IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st April 2014, 12:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа, казваш работиш за малко пари - 700лв. Е аз работя за 400лв. Не съм от богатите и заможните и за мен мамопластиката беше една неосъществима мечта.
След като се разведох родителите ми започнаха да ми помагат финансово, като ми плащат тока и водата. Аз пък започнах втора работа и парите от втората работа заделях. Първоначално за море, после за екскурзия......докато в един момент не ги изброих и се оказа, че съм си събрала една много добра сума. Тогава започнах отново силно да се интересувам за мамопластиката и втората заплата си я бях кръстила - фонд силикон . Е накрая не ми достигнаха едни хиляда лева и взех назаем, защото не исках да чакам повече.
На теб не ти пречи да видиш как стои въпроса със заемите. Проучи от коя банка ще получиш най-добро предложение. процедурата въобще не е дълга. За един ден ще получиш одобрение и до края на една седмица ще вземеш и парите.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st April 2014, 17:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Какаото си го купувам сурово на прах, правя си микс от сусамов тахан, мед, орехи, кокосови стърготини и какао, понякога и брашно от рожков. Сместа става вълшебна - това ми е втората закуска, изяждам обаче само една чаена лъжичка на ден. Все пак е калорийна бомба.
Леле, това звучи доста вкусно!
А на авторката на темата пожелавам много воля и силно желание - така неминуемо ще дойде и успехът!
Тук можем да помогнем със съвети и с морална подкрепа.

Последно редактирано от ina.ina : 1st April 2014 на 17:54
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd April 2014, 18:26
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Мили хора! Следя темата с интерес, благодаря ви за подкрепата, чета и из мамопластика темите. Отслабването върви добре .....в момента просто нямам време за писане. Исках само да кажа, че много внимателно чета и всяко мнение ми е ценно.

Последно редактирано от prosto_edna_jena : 2nd April 2014 на 18:43
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd April 2014, 19:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Скоро ще ти пратя някои неща да четеш, за да видиш по лесно грешките си.
Също така си мисля, че ако ще ходиш на консултация е най-добре това да стане когато свалиш нужните килограми, защото от този старт доктора ще преценява какви импланти и каква корекция ти е нужна. Радвам се, че махна думат тъжна от никът си !
Вече не си една тъжна жена, сега си една силна жена, а скоро ще си не само силна, а и секси
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd April 2014, 17:05
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Не гладувай. Има доста начини на регулиране на теглото комбинирани с тренировки и хранене, което все пак включва 4 хранения на ден но с изключване на някои храни. На мен ми беше трудно поради цял живот гонене на категория в + и ето доде времето в което нещата се обърнаха + резултата от анти депресанти. качих 8 кг. което е не чувано за мен. сега съм на режим на хранене+ 4 пъти седмично тренировки+ отделно такива козметични и поддържащи, но това е и от годините ми. /въпреки че ми дават в 12-13 на долу/ ВСИЧКО Е В ГЛАВАТА КАТО ПСИХИКА. правила съм бюст и то с цел да стане нормален, а не стил фолк певачица. Подмускулно. Понеже го правих в по така възраст та възстановяването ми беше по трудно и отделно спец. ми физика. Но сега дори не го отразявам като нещо секси и придобито. Просто си го приемам като нещо нормално за мен без да има излишество. Но се радвам че го направих дори в доста напреднали години! Споко и успех! И запомни: Всичко е в главата. От ам произхождат всички неща в живота!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th April 2014, 23:59
nevi_1 nevi_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от prosto_edna_jena Виж мнението
...Предварително се извинявам, че пускам темата в още няколко сайта - просто искам да чуя колкото се може повече мнения...моля ви, не ми се сърдете и ако има подобни теми. Много ми е тъжно и нямам сили да преглеждам темите надолу, моля ви да ме разберете...
.................................................. .................................................. ..........
Здравейте. Аз съм жена на 30+ години от Пловдив. Нямам семейство, нямам връзка, нямам си нищо. Имам само един брат, с който сме в лоши отношения, той е безработен и пие, заради него мразя алкохола и не близвам, и майка и баща пенсионери с малки пенсии...
Историята ми е пълна с болка и сълзи, с изгарящо НЕхаресване на външността ми - цял живот страдам от това.
Дебела съм. Не тлъста и безформена, но съм пълна. Цял живот. Ген..
Имах период в живота, в който успях да отслабна драстично и да стана 50 килограма... Изглеждах повече от чудесно в дупето, корема, бедрата, защото освен диетата, спортувах... чудесно, но гърдите... знаете какво става с гърдите на отслабналата жена - стават малки, увиснали кожни гънки. Нямах пари да си сложа силикон и отново не се харесвах. С дрехи и стегнат сутиен изглеждах добре и не личеше, мъжете ме сваляха много, но само при мисълта, че ще се съблека и ще видят какъв ужас са гърдите ми, се задушавах и спирах всякакво флиртуване. А имаше мъже, които харесвах. Имаше и човек, в който се влюбих. Но не позволих да изживея тази любов. Задуших я, убих я безмилостно, за да си спестя по-голямата болка, когато се съблека и видя отвращението в очите му. Не преувеличавам, гърдите ми наистина бяха ужасни. Увиснали, спаружени, сплескани и малки, но с големи ужасни зърна. После в годините напълнях отново и сега съм 75 килограма, а не съм висока на ръст. Гърдите ми в момента са големи, но не стегнати, а разплути и меки. Реших отново да отслабна, това е толкова лесно, аз имам силите да не ям и да спортувам. Вече започнах да свалям килограми, вече съм на минус 3 килограма. И гърдите започнаха първи да слабеят. При моето тяло става така, че те първи отслабват. Знам какво е решението-силикон. Отслабвам, ставам стегната и слаба с много спортуване и неядене на вредна храна и след като гърдите ми отново станат увиснали кожни торби, отивам в клиниката и слагам силикон и нещата се оправят. Много дълго писах, а въпросите ми са два и конкретни. Първо,парите. Доколкото знам, силикон в бюста струва 10 000 лева. Нямам пари, но ще опитам да намеря някак. Не знам как се прави невъзможното, откъде да ги намеря, бедна съм, работя за 700 лева на месец. Но ще се опитам да направя невъзможното. И ако успея...отивам и се оперирам.
Изпитвам панически ужас от операцията. Знам, че много жени и момичета отиват, оперират се, гърдите им са стегнати и красиви, но знам и че стават грешки понякога, изпитвам ужас да не се обърка нещо....изпитвам ужас от пълната упойка, възприемам я като умиране едва ли не...изпитвам ужас от болката след операцията, защото съм чувала,че е ужасна. С разбитите ми нерви трудно понасям дори и най-малката физическа болка. Знам, че трябва да се стегна и да си кажа - бъди силна и знай, че го правиш за себе си, за това да си най-сетне щастлива, защото за тези години,които преживя, ти нямаше и един миг, в който да се харесваш, в който да се отпуснеш и да се насладиш на секса като една пълноценна жена. Правила съм секс само с пълни отрепки, които после са се държали с мен зле, унижавали са ме, посягали са ми, мъже под моето ниво, мъже самите те грозни, без самочувствие, които са лягали с мен само защото друга жена няма да им пусне. Плача докато пиша това... Защо да нямам право да съм щастлива, да преживея една любов, да изпитам оргазъм с мъж, който обичам и ме обича...нима това не е най-нормалното нещо на света? Изживявам тези неща единствено в своята фантазия, после отварям очи, осъзнавам реалността и пак плача, страдам и мисля за смъртта, казвам си - момиче, когато умреш, всичко ще си иде, мъката ще си иде...Моля ви, умолявам ви, дайте ми мнение, съвет, как да преодолея ужасът от тази операция, която първо трябва да се случи, защото явно само богатите имат право да се чувстват красиви и щастливи...поне ми пожелайте от душа да успея някак да намеря тези пари, ако има добри хора тук. Не прося пари от никого, прося доброта и съвет..умолявам ви, споделете ми нещо, успокойте ме някак.....моля ви...ще очаквам мненията ви с огромно нетърпение!!!!!
Знам,че ще има само негативи след моя отговор.Искам да изкажа мнението си въпреки това и дано ме разберете правилно.Аз съм младо момиче,нормално към слабо телосложение.Нямам гърди,тоест плоска съм.Не се харесвам и някой ден ,когато имам възможност ще си направя операция.Имам доста добре платена работа,но мисля за бъдещето си-дом,храна,бъдещи професионални проекти и други належащи разходи.Със заплата 700лв (при положение,че си плащате сама ток ,вода,храна ,телефон,евентуално гориво,наем...) не знам как ще съберете такава сума или как ще теглите кредит.А помислихте ли ако интервенцията е неуспешна и се наложи втора - 2 по 8-10 000лв ?За мен основното е,че вие искате да си сложите гърди, за да ви харесат.Това с какви мъже сте правили секс и какво са ви причинили не е заради гърдите ви.Аз също се срамувам от моите,но имам достойнство.Мислите си,че ще ви уважават със силикон повече?Мислите,че ще срещнете любовта на живота си само със стегнат и голям бюст?Преди да направите каквато и да е операция се консултирайте с психолог.И не ,не се заяждам,но от написаното от вас виждам ,че проблемът е много по-дълбок.Вие говорите дори за смърт.А след това кандидатствайте в предавания където помагат на хора с ниски финанси и проблеми със страха,за да променят визията си ("На кафе","Пълна промяна"...).
Успех

Последно редактирано от nevi_1 : 6th April 2014 на 00:21
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th April 2014, 11:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Неви, ти си реалист, който клони към песимист. Не целя да те обидя, просто от поста ти преценям така. Но понякога е добре човек да е леко оптимист за да пробва това-онова. По-добре да се хвърлиш с главата надолу (ако щещ), но да опиташ, отколкото цял живот да си нещастен, защото не смееш да опиташ, да завоюваш или дори да си поискаш нещо от живота. По-добре проба и грешка (а може и успех), отколкото да чакаш да дойдат по-добри времена ... (Тук пък си е отделна тема, че човек и от грешките си пак се учи и трупа полезен опит)
Това си е мое мнение, де. Но и затова подкрепям Просто Една Жена - човек трябва да рискува понякога (да не кажа винаги).
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th April 2014, 15:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ами няма как да се съглася с Неви, но мнението и е много полезно, защото повдига една дискусия, която е важна и по нея имам какво да се говори. Първо ако при нея проблема можеше да се реши от психолог, аз първи щях да я насоча на там, хем щеше и да спести много пари, но не е това решението.

Може да звучи странно, но 2 топки силикон, могат да направят нещо, които и най-добрият психолог не може и то е да накарат един човек да започне да се харесва. Разбира се има и случаи в които някакви съвсем дребни кусури на нещо по външният вид може да вкара една жена в депресия, тогава е добре да се работи на ментално ниво. Не така обаче стоят нещата ако има по сериозни проблеми със външният вид една жена и ако тези проблеми могат да се коригират, тогава точно това трябва да се направи.

По логиката на Неви, всяка една дебеланка няма нужда да спортува да се храни правилно и да си оправи тялото, а по скоро да ходи на психолог и той да и помогне да започне да се възприема такава каквато е. Това нали разбирате колко е нелепо. Аз абсолютно подкрепям момичето за тази корекция на гърдите и, точно това може да и промени целият живот. Тук все пак не говорим за някоя жена, която има малки и хубави гърди, но просто иска по големи. Виждал съм такива гърди при които корекцията е просто наложителна !!!

Цитирай:
За мен основното е,че вие искате да си сложите гърди, за да ви харесат.
^^ Това въобще не е така, на първо място е това да започне ТЯ да се харесва, а не като се погледне в огледалото и очите да и се изпълнят със тъга и като прави секс със някой, да не си сваля сутиена от неудобство.
Цитирай:

Мислите си, че ще ви уважават със силикон повече?Мислите,че ще срещнете любовта на живота си само със стегнат и голям бюст?
Ти наистина не разбираш нещо много важно, за да се случат всички тези неща на една жена, да срещне любовта, да прави хубав секс, мъжете да се държат добре с нея и т.н., за да се случи това, една жената трябва да се харесва и да е в хармония със себе си ! Това е абсолютен закон !

Не виждам по никакъв начин как един психолог може в нейният случай, да и помогне и тя да започне да се харесва, такава каквато е момента !
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th April 2014, 18:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

И аз не мога да се съглася с Неви!

Гърдите, а и не само те са много важни за самочувствието на една жена, та нали те са първичния орган, това по което се различаваме от силния пол!?

Имам дъщеря на почти 14, ако един ден видя, че има проблема на авторката на темата...и това я смазва психически и я комплексира до там, че дори влюбена убие любовта в зародиш /защото момичето споделя, че и това и се е случвало/ с две ръце ще я подкрепя и сама ще я насоча към поставяне на импланти.

Подкрепям изказването на Пуфпаф, човек трябва първо сам да се хареса, да е в мир със себе си, за да го харесат и околните.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th April 2014, 22:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Инче, Тите, не мисля, че вниквате в това, което Неви казва.... много ясно и просто го е казала. Жената има далеч по-сериозни емоционални проблеми, които не касаят гърдите й. Не искам да изпадам в подробности (именно за това в първия си пост казвам, че ще коментирам само бъдещите й операции). Мисля, че ако жената прочете внимателно думите на Неви може да извлече много полза от тях и да преосмисли по-добра "стратегия" за поетапно изпълнение на замислените "ремонти".

Последно редактирано от lily.ana : 6th April 2014 на 22:21
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.