IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1691  
Стар 10th February 2017, 14:57
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от caramelo Виж мнението
Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !
След като я осакатят "топове" ще видим дали ще пише после толкова в тяхната защита тук,то бива да си толкова сляп и глух ама чак толкова.... седнала да ми развива теории за топове без личен опит без да е била оперирана от който и да е "топ доктор"една страница не прочела за тези топове и спори с хора които с години чели тук всички теми с хиляди страници и хиляди мнения на оперираните ,мега невеж трябва да си
Отговори с цитат
  #1692  
Стар 10th February 2017, 15:01
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от caramelo Виж мнението
Кво се занимаваш с ТАЯ...остави я да ходи да си троши главата !
Caramelo мила при теб нещата подобриха ли се поне малко ? Силно се надявам да си доста по- добре пиши на лични ако искаш
Отговори с цитат
  #1693  
Стар 10th February 2017, 15:13
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Caramelo, с "Тая" ще се обръщаш към "тая", дето те е родила и възпитала неуспешно.
Aliona, ако съдим по правописа ти, личи колко "разбираш" българския език и колко си грамотна и ерудирана. Чак да ти завиди човек
И за пореден път казвам, че мнението ми не се базира на прочетени отзиви, а на резултати, видяни с очите ми и познанство с оперирани хора.

Такава комплексарщина и злоба не бях виждала скоро. Хората са прави, че бягат от този форум и дори не споделят какво се е случило след ринопластиката им.
Това е последното, което пиша по темата, защото ми е под нивото да участвам в подобни махленски дискусии и да си говорим на "тая" и "оная". Само ще ви посъветвам за малко повече доброта и позитивизъм, защото с тази злоба и негативизъм, които изпитвате, привличате същото към себе си като бумеранг. Ай сиктир (завършвам изискано като вас)!
Отговори с цитат
  #1694  
Стар 10th February 2017, 21:04
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Caramelo, с "Тая" ще се обръщаш към "тая", дето те е родила и възпитала неуспешно.
Aliona, ако съдим по правописа ти, личи колко "разбираш" българския език и колко си грамотна и ерудирана. Чак да ти завиди човек
И за пореден път казвам, че мнението ми не се базира на прочетени отзиви, а на резултати, видяни с очите ми и познанство с оперирани хора.

Такава комплексарщина и злоба не бях виждала скоро. Хората са прави, че бягат от този форум и дори не споделят какво се е случило след ринопластиката им.
Това е последното, което пиша по темата, защото ми е под нивото да участвам в подобни махленски дискусии и да си говорим на "тая" и "оная". Само ще ви посъветвам за малко повече доброта и позитивизъм, защото с тази злоба и негативизъм, които изпитвате, привличате същото към себе си като бумеранг. Ай сиктир (завършвам изискано като вас)!
ЕВИ07 драга моя като за чужд гражданин които никога не ходил на уроци по български език съм доста по грамотна от такива всезнаещи като теб.
И като гледам как си позволяваш да пишеш за майката на момичето ако беше на живо да съм ти оправила носа много бързо Така че тая дето тебе родила май възпитала неудачно.Точно заради такива като теб никой нищо не споделя публично,а само на лични.Така че заблудено дървено философче скрий се в грамотна и ерудирана си дупка. И ще ми говори за комплексарщина тя,дето не знае човека отсреща тръгнала да обижда и преподава уроци по български език вчерашно лапе ай сиктир на майката си ще викаш възпитана пикла. И не си дорасла да ни даваш съвети

Последно редактирано от aliona : 10th February 2017 на 21:07
Отговори с цитат
  #1695  
Стар 11th February 2017, 00:25
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
ЕВИ07 драга моя като за чужд гражданин които никога не ходил на уроци по български език съм доста по грамотна от такива всезнаещи като теб.
И като гледам как си позволяваш да пишеш за майката на момичето ако беше на живо да съм ти оправила носа много бързо Така че тая дето тебе родила май възпитала неудачно.Точно заради такива като теб никой нищо не споделя публично,а само на лични.Така че заблудено дървено философче скрий се в грамотна и ерудирана си дупка. И ще ми говори за комплексарщина тя,дето не знае човека отсреща тръгнала да обижда и преподава уроци по български език вчерашно лапе ай сиктир на майката си ще викаш възпитана пикла. И не си дорасла да ни даваш съвети

Сладурана! :*
Отговори с цитат
  #1696  
Стар 11th February 2017, 11:56
dessy_dessy dessy_dessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране Ринопластика при Йорданов

Здравейте, на 12.01 се оперирах при д-р Йорданов. Като цяло съм доволна от резултата, не е точно това, което очаквах, върхът трябваше да бъде по - къс и по - фин, но пък е достатъчно чип и естествен. Почти никой не забелязва разликата, което за мен е странно. Има още да спада върха, но както казах, съм доволна от резултата, дори и не перфектен. Операцията и възстановяването минаха леко, още на моменти не мога да дишам и с двете ноздри, но ме е страх да ползвам каквито и да е капки. Ако имате въпроси, ще ви отговоря с удоволствие

http://dessydessy.snimka.bg/other/nose.940992

Ако не се отваря албума, user - dessydessy, pass: qwerty123

Поздрави,
Отговори с цитат
  #1697  
Стар 11th February 2017, 13:13
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Деси, как може да казваш, че си доволна от БГ-хирург... сега лелчето ще дойде и ще ти счупи хубавото ново носле от злоба Шегата на страна......
Много ти е хубаво новото носле и си много красива! Честито и със здраве да си го носиш! Ти си олицетворение на думите ми, че в БГ има хирурзи, които вдъхват поне малко доверие. И поздравления за смелостта да пуснеш снимки на фона на този бит пазар.
Отговори с цитат
  #1698  
Стар 11th February 2017, 13:26
dessy_dessy dessy_dessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря за позитивното мнение Както казах, не е перфектен.....но и преди не беше. След първата операция на ушите осъзнах, че няма как да очакваш чудеса...нещо несъвършено няма как да стане съвършено, всеки две страни са различни, дори и правени по калъп. Нямам намерение втори път да се подлагам на ринопластика, поне не и следващите 10 години Малко да ми омръзне този. Надявам се само да си остане такъв, да не падне връх, да не се изкриви и т.н изчетени истории. Но да, определено съм доволна от БГ хирург, да...малко е темерут, но за мен е важен крайния резултат.
Отговори с цитат
  #1699  
Стар 11th February 2017, 13:32
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

По принцип всеки има различни критерии за съвършенство, но ако приемем, че "съвършеният" нос е изключително мъничък с лека извивка - такъв могат да направят в Турция. В България резултатът няма да е такъв, но от една страна не виждам защо всички трябва да са с еднакви носове. За мен нослето ти е чудесно и много симетрично за твоето лице. Няма нужда да е като на Меган Фокс. Радвам се, че си имала реалистични очаквания и си останала доволна. Наистина си супер! Надявам се да остане така и да нямаш проблеми. А иначе наистина Йорданов си пада малко дръпнат, не знам на какво се дължи това.
Отговори с цитат
  #1700  
Стар 11th February 2017, 17:05
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Деси, как може да казваш, че си доволна от БГ-хирург... сега лелчето ще дойде и ще ти счупи хубавото ново носле от злоба Шегата на страна......
Много ти е хубаво новото носле и си много красива! Честито и със здраве да си го носиш! Ти си олицетворение на думите ми, че в БГ има хирурзи, които вдъхват поне малко доверие. И поздравления за смелостта да пуснеш снимки на фона на този бит пазар.
Лелчето може да е майка ти сладурано,толкова си смешна и тъпичка,от къде на къде замесваш друго момиче,не лесно да си глупава меко казано
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.