IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2014, 21:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Мерси скъпа - имам доста работа и почти никакво свободно време. Вчера се поразрових из форума и останах потресена от провокациите в темите за устни. Ужасена съм. Но поста на въпросната девойка тук буквално ме разплака. Няма как да не пиша, сърце не ми дава!
Даа, ти си толкова позитивна и така мил и добър човек, че наистина не се учудвам, че си отделила от времето си.
Целувки от мен и по-честичко ни наобикаляй
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th March 2014, 21:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Точно така, това със заема е чудесно, защото промяната на нещо, което толкова те смачква ще се отрази на живота ти, ще го наклони в друга посока и ще се освободиш от този и комплекс и срам, и ще дадеш воля на чувствата си.
Както ти е писала Бюти задължително влез в раздел Мамопластика и спокойна прочети певече.
Насочи вниманието си към хирурзи, при които цената е по-приемлива, вече стана ясно че има такива.

Спокойно може да попиташ в някой от темите и за цените при различните хирурзи, за да не се луташ, а да се ориентираш с кого да направиш консултация, защото и консултациите се заплащат и то не мисля, че са евтини.
Момичетата са много отзивчиви, много споделят. Ако някой се притеснява да ти пише цифра предполагам ще ти отговори на лични.

Даже си мисля, че в момента в който ти отпуснат заема ще се амбицираш още повече и дори няма да изпитваш ужас от самата упойка.

Дерзай!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th March 2014, 09:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ще коментирам операциите (не операциЯТА). Доколкото мога да преценя от историята с 1 операция няма да бъде постигнат задоволителен резултат.

Освен поставяне на импланти ще има и корекция на ареоли и най-вероятно повдигане. Така че мило момиче преди да теглиш заем е по-добре да направиш консултация с пластичен хирург, за да имаш реална представа за броя на манипулациите, които ще бъдат нужни.

Така, както си успяла да намериш сили да започнеш да спортуваш ще намериш сили и да прочетеш темите в раздел "Мамопластика", ще откриеш много полезна информация.

Не мисля, че метода на поставяне под/над мускула определя цената. Не само увисването е минус при надмускулно поставени импланти, а увисване ЩЕ има. Други негативни последици са дъбъл бъбъл, капсулна контрактура ..... все неща, които ще изискват последващи корекции (пари).

Дори да имаше достатъчно средства, не мисля че трябва да правим експерименти с тялото си без да сме информирани за бъдещите последици.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th March 2014, 10:11
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

(Помолих модератор да премести темата ми в подраздел Мамопластика)
Наистина е полезно, в момента съм се разровила там и чета. Смятам да си степенувам нещата така:
1. Отслабването. Все пак имам да свалям тепърва поне 15 килограма (да не пържа рибата, докато тя още е в морето)
2. Консултацията (lily.ana е много права, като се замисля. Тепърва ще преценя при кой специалист, в коя клиника да отида на преглед и доктора да прецени къде и как трябва да се реже, и не на последно място да добия представа каква сума трябва да изтегля от банката)
3. Самото теглене на заем. Много се надявам, че този процес не е дълъг и тромав, до този момент не съм теглила заем от банка, дано не ме стопират на базата на това, че взимам само 700лв./месец...
Стискайте ми палци. Чувствам ви като приятели.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th March 2014, 10:35
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз много се радвам, че Лили се включи в темата ти, защото от нея може да почерпиш много важна информация относно имплантите, методите и въобще за самата операция като цяло.
Включих се, за да ти кажа, че 700 лв. не са толкова малко пари за месец, както ти го нарече и си мисля, че банките няма да те стопират.
Доста работа ти предстои, като четене, ходене по доктори и банки, но каузата си заслужава!
И не забравяй да ни държиш в течение какво се случва и дай Боже да дойде момента когато да ни покажеш какво се е получило, за да се радваме и ние заедно с теб
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th March 2014, 10:37
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Скоро пак ще пиша, но преди това много те моля да ми кажеш подробно, как точно се храниш и спортуваш, за да мога да ти да и правилните насоки !
До Пуфпаф:
Хранителният ми режим е малко измислен от мен,не съм се консултирала с диетолог.Пример: 1 ден ям само овесени ядки(не мюсли, а най-обикновени не-фини овесени ядки, заляти с гореща вода)-целият ден-това. 2 ден ям само кисело мляко, 2 или 3 кофички. 3 ден само варени зеленчуци със съвсем малко сол (морков, зелен боб, чесън, грах, каквото ми хрумне без картофи) или въобще някаква друга постна супа, зеле и т.н. - само вода, малко сол и зеленчуците....Гледам да не смесвам в един ден разнородна храна, не знам защо имам чувството, че това е добро за мен. 4 ден - само плод, от един вид.....нещо такова, като пример ми е храненето.
Тренировките - 6 дни в седмицата (почивка в петък) по час и половина, опитвам се и по два часа, но ми е трудно. Вероятно го правя много лаишки и ще ми се смеете, но си дърпам видео тренировки от интернет и ги изпълнявам. За корем, за бедра, за дупе. Не ходя на фитнес, срамувам се. Това е.

До Тити1:
Задължително ще ви държа в течение, обещавам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th March 2014, 10:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И аз да се изкажа малко като лаик, докато изчакаш Пуф паф да се включи.
Според мен почиваш малко, в смисъл веднъж в седмицата е малко да се почива.
Мускула расте по време на почивка.

Храненето не е лошо, само ще добавя, че в деня, в който ядеш само кисело мляко ми се струва, че нещо друго трябва да добавиш.

Закусвай задължително като станеш!

При тренировка в твоя случай е задължително да започваш с поне 30 минути кардио, от там нататък вече премини към упражненията.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th March 2014, 11:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Относно заема, банките процедират така:

1. Трябва да си осигурена и доходът ти да е стабилен

2. 700 лв. ако нямаш други членове на семейството (доколкото разбрах си сама) са напълно достатъчни, за да покрият месечната ти вноска

3. По-добри лихвени условия ще получиш ако теглиш кредит от банка, в която се превежда месечната ти заплата от работодателя ти.


Преди да теглиш потребителски кредит се поинтересувай при какви условия и лихвен процент различните банки ще ти отпуснат кредит. Кредитите в евро са с по-нисък лихвен процент, така че направи добро проучване преди да подписваш договор за кредит. Не е нужно да ходиш на място първоначално... в интернет има лихвени калкулатори за кредити, отпускани от различните банки.

За 5000 евро (ориентировъчно) вноската на месец би трябвало да бъде около 200 лв. (главница и лихва) за период на погасяване от 5 години. Можеш да удължиш срока на погасяване, като вноската ти на месец ще намалее, но лихвата ще бъде по-висока, съответно ще върнеш повече пари на банката но в дългосрочен план това ще улесни месечния ти бюджет.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th March 2014, 13:25
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Аз не съм съгласна с хранителния режим - прекалено е еднообразен. Човешкия организъм има нужда от витамини и минерали, а ти го лишаваш от тях. Трябва да се храниш по-рационално за да не навредиш на здравето си. Вярно е, че трябва да си в калориен дефицит за да топиш мазнини! Но само 2-3 кофички кисело мляко на ден или няколко плода..........??? Не ми звучи добре. Би ли написала какво обичаш да ядеш по принцип и кога спортуваш /сутрин или вечер/? Идеята е, да промениш режима, като включиш храни които обичаш. Когато се храниш правилно и спортуваш - сваляш мазнини, а в противен случай топиш мускулна маса и засилваш образуването на целулит. Може да се получи също йо-йо ефект.
С твоя режим ще свалиш килограми, но в момента в който спреш - ще ги върнеш! Хранителния режим трябва да стане начин на живот! Така се задържат постигнатите резултати.
Аз към момента съм свалила 43 кг. без да гладувам, мисля че бих могла да ти бъда полезна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th March 2014, 13:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Бюти, ти хапваш обаче доста ограничено като количество, поне това ми направи впечатление, когато сподели като се видяхме.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.