IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th April 2014, 08:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Добре де Лиле, какви са толкова тези дълбоки емоционални проблеми.
Аз четох много внимателно няколко пъти поста на момичето.
Да, тя е смачкана.....да, тя е правила секс с боклуци...но го е правила точно защото има един дълбок комплекс, който я спира да се отпусне и да бъде с човек, който намира за стойностен.
Сама казва, че дори се е влюбила, както и момчето и е откликнало, но тя е убила тази любов, защото не би понесла да бъде изоставена заради гърдите примерно. Тя ги намира за отвратителни, а какво остава да ги покаже на мъж който истински харесва. Мислите ли, че и е лесно!?
Според мен момичето има един огромен комплекс, това е.
Знаеш ли колко съдби съм чела в ринопластика, на момичета които точно заради един грозен нос са отлъчени от обществото и след като си оправят носа им се вдига и дух и самочувствие и нещата се променят.

Всички сме различни, всеки има своята си душевност, един по-чувствителен, друг не толкова.
На един му пука особено много за външния вид и нещо такова буквално може да го смачка, на друг му е все тая и това не се отразява на живота му.

Аз самата като жена бих казала, че съм супер суетна и знам, че ако нещо не е наред това се отразява много силно на самочувсвието ми.
Имам приятелка например, която е с изключително красиво лице, кукла...но ханша и е доста широк и това до такава степен я смачква, че я кара на моменти да излиза от равновесие, самочувствието и е никакво, притеснителна е...все си мисли, че хората я обсъждат колко и е широко дупето, цял живот се съобразява какво да облече. Понякога даже като разговаря с мъже и се разтреперва и се притеснява...
Незнам дали разбирате за какво говоря.
Момичето е изключително красиво, слаба и фина, просто един широк ханш и вгорчава живота.
Ако това беше поправимо щях да и кажа бягай, отивай и го оправяй този ханш, но не става...
Същата тази жена след като откърми две деца вместо гърди се сдоби с два чорапа...и сега вече не се съблича пред мъжа си, винаги се обръща, а като правят секс не си сваля и сутиена понякога. Тя толкова много ги изживя тези гърди, че излюбопитствах да ги видя и докато ми ги покаже беше такова притеснение, на мен, която съм и приятелка, жена, и бих я разбрала. Повярвайте ми, толкова ужасна гледка на живо не бях виждала. С основание се притеснява милата ми приятелка, да ме прости че го споделям това, но все пак тук сме анонимни.
Даже сама ми сподели, че ако са и били такива гърдите преди да се ожени не вижда вариант как би си легнала с мъж. Това е зряла жена, напълно стабилна...казвам го за да не си помислите, че е някаква недорасла.

Така че разбирам авторката на темата, честно...
И не мисля че има някакви психологични проблеми, та да търси консултации с доктори.
Така мисля аз.

Последно редактирано от titi1 : 7th April 2014 на 09:18
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th April 2014, 11:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Права си за много неща Тите, но тук голяма роля играе финансовото състояние на момичето и с една операция няма да мине... как мислищ ще й се отрази на психиката това, че няма да може да си позволи втора операция, а вече ще е назад с доста пари. Аз избягвам да коментирам, защото не се чувствам комфортно, когато навлизам в личното пространство на другите, независимо че те сами са решили да споделят тук. Дано да си права и това да е единственият й проблем.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th April 2014, 12:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз пък не мога да коментирам операциите, колко ще са, дали една или повече, защото не съм наясно въобще с тези неща, затова и залагам на вас и на теб Лиле в частност да си кажете компетентното мнение.

Но понеже се интересувам от мамото, щото вероятно и аз ще правя такова...та някой момичета ми пишат на лични, и една дама тук сподели, че и е правена операция при която е оправяна страшно голяма асиметрия, повдигане и импланти и всичко това в една операция.
В едната гърда е сложено 245 куб., в другата 400 куб. само по това ми стана ясно че случая не бил от най-лесните...та вероятно е постижимо все пак.
Знам ли!?

От полза за авторката на темата ще е да се прочете от повече жени, пък дай боже да се включи някоя дама, която е имала този проблем и го е решила от раз..да покаже и снимки и така
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th April 2014, 13:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Момичето си много наред и не прав път, сега вече се е събрала и е решила да премахне причините за всичките и проблеми.
Дано има силна воля и да си промени начина на живот за постоянно, да се храни правилно и да не спира да тренира и да задържи постигнатите резултати.

Също така мисля, че не е нормално странични хора, които не са запознати с това какви разходи има и какво може да си позволи като месечна вноска да коментират, как не е добра идея да тегли кредит с който може да си промени целият живот. Много е вероятно след промяната, тя да си намери мъж с който да живее съвместно и той да и помага и така да и е по лесно да изплати заема.

Едно нещо е сигурно и то е, че на нея няма как да и се промени живота към по добро и никой психолог не може да го постигне това, ако не си оправи гърдите. Дори не може да се сравняват двете ситуации, човек да се приеме така с проблема си и това да не го потиска или същият да започне да се харесва и да има самочувствие. Мисля, че няма нужда казвам каква е разликата между двете и кое е по добрият вариант !
Отговори с цитат
  #45  
Стар 7th April 2014, 17:29
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... за да се случат всички тези неща на една жена, да срещне любовта, да прави хубав секс, мъжете да се държат добре с нея и т.н., [B]за да се случи това, една жената трябва да се харесва и да е в хармония със себе си.
Абсолютно!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 7th April 2014, 17:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Инче, Тите, не мисля, че вниквате в това, което Неви казва.... много ясно и просто го е казала. Жената има далеч по-сериозни емоционални проблеми, които не касаят гърдите й.
Четох за другите и проблеми, но ... самочувствието е наистина важно. Не точно операцията ще реши проблемите и(да се чете и с ударение), а пътя който ще извърви до операцията. Да е подкрепена от родителите си, да има цел (по-скоро цели), да постави себе си на първо място, да се научи да цени себе си, всичко това трябва да се случи за да започне да се харесва и накрая да се чувства добре в собственото си тяло. После идва и душевния мир, и щастието. Дай боже! (Мале, звуча като проповедник, моля да ме извините ...)
Отговори с цитат
  #47  
Стар 7th April 2014, 18:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Всички сме различни, всеки има своята си душевност, един по-чувствителен, друг не толкова.
На един му пука особено много за външния вид и нещо такова буквално може да го смачка, на друг му е все тая и това не се отразява на живота му.
Абсолютно!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th April 2014, 09:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Относно самочувствието, комплексите и дали те ще се решат от една пластична операция. Еми при мен се получи. Имах страхотни комплекси с бюста си и с операцията категорично , на 100%, се излекувах от тях. Както вече споменах аз не съм от богатите и тази операция не беше един каприз , а необходимост за мен. Помогна ми много. Сега се чувствам страхотно в кожата си, а и интимния ми живот е мноооооооого по-добър.
Ще се изредят един куп хора и роднини и приятели, дето ще ти казват, че гърдите не са най-важното нещо. Че ще се намери мъж, който ще те хареса и така и т.н. и т.н. еми не става номера. Няма как да изкривя огледалото и да променя грозния образ, който ме гледа от там.
Операцията ми си заслужаваше и нито за момент не съжалявам за нея. Не искам никога повече да бъда с лоши гърди.
Определено човек, който няма комплекси относно това, няма да може да разбере колко тормозещо и депресиращо е това състояние.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th April 2014, 14:43
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Спокойно, човек постига това, което иска, винаги има начин, само труд трябва.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th April 2014, 20:38
prosto_edna_jena prosto_edna_jena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Чета ви с интерес. Искам да коментирам по някои ваши мнения, но точно сега по-скоро влизам, за да се похваля, а коментарите - друг път. Хубаво ми е, хора. Отслабвам. Сега, точно преди малко, след баня и обута в долнище на пижамка, усетих нещо Ново/Старо - когато ходя, бедрата ми не се трият едно в друго, забравила бях това усещане. Сигурно е глупаво, но какво от това Усещам невероятна лекота в момента. Исках да ви споделя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:29.