IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th March 2011, 09:53
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране Келоидни белези и уголемяване на бюст

Здравейте, нова съм във форума, но редовно чета вашите мнения и препоръки. Ако някой има подобен на моя проблем или наблюдения, ще съм много благодарна ако ги сподели. Преди около 3 месеца ми гориха бенки с лазер и при последния преглед се установи, че може да ми останат келуидни белези. Споделих на доктора, че мисля да си уголемя гърдите и той ми каза, че при корекция на бюста най-вероятно белезите от шева няма да се заличат, и което ме притесни, е че можело да станат като "въжета". Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th March 2011, 10:20
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Не съм сигурна, че има връзка между едното и другото. Преди 3 месеца ми премахнаха 2 бенки по плоския метод и на мястото на едната се образува келоид. Сега го третирам с кортикостероиден крем и почти се е заличило. В същото време белезите от мамопластиката изглеждат много добре, в никакъв случай не са като въжета. Имам белези и от двете ми секциа и там също са много тънки като конец. Така е при мен, незнам как ще бъде при теб, но ето че в моя случай едното няма отношение към другото.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2011, 11:40
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря мила, дано и при мен да няма проблеми, но доктора така ме стресна, че започнах да се отказвам от идеята за по-хубави гърди.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2011, 11:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dezire_d
Благодаря мила, дано и при мен да няма проблеми, но доктора така ме стресна, че започнах да се отказвам от идеята за по-хубави гърди.
Е мила, ако наистина смяташ и имаш нужда от корекции в бюста, мисля че белезите ще са най-малкото което ще те тревожи, има страшно много кремчета и лепенки за третирането им, а дори и да не се повлияват много, няма база за сравнение между някави белези в гънката на гърдите и пищен и хубаво оформен бюст....
Аз имам белези от всичко, от всеки абокат и не се махат от нищо, но не ми и пука... не всичко може да ни е идеално, но на фона на хубави гърди въобще не ме тревожат всичките ми разрези и белези по тялото, а и мъжа до мен сегашния и предишни не мисля да са се впечатлявали от тях.
Настрой се по-ведро и положително
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2011, 11:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Потърси постове на потребителката emisof, писала е за успешно третиране на келоидни белези с инжекции, но не ми се рови сега за името
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2011, 13:33
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря ви, ще потърся по-обстойно. От днес започвам третирането на бенките с крем за белези. Въпреки, че белезите от тях не ме притесняват, а белега от операцията. Да не стане като "въже".
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2011, 22:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз също съм писала много по тази тема.....при мен също белезите стават тип въже, имам стари такива от други неща, които съм трятирала с контратубекси, мадекасоли и всички съществуващи преди години продукти з абелези....при гърдитеизползвах дерматикс ултра, но бях много постоянна- 5 месеца по 2 пъти на ден !! е, ефектът е поразителен !!! Въжета няма, на едната гърда почти изобщо нищо не се вижда, на другата линията е по-видима, но съвсем гладка , без релеф !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2011, 09:10
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря за инфото, пазара е наводнен с кремове, а на мен ми трябва нещо изпитано. Със сигурност информацията ще е полезна и на други.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd August 2011, 22:40
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
аз също съм писала много по тази тема.....при мен също белезите стават тип въже, имам стари такива от други неща, които съм трятирала с контратубекси, мадекасоли и всички съществуващи преди години продукти з абелези....при гърдитеизползвах дерматикс ултра, но бях много постоянна- 5 месеца по 2 пъти на ден !! е, ефектът е поразителен !!! Въжета няма, на едната гърда почти изобщо нищо не се вижда, на другата линията е по-видима, но съвсем гладка , без релеф !!!!
Аз също имам два доста големи белега и логично очаквам това да се случи и с гърдите ми.Мислех за естетична корекция на единия,който е на доста видимо място,/особено през лятото/,но се отказах.За този белег ползвах Контратубекс след първата операция,но се обринах.След втората операция приложих и Дерматрикс ултра,но белегът остана упорит и голям.Примирих се.Явно моята кожа образува такива белези.Още два повече под гърдите/все пак не са видими/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Келоиднибелезиуголемяваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:18.