IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1701  
Стар 11th February 2017, 17:11
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

evi07 ------- Вземи вече най сетне оправи си носа при български хирург и хем ще напуснеш този бит пазар,и това че след 1 месец носа е ок не означава че след 6 месеца или години няма да има големи проблеми,вместо да ми се вживяваш тук на много интересна почети малко по-вечко из темите от пострадали,ама акъла ти и самочувствие на голямата познавачка не стига по далеч от носа ти..

Последно редактирано от aliona : 11th February 2017 на 17:16
Отговори с цитат
  #1702  
Стар 11th February 2017, 17:56
evi07 evi07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 26
По подразбиране

Интересно как леличката, която може да ми е майка, е по-неграмотна от едно първолаче, но е седнала да говори другите колко са тъпи. Абсолютна смешница! Човек, дето прави изказвания от типа "Исках да гласувам, ама нямах желание", тръгва да коментира интелекта на другите. Миличка, човек като ти чете приказките, има чувството, че се намира на Женския пазар. Поне си наеми един преводач, защото е смехотворно да пишеш неграмотно и несвързано, a в същото време да говориш за акъл. Със сигурност за крехката ми възраст съм прочела много повече книжки от теб и не съм толкова тъпа, че да взема такова важно решение от един форум. Ама ти не четеш книги, а само форуми, личи ти на 100%. Айде сега стига си си изливала злобата върху мен. Факт е, че резултатът на момичето е добър. Сигурно много ще се зарадваш, ако след няколко месеца стане лош...само за да докажеш невярното си твърдение, че всички БГ хирурзи са некадърни. Всъщност какво искаш от мен? Споделих кои са 3-мата най-добри БГ доктори СПОРЕД МЕН и МОИТЕ наблюдения, а ти ме нападна и каза, че в България няма нито един такъв. Ами щом няма нито един такъв, какво правиш в България и в българския форум? Отивай си в твоята държава и спри да сипеш отрова тук, щом не понасяш българските лекари.
Наистина няма да кажа нищо повече, защото не ми се спори с вятърни мелници. Наречи ме и ме обиждай по какъвто начин искаш, но е факт, че можеш само да си мечтаеш да си на моите години и с моята визия, и тези от форума, които са ме виждали, могат да го потвърдят.
Приключвам всякаква комуникация с теб, защото си адски злобна и тесногръда, не приемаш чуждо мнение и си изключително нагла и арогантна. Срамота е една голяма жена да ползва подобни изрази, но на нас "лапетата" би трябвало да ни е простено.
Моля всеки, който ще пише от тук нататък в темата, да прескочи грозния ни скандал с Алиона. Съжалявам, че бях вкарана в подобна селска светлина, но всеки, който желае, може да проследи кой започна спора.
Извинения към потребителите. Аз приключвам.

Последно редактирано от evi07 : 11th February 2017 на 18:02
Отговори с цитат
  #1703  
Стар 12th February 2017, 14:25
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Интересно как леличката, която може да ми е майка, е по-неграмотна от едно първолаче, но е седнала да говори другите колко са тъпи. Абсолютна смешница! Човек, дето прави изказвания от типа "Исках да гласувам, ама нямах желание", тръгва да коментира интелекта на другите. Миличка, човек като ти чете приказките, има чувството, че се намира на Женския пазар. Поне си наеми един преводач, защото е смехотворно да пишеш неграмотно и несвързано, a в същото време да говориш за акъл. Със сигурност за крехката ми възраст съм прочела много повече книжки от теб и не съм толкова тъпа, че да взема такова важно решение от един форум. Ама ти не четеш книги, а само форуми, личи ти на 100%. Айде сега стига си си изливала злобата върху мен. Факт е, че резултатът на момичето е добър. Сигурно много ще се зарадваш, ако след няколко месеца стане лош...само за да докажеш невярното си твърдение, че всички БГ хирурзи са некадърни. Всъщност какво искаш от мен? Споделих кои са 3-мата най-добри БГ доктори СПОРЕД МЕН и МОИТЕ наблюдения, а ти ме нападна и каза, че в България няма нито един такъв. Ами щом няма нито един такъв, какво правиш в България и в българския форум? Отивай си в твоята държава и спри да сипеш отрова тук, щом не понасяш българските лекари.
Наистина няма да кажа нищо повече, защото не ми се спори с вятърни мелници. Наречи ме и ме обиждай по какъвто начин искаш, но е факт, че можеш само да си мечтаеш да си на моите години и с моята визия, и тези от форума, които са ме виждали, могат да го потвърдят.
Приключвам всякаква комуникация с теб, защото си адски злобна и тесногръда, не приемаш чуждо мнение и си изключително нагла и арогантна. Срамота е една голяма жена да ползва подобни изрази, но на нас "лапетата" би трябвало да ни е простено.
Моля всеки, който ще пише от тук нататък в темата, да прескочи грозния ни скандал с Алиона. Съжалявам, че бях вкарана в подобна селска светлина, но всеки, който желае, може да проследи кой започна спора.
Извинения към потребителите. Аз приключвам.
Отговори с цитат
  #1704  
Стар 14th February 2017, 10:29
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

dessy_dessy, моя нос доло-горе прилича на твоя преди операцията ти.Аз не се престрашавам да си направя такава операция.Една позната си прави при Джамбазов, честно не ми харесва резултата, но аз такива носове не харесвам като нейния, може би за това ....Да те питам за Йорданов.Колко ти излезе операцията и колко време беше подута , със синини, след колко време се показа на обществено място без да се притесняваш, че си отекла и без очила?
Отговори с цитат
  #1705  
Стар 15th February 2017, 18:43
dessy_dessy dessy_dessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей, операцията излезе 2900 лв. и още макс 100 лв. за изследвания, престой и т.н неща. Синините бяха минали на 7ми ден, когато ми махнаха и пластините от вътре, пред хората се показах на 8мия Но си беше доста подут. За около седмица спадна до супер нормално ниво, дадоха ми болничен 1 месец, но реално на 2рата седмица средата бях готова за работа. Според мен още е подут на места, между очите, върха. Моето мнение за моя нос е, че го е направил добре, сравнително естествено, но не го е скъсил достатъчно, т.е изглежда ми почти същия, само с друг ъгъл
Отговори с цитат
  #1706  
Стар 28th March 2017, 23:44
Аватара на Lina666
Lina666 Lina666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 3
Question Д-р Йорданов или д-р Бенчев

Здравейте , някой наскоро да си е правил операция при този лекар?Тази година и по-конкретно ( Юли ) смятам да се подложа на такава операция. Изчетох доста , но смятам, че при д-р Йорданов и д-р Бенчев техниката е по-нова , обменяли са опит при д-р Дилбер ( който всички знаем е светило в тази област) , цената също е решаващ фактор , който ме насочи към тях. Единствената информация с която разполагам е всичко ,изчетено от форума. Д-р Йорданов и д-р Белчев нямат актуални снимки на извършените от тях ринопластики , което още повече затруднява моят избор. Ще съм много благодарна на момичета , които са се оперирали при някой от горепосочените да ми пишат налично или отдолу като коментар и да ми разкажат за своите добри или лоши (въпреки че се надявам , всяка една операция да е минала добре , защото никой незаслужава да го осакатят с неуспешна операция) преживявания , впечатления и какво/кого биха ми препоръчали. Също така ще помоля за снимки (на лично съобщение разбира се). Сигурно някой ще попита за моят случаи и без да спамя по-нататък ще кажа сега. Първият въпрос, който Ви е хрумнал е защо не се оперирам в Турция при д-р Дилбер. Разбира се причината е финансовото положение и езикова бариера. Затова и се насочих към български хирург и след като изчетох повечето форуми от последните 2 години подплатени тук -там с фотографски материал се спрях на тези двамата. Отностно мен или по-конкретно моя нос (защото той е важен в случаят) това ще ми е първата пластична операция, дишам си нормално и нямам здравословен проблем , но е по-хубаво УНГ специалист да направи такава важна операция.Като дете моят нос си беше много хубав с извивка и впоследствие от няколко удара му се появи гърбица ,която е по-издута от лявата страна. Искам да поправя това т.е да махна въпросната гърбица и да вирна малко нослето. Идеалът ми е ,като на момичето от тази снимка . 153c21116551e420e954ea8f82dde7fe.jpg
Отговори с цитат
  #1707  
Стар 20th April 2017, 02:34
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Следя тази тема от доста време и най-накрая се реших да се оперирам. Искам да попитам дали някой случайно е осъществил връзка с доктора в близките седмици? Писах му доста съобщения, дори и във фейсбук, но от известен период не отговаря, както и не си вдига телефона. Съдейки по профила му е на почивка (от доста време вече), но така и не мога да се свържа с него. Някой да има успех?
Отговори с цитат
  #1708  
Стар 20th April 2017, 19:13
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hell96 Виж мнението
Следя тази тема от доста време и най-накрая се реших да се оперирам. Искам да попитам дали някой случайно е осъществил връзка с доктора в близките седмици? Писах му доста съобщения, дори и във фейсбук, но от известен период не отговаря, както и не си вдига телефона. Съдейки по профила му е на почивка (от доста време вече), но така и не мога да се свържа с него. Някой да има успех?
Той не излиза от почивки
Отговори с цитат
  #1709  
Стар 28th April 2017, 01:32
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Забелязах и се чудя как повечето оперирани при него са се вредили. Наистина той ми вдъхва най-много доверие и бих искал той да бъде опериращият ме хирург.
Отговори с цитат
  #1710  
Стар 20th June 2017, 22:41
Elyely Elyely не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Еви какво стана. Доволна ли си. Чакаме твоите отзиви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.