IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 2nd December 2009, 13:44
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

На мен почти ми отговориха, но в петък съм на консултация и след като докторката ми види лицето ще си каже тежката дума. По тел.ми обясниха, че с мезотерапията се постига приблизително същия ефект, но става бавно, постепенно, докато с ботокса след няколко дни.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 2nd December 2009, 15:39
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Освен, че става бавно, излиза и по-скъпо, защото един курс мезотерапия е близо 1000 лева . Зависи с какви продукти се прави, може и повече да излезе. Но ще чакаме да споделиш информация от консултацията.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 8th December 2009, 13:04
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Не отидох на консултацията. Тъй като желанието ми спрямо ботокса надделя, счетох, че е излишно.
В този ред на мисли... вчера си поставих ботокс при д-р Янков. Приятно изненадана останах от вниманието и отношението. Сега съм в очакване на пълната промяна.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 14th December 2009, 00:35
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мисля при него да си слагам ботокс през лятото. Дано втория път ефекта надмине този от първия. Ако не - това ще ме откаже от ботокса завинаги
Отговори с цитат
  #95  
Стар 14th December 2009, 09:19
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Прочетох ти поста в другата тема. Ако очакваш мимиката около очите ти да изчезне напълно и да не се "свиват" изобщо, както си се изразила - това никога няма да стане. Д-р Янков изрично казва (още преди инжектирането при мен), че "вцепеняването" и липсата на мимика се случва само с челото. Около очите ветрилообразните гънки се заглаждат, но когато се смееш - има мимически бръчки. Лицето изглежда напълно гладко само когато е неподвижно.
Нали така, Kaka G?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 14th December 2009, 09:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Harriet
че "вцепеняването" и липсата на мимика се случва само с челото. Около очите ветрилообразните гънки се заглаждат, но когато се смееш - има мимически бръчки. Лицето изглежда напълно гладко само когато е неподвижно.
И не само.... бръчиците, около и под очите, вследствие излагане на слънце или продължително ползване на солариум- не се повлияват от ботокса Те са прекалено фини и на повърхностния слой на кожата; не се задействат от мускули и респективно няма как да се отпуснат и загладят
Отговори с цитат
  #97  
Стар 14th December 2009, 10:00
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Мдаа, Гуен е абсолютно права! Моите мрежички от фини бръчици под очичките са си точно от солариум плюс 2-3 от отпусната кожа.
Всичко друго се изглади, но те си останаха. Тях д-р Янков е обещал да ги поопънем с филър (сложен дълбоко в скулите, а не в клепачите).
Отговори с цитат
  #98  
Стар 14th December 2009, 12:20
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ужас Значи се отказвам от ботокса докато не ми се появят бръчки по челото или \"гневна\" бръчка но все още нямам такива... значи не точно ботокса ще ми реши проблема. Явно не мога да се преборя с тези досадни бръчици около очите Направо съм се отчаяла, а как искам да ги изгладя. Само че всеки съвестен доктор ще ми откаже лифтинг на 30 год. Трябва ли да чакам да остърея за да имам правото да направя каквото и да е за изпъната коя А искам да се харесвам точно сега!!!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 14th December 2009, 12:23
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Нещо кирилизатора не работи както трябва, имах предвид трябва ли да чакам да ostareia за да имам правото да направя нещо за изпъната koja
Отговори с цитат
  #100  
Стар 16th December 2009, 09:44
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Мдаааам, Хариет! Напълно си права. При мен ефектът е поразителен. Особено в неподвижно състояние. Но и при усмивка. Ветрилообразните ги няма, а се образуват една-две по-изразени. Но под очите няма как да се повлияе от ботокса. Същото ми каза и на мен д-р Янков - няма усещане за парализа в областта на очите, само челото. Следствие на процедурата веждите ми се вдигнаха, очите се отвориха. Единственият проблем е, че трудно си скубя веждите, защото не мога да ги вдигна повече и от спиралата ми се цапа кожата под веждите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.