IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3151  
Стар 16th March 2009, 14:31
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Идвам засрамена и готова да ме
Вчера нправих и аз прегрешение и ми е адски гузно.В същото време ме е яд ужасно много,защото успях да устоя на тортата вкъщи,а сега се предадох на един кроасан .Незнам какво ми стана,като полудяла бях.И не се задоволих с една хапка,а трябваше да изям половината
Готова съм да ме линчувате ако сметнете за необходимо
Отговори с цитат
  #3152  
Стар 16th March 2009, 14:40
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

сесил случва се важното е да не се повтаря същата грешка .
иначи поне бешели вкусен кроасана аз лично много се искошавам от сладки неща и винаги съм на крачка от пригришението за това спокойно днес има доста прегришили момичета яште режимно
Отговори с цитат
  #3153  
Стар 16th March 2009, 14:48
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

ами излапах го толкова бързо,че даже не разбрах за вкуса му Знам само ,че беше с кайсия.
От утре съм на протеини,тъй че дано тогава се пооправят нещата
Отговори с цитат
  #3154  
Стар 16th March 2009, 14:57
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

И аз празнувах моя рожден ден( той беше края на февруари) и прегреших с половин чаша червено вино . И аз съм за бой и сега ще правя 5 или 6 протеинови дни ( по принцип са ми 4 ). Дано има ефект.
Отговори с цитат
  #3155  
Стар 16th March 2009, 15:42
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ЕЕЕ, хайде стига момичета. Не се самообвинявайте. Оставете прегрешенията зад гърба си и продължаваме напред.
Аз днес съм на варени яйца, както препоръча едно момиче от друг форум, която вече е в четвърта фаза. Изяла съм три варени яйца. Довечера мисля да хапна филе на скара.
Така че направете и вие така. И продължаваме напред.

Само за водата няма да ви простя?
Колко пихте?
Аз вече съм изпила 1л сок от степче и толкова чиста вода.
Хайде на водата! Да ви сипя по една....
Отговори с цитат
  #3156  
Стар 16th March 2009, 15:55
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте понеделнишки и на улегнали и на новички,
Тира, направо ме разбиваш с новия аватар. Радвам се за всички, че са изкарали прекрасно на празниците и даже, че сте прегрешили. Все пак сте човешки същества, но не ви поощрявам. Бях на обяд в Хепи и си поръчах всичко на скара и без мазнина, но познайте- всичко беше мазно, а аз бях смъртно гладна. Колкото до последните 5 дни на ПЗ съм +500гр. Това с яйцата как го правите и не е ли опасно толкова яйца на ден. За голям резил в началото не съм си мерила обиколките.
Отговори с цитат
  #3157  
Стар 16th March 2009, 16:00
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

яйцата без жълтъци който го е страх.. то в тях е "страшното"
как се пише , ве.. желтък или жълтък
Отговори с цитат
  #3158  
Стар 16th March 2009, 16:23
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

sesil23, забелязала съм, че когато много ми се яде нещо, но се въздържа да го ям след известно време ме избива и става страшно. Пример - след като почнах Дюкан първия път, точно свърших ударния режим, а брат ми направи палачинки... казах си, че няма да ям и наистина не ядох... на следващия ден погълнах всичко тестено и сладко, което намерих вкъщи... Беше ужасно.. да бях си хапнала от палачинките нямаше да е толкова фатално.. Също така обожавам шоколад и в стремежа си да се въздръжа от него се нахвърлям на тестено, домашно сладко и т.н. и ме хваща яд, че хем съм нарушила диетите, хем не съм си задоволила глада за шоколад... това са ми обикновено периодите преди Ц .. Все пак недей да се тормозиш... станалото станало.. продължавай с пълни сили напред и без прегрешения.. все пак 2 кг ти остават до перфектната фигура

Тира, ако не си ти с тази пуста вода не знам какво ще правя... Като ти видя някой пост и се сещам и веднага тичам да глътна една чаша
Отговори с цитат
  #3159  
Стар 16th March 2009, 17:30
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Охх, а аз преядох със задушени моркови и цвекло..Хич не са режимни,че и вечерно време, ама да се надяваме да не е толкова фатално...
Отговори с цитат
  #3160  
Стар 16th March 2009, 17:36
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

desa_poetesa и твоя аватар е много як. Аз съм ти почитателка на поезията За обиколките нищо че не си ги премерила в началото. Премери ги сега и си прави сравнения. Чувала съм момичета че задържат килограми пък като си премерят обиколките се оказва че са свалили...

brumbrum хич не я поощрявай Сесил да си взима като и се прияде! Че ще ви наказвам... Иначе за водата щом така действа ще трябва през два часа да влизам да пиша с големи букви ВОДА та тогава да пиете редовно. Не за друго но тя е много важна - наистина.
Хайде лека вечер. После пак ще ви проверя за водатата.. но не пречи и сега да ударите по една чаша.

Настя, не настъпвай котето и ти щото си пример за много момичета тук
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.