IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2611  
Стар 22nd February 2009, 12:57
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

dalila78 кексчето съм го пробвала доста пъти - все не ми се получаваше. Днес за първи път го пробвах в микровълнова и се получи. Май това му е номера - микровълнова, а не обикновена фурна... А рецептата е:
3 с. л. овесени трици
1 яйце
1 с. л. извара
1 с. л. кисело мляко 0,1%
1/2 ч. л. сода
подсладител на вкус
канела
ванилия
Бъркаш и печеш.

byby добре дошла и поздравления за взетото решение да се бориш с излишните килограми
Та, значи за домашното мляко - дори и да махаш каймака и коричката от киселото мляко то ще си остава доста мазно и неподходящо за режима. Щом не го обичаш - просто не го яж.
Прави си палачинка всяка сутрин, за да си вземеш дневната доза трици и нямаш пролем.
Дюкан препоръчва триците да се консумират до обяд - повечето момичета ги вземат на закуска. Пробвай се и ти така, а за вечерта си остави риба или омлет ... Иначе останалите продукти са ти ОК.
И не забравяй водата - много е важна, особено през ударните дни когато организмът ти ще изхвърли най много токсини, трупани през годините
Един съвет от мен - не прави 10 дни ударен. И седем ще са ти достатъчно. Казвам ти от личен опит.
Отговори с цитат
  #2612  
Стар 22nd February 2009, 13:01
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от byby
Здравейте!
Искам и аз да се включа към вашия форум, от 16.02 се включих към всички, които отслабват с режима на д-р Дюкан. Започнах в понеделник и след два дена ми дойде МЦ, разбрах че е по-добре да започне след като ми свърши, като прочетах по форумите какво пише за диетата реших да я почна веднага, нямах търпение да чакам да ми свърши. Кантара в понеделник показа 100 кг.-точно, мисля да карам 10 дена П и тогава ще се притегла за първи път от както съм на режима може би заради МЦ няма да има резултат, но нищо по натакък се надявам да има резултат. Не харесвам по принцип кисело мляко и мн рядки преди съм опитвала, но сега ям просто се налага, не ми харесват и триците с кис. мляко правя си палачинка като ги меля в къфемелачка незнам дали е позволено всеки ден да ям триците само под формата на кекс или палачинка, иначе палачинката мн ми харесва и я ям към 17 часа дали е късно за приемане на триците, и проблем ли е,че всеки път ги меля??Другото нещо което ме притеснява е, че ям домашно кисело мляко и мисля,че му е висок% на масленост за режима махам му получилата се най-отгоре коричка , но незнам няма от къде да си купувам и ям от домашното. Набавила съм си трици , стебчета, риба, пил. месо, и телешо също домашно.
Като мина 10 дена ще са притегля и ще ви кажа резултата.
добре дошла, за кисело мляко-ако найистина няма ткъде да си купиш 0,1% , си хавапй по малко от домашнотот за всеки случай, а триците както искаш си ги приемай.Успех!

момичета, моя дунпарен кеск (след 5 тия опит) продължава да е стипчив и слегнат - как да го направя пухкав?
Отговори с цитат
  #2613  
Стар 22nd February 2009, 13:25
Аватара на DiNcHeTyYy
DiNcHeTyYy DiNcHeTyYy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Мацки,аз имам един въпрос.....някои знае ли дали ходенето на сауна ще повреди по време на режима?защото имам проблем с целулита и мисля че тя би ми помогнала,обаче не знам дали ефекта няма да бъде обратен.....
Отговори с цитат
  #2614  
Стар 22nd February 2009, 13:51
iorry iorry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, с радост забелязвам, че има доста нови попълнения, каквато съм и аз самата, но вече започвам да се чувствам като ветеран , особено след като успях да остана цели 6 дни на протеини, а мислех, че трудно ще издържа и три.
Мисля, че заслугата е по скоро ваша, защото вие успявате да мотивирате хората с вашите поощрения и активността ви в писането в темата.
Само да споделя, най- общо менюто ми беше:
Закуска: кексче става и само с кисело мляко без извара, много ми хареса, когато си го направих плоско и го препекох в тостера и намазах отгоре извара с малко 4убрица.
Обяд: дробчета без мазнина изпекани на фурна в плик за пе4ене.
Ве4еря: обикновено яйца с извара.
През деня изпивам 3 кафета с мляко и подсладител и 1,5 вода.
Това е от мен и още веднъж благодаря и успех на всички. Приятна неделя.
__________________
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/26907.gif[/img][/link]
Отговори с цитат
  #2615  
Стар 22nd February 2009, 15:13
roza99 roza99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета! Приемате ли нови в отбора! От доста време ви чета коментарите и най-накрая се престраших да се регистрирам! От 1месец съм на диетата и съм много доволна-признавам си че имам няколко прегрешения но изкуших се пък и имаше поводи! Успех пожелавам на всички!!!
Отговори с цитат
  #2616  
Стар 22nd February 2009, 15:16
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

mousie, аз за набухвател използвам бакпулвер. Със сода малко ми мирише. Пека го в микровълнова 6-7 минути.
iorry, какъв ти е резултата след ударния режим?
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2617  
Стар 22nd February 2009, 16:26
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

добро утро и от мен... Аз се излюпих
Много се радвам колко много народ има тук в неделя... Навалица някаква...
Някой попита за сауната... и понеже аз ходя на сауна... бързам да напише, че сауната изобщо няма да ти пречи... ама и няма да ти помогне много в борбата с целулита... там си трябва яко мазане и масажи... мдам.... и то редовно... никакво отказване. Аз отивам да , ама ще се навъртам отвреме навреме насам
А на вас много приятна неделя
Отговори с цитат
  #2618  
Стар 22nd February 2009, 18:51
iorry iorry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Честно казано не знам какъв ми е резултата защото нямам кантар тук където живея в момента. Знам на колко килограма започнах така, че като се притегля ще разбера колко общо съм свалила. Аз имам едни килограми, които искам да достигна, но съм решила да съм на втора фаза, до края на март и тогава ще започна трета фаза независимо дали съм ги достигнала или не.
Това засега от мен. Аз заминавам два дни командировка и дано нещо не объркам.Като се притегля ще се похваля.
__________________
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/26907.gif[/img][/link]
Отговори с цитат
  #2619  
Стар 22nd February 2009, 18:57
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

roza99 :
Отговори с цитат
  #2620  
Стар 22nd February 2009, 19:42
Аватара на DiNcHeTyYy
DiNcHeTyYy DiNcHeTyYy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raru
Някой попита за сауната... и понеже аз ходя на сауна... бързам да напише, че сауната изобщо няма да ти пречи... ама и няма да ти помогне много в борбата с целулита... там си трябва яко мазане и масажи... мдам.... и то редовно... никакво отказване. Аз отивам да , ама ще се навъртам отвреме навреме насам
А на вас много приятна неделя
Ами аз по принцип смятам да ходя на сауна,на масажи на сауна,абе въобщте да му разкажа играта на този целулит ...а ти ина4е от кога ходи6 на сауна,откакто почна режима или от преди това????и доволна ли си????
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:10.