала от доста време,но имах много работа.
За житото бях много навита,но ще изчакам до другата година.Имам си причина да не си помислите нещо друго,ей просто няма да спазавам никакви режими известно време.Противопоказно ми е,защото чакам бебе и съм много щастлива Успех на всички в отслабването и поддържането на килограми!


По-хубава "причина" от това няма

Лека бременност,мила Моничка.
И пиши редовно,дръж ни в течение.

Честито!
Отговори с цитат
  #550  
Стар 10th April 2010, 09:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Моничка, честито миличка!
Лека бременност ти пожелавам и ще се виждаме в раздел Бременност и майчинство от сега нататък
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.