IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st December 2010, 00:40
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Тези трайни обезкосмявания не са ли за косми с корен, тоест вече бръснати ?
Фотоепилацията с каква трайност е, колко процедури са необходими и каква е цената ?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st December 2010, 21:04
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Зависи от конкретният случай. Никой не може да каже предварително.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th December 2010, 02:47
Danaya Danaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 10
По подразбиране

*Princess* сърби те от коляното надолу понеже кожата там е по-твърда и а също има кокал близо до кожата и много трябва да внимаваш дали дърпаш космите в обратна посока на растежа а не рязко нагоре, явно около това петно си преиграла. С епилацията е същото от коляното надолу просто косъма когато се изкорени омеква много и трудно пробива дебелата кожа. мажеш ли се преди епилация и след с бебешко олио или пудра пробвай, следващия път
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th December 2010, 22:40
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danaya
*Princess* сърби те от коляното надолу понеже кожата там е по-твърда и а също има кокал близо до кожата и много трябва да внимаваш дали дърпаш космите в обратна посока на растежа а не рязко нагоре, явно около това петно си преиграла. С епилацията е същото от коляното надолу просто косъма когато се изкорени омеква много и трудно пробива дебелата кожа. мажеш ли се преди епилация и след с бебешко олио или пудра пробвай, следващия път
Мазах се с олио специално за след кола маска. А и колата беше натурална без екстракти. Според мен си права, има логика в това което казваш
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th December 2010, 12:01
Ani Savova Ani Savova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране

И аз мисля, че нито едно от двете е най-доброто за мен. Ходя на лазерна от 1 година и съм супер доволна. Ефекта е поразителен, а съм пробвала почти всичко преди това. Една приятелка ме накара да се пробвам на времето и от тогава мисля че това е единственото решение. Там където ходя са само доктори и най-важното не боли и ефекта е траен.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th December 2010, 09:12
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Ани, дай повече инфо за лазерната еп? - къде ходиш, колко струва и колко траен е ефекта?
Аз също съм се ориентирала към лазерна, но още проучвам.
При мен след кола на триъгълника един ден ме сърби, подуват ми се порите.... с каквото и да се мажа не помага.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th December 2010, 11:44
Аватара на tevolira
tevolira tevolira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 20
По подразбиране

и аз предпочитам кола маската, защото с епилатора ми отнема страшно много време. мислила съм да си я правя и сама, но не съм сигурна, че ще се справя добре
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th December 2010, 17:44
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Ако мислиш за триъгълник по- добре и не опитвай. Ще стане много зле.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th December 2010, 11:29
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Кола маска сама на триъгълник - ще ти отнеме много време, а и резултата няма да е много добър.
Иначе е за предпочитане - маха и мъртвия слой клетки така че намалява и броя на космите които растат навътре.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th December 2010, 15:45
Kalinka_ Kalinka_ не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Искам и аз да споделя моето мнение за обезкосмяването. Преди използвах само кола маска и си бях доволна, бях си свиклнала на болката и нямаше проблем, но на скоро открих няколко студиа в софия за фотоепилация и първо си направих мишниците, след това започнах и интима, сега съм на караката, е честно ви казвам няма такъв кеф. Просто не съм си и представяла че е толкова готино усещането че няма да се занимаваш с косми. Направих си толкова много зони, щото цената е 40 лева и ми направиха мишниците безплатно, сега мисля да си почна и ръцете те казаха че ако си направя и тях ще ми направят още нещо безплатно!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: епилаториликоламаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.