IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 12th August 2009, 17:05
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Negra
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Вчера гледах предаване за пл. хирургия и доктора , които се занимава с лицето на Мадона , сложи на журналистката филъри в торбичките под очите , а не Ботокс. Аз не съм на ясно със тази материя , но и сложи Скулптра-ако правилно съм чула - и още някакъв филър Доста я пооправи , имаше торбички и доста бръчки. Поразпитай и прочети -какви възможности има .Ботокс и сложи в челото и на шията , като я караше да си изнася челюстта напред. Промяната се прояви след шестия ден. Успех
Моля те кажи ми по кои канал и кое предаване го даваха този метод?Аз си поставих склуптра и живо се интерсувам.Благодаря.
В чужбина съм . Предаването се казва-Грозната страна на красотата. Хванах го случайно , ще гледам пак и ще ти напиша повече подробности - ако имат сайт примерно -за да го гледаш.Журналистката , която си прави процедурите беше в Лондон и първо обиколи там . После отиде в ЛА и всички и казваха -Скулптра .Тя имаше торбички и бръчки.
Отговори с цитат
  #142  
Стар 13th August 2009, 09:44
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Насочила сам се към клиника SkinLine - Laser and Anti-age във Варна. Някои има ли впечатления от тази клиника? Или направо да се обърна към пластичен хирург?
Отговори с цитат
  #143  
Стар 13th August 2009, 10:05
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Ползвала съм им услугите, но лазер не съм си правила. Много съм доволна от персонала и обслужването. Правих Веласмуут, мезотерапия на лице и антицелулитна, имаше ефект. Наесен смятам пак да правя един курс мезотерапия на лице. Ако ползваш лазера, пиши отзиви.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 15th August 2009, 18:17
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

дами преди 2 дни посетих едно козметично судио казва се Angel Face и разговарях с техният доктор(името му не помня) и той ми каза,че холуроновата киселина е за предпочитане пред ботокса.Навих се да си запълния бръчките на челото с този филър.На 24 имам запазен час.После ще пиша какви са резултатите.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 3rd September 2009, 14:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
дами преди 2 дни посетих едно козметично судио казва се Angel Face и разговарях с техният доктор(името му не помня) и той ми каза,че холуроновата киселина е за предпочитане пред ботокса.Навих се да си запълния бръчките на челото с този филър..
Ако бръчиците са тънки и плитки - хиалуроновата к-на е добър вариант. Пиши после...
Отговори с цитат
  #146  
Стар 3rd September 2009, 22:04
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

НА 24.08 си поставих х.киселина в гневните бръчки и все още ми е някак леко подуто на пипане.Иначе не се забелязва подутината.Има обаче нещо,което ме дразни бръчките са запълнени ама набраздената кожа си остана.Личат се двете черти и това е Аз се надявах да се изпънат ама нече.......Поставянето болеше и то доста в близост до веждите,а другите боцкания бяха сравнително лесно търпими.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 3rd September 2009, 22:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
бръчките са запълнени ама набраздената кожа си остана.Личат се двете черти и това е Аз се надявах да се изпънат ама нече........
Не те разбрах съвсем добре... бръчките са запълнени, нали това е целта...за коя кожа говориш...? И в кои точно зони ти е слагана?
Отговори с цитат
  #148  
Стар 4th September 2009, 18:09
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

На челото,т.н. гневни бръчки, които се намират между веждите.Бръчките са запълнени,няма ги в дълбочина както преди,НО на кожата ,кадето са били си личи по 1 повърхностна бразда.по просто не мога да го обясня,може да се опитам да кача снимка.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 5th September 2009, 09:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
На челото,т.н. гневни бръчки, които се намират между веждите.Бръчките са запълнени,няма ги в дълбочина както преди,НО на кожата ,кадето са били си личи по 1 повърхностна бразда.по просто не мога да го обясня,може да се опитам да кача снимка.
Нормално е, кожата в самата бръчка да е пигментирана или по-светла. При опъването тя изпъква, но вътре в основата си е била бяла и това няма как да се промени освен с процедурки от рода на пилинги или избелване.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 5th September 2009, 09:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Разбира се, става и с обикновен фон дьо тен в ежедневието.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:00.