IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3211  
Стар 18th March 2009, 10:27
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

марри, бързо оздравяване ти пожелавам, при мен интересното е че колкото и да съм болна от каквото и да е /дано не ми се случва скоро де/ но никога не губя апетит, явно той е най-здравото и неуязвимо нещо у мен
Отговори с цитат
  #3212  
Стар 18th March 2009, 10:51
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Какъв ритъм трябва да има редуването?

• Най-ефикасният и който най-добре съответства на психологическия профил на дебелия човек, е ритъмът 5/5 - пет дни режим на чисти протеини, пет дни смесен режим на протеини и зеленчуци. Не е много лесно да се приложи, но решилият да действа дебел човек най-парадоксално обича трудностите, стига да го водят в желаната посока. Истината е, че този ритъм дава най-добри резултати.

• Друго решение е ритъмът 1/1 - един ден чисти протеини, един ден протеини плюс зеленчуци. Това редуване е най-подходящо за наднормено тегло, не надвишаващо десет килограма, или за хора, неспособни на по-продължителни усилия. То може да се приложи и след период на ритъм 5/5 за почивка.

• Има и трето решение за неголямо наднормено тегло - ритъмът 2/7 - два дни чисти протеини, седем дни протеини, съчетани със зеленчуци.
• Вариант на 2/7 е 2/0, тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене, но без прекаляване. Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени с целулит, които често са слаби в горната част на тялото - бюст, лице, и са много закръглени в ханша и бедрата. Ритъмът 2/0 позволява, особено ако съчетан с локални манипулации (мезотерапия), да се улучат най-добри локални резултати, като се щади горната част на тялото.
Отговори с цитат
  #3213  
Стар 18th March 2009, 11:30
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

тира много благодаря за инфото !!!
Отговори с цитат
  #3214  
Стар 18th March 2009, 11:57
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ВОДА ПИХТЕ ЛИ?
Хайде налейте си по чаша две и ги изпийте докато четете информацията по-долу.


Защо да пием вода?

Съвършено очевидно е, че колкото повече пием, толкова повече уринираме и толкова повече бъбреците имат възможност да изхвърлят отпадъците от изгорелите храни. Водата е най-добрият естествен диуретик.
Да се опитваме да отслабнем, без да пием вода и да изхвърляме токсините, е не само опасно за организма, но и може да намали, дори съвсем да блокира загубата на тегло и да обезсмисли положените усилия. Защо?
Защото човешкият двигател, който консумира мазнините си по време на диетата, функционира като всеки двигател с вътрешно горене - изгаряното гориво отделя топлина и отпадъци.
Ако тези отпадъци не са редовно изхвърляни от бъбреците, натрупването им ще прекрати горенето и оттам - загубата на тегло, дори ако диетата е педантично спазвана. Същото би се случило с мотор на автомобил, чийто ауспух би се запушил, или с огъня в непочистената от пепелта камина. И двете ще загаснат, задушени от отпадъците.
Заради хранителните забежки на дебеланкото и колекцията му от неправилни или недовършени диети бъбреците му стават мързеливи. Затова, за да възстанови активното им функциониране, затлъстелият има нужда от големи количества вода повече от всеки друг.
Отначало пиенето на вода може да ви е неприятно и досадно, особено през зимата, но твърде скоро придобитият навик, съчетан с приятното усещане, че пречиствате организма си и слабеете, ще се превърне в необходимост.

Съчетанието от вода и чисти белтъчини оказва мощно въздействие върху целулита


Това качество на Протал засяга само жените, защото целулитът е тлъстина, за която са отговорни женските хормони и която се натрупва на най-женските места в организма - бедрата, ханша и коленете.
Тези резултати се обясняват с „хидрофобския" ефект на белтъчините и интензивната работа на бъбреците, предизвикана от обилния приток на вода. Водата прониква във всички тъкани, включително в целулита. Прониква чиста и непорочна и излиза солена и пълна с отпадъци. Към това обезсоляване и почистване се прибавя мощното горене на чистите протеини, като комбинацията от трите оказва наистина скромно и частично, но рядко и нетипично за другите диети въздействие върху целулита.

Каква вода да пием?

От българските минерални води слабо минерализирани са минералната вода Девин и особено изворната вода Девин; разхлабителни са водите от Меричлери, Брезник, Брястово; против затлъстяване се препоръчват водите от Банкя, Хисаря, Горна Баня, Меричлери.


Чаша чай на закуска, чаша вода сутринта, две чаши на обяд, една следобед и две на вечеря - и ето че сте изпили два литра, без да усетите.
Отговори с цитат
  #3215  
Стар 18th March 2009, 12:06
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

И да не забравяме как водата се отразява на кожата! Тенът ви ще стане много бистър и изчистен, а като си представим, че това става и с вътрешните ни органи!
Пиенето на вода е изключително силна превенция срещу бръчки!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #3216  
Стар 18th March 2009, 12:12
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Аз съм на 35. Цял живот пия по много вода. Постоянно съм жадна.. Незная дали се дължи на това, но почти не ползвам крем за лице. Само в редки случеи. Имам бръчици но те са по-скоро мимически - на смеха. Много обичам да се усмихвам, а и да се смея.
От началото на режима се улавям, че поне няколко пъти на ден се погалвам по лицето. Наистина кожата ми е по-нежна, мека и гладка. Може и да си въобразявам, но я усещам подобрена.

Това в подкрепа на думите на Голдиш!


Мери, мила... Бързо оздравяване ти желая!
Отговори с цитат
  #3217  
Стар 18th March 2009, 12:37
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

дано и аз да мога да се похваля със същото но освен водата предполагам че и гена има много сериозно влияние върху вида на кожата защото и аз пия много течности но от сега имам сериозна наченка на бръчка по средата на лицето!
Отговори с цитат
  #3218  
Стар 18th March 2009, 13:07
lidia85 lidia85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 27
По подразбиране

благодаря ви за подкрепата момичета,искам да ви попитам как мога да си кача и аз линийка тука.Мерси предварително.
Отговори с цитат
  #3219  
Стар 18th March 2009, 13:34
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Още една рецепта за ПАСТЕТ

Лидия, линийка може да си направиш ето тук
http://www.mamaibebe.com/
лесно е. пише на бг само следвай стъпките. Накрая ти излиза един код който трябва да запазиш някъде (аз съм го наравила в Bookmarks) за да може когато имаш промяна в килограмите да я коригираш. За да я качиш, влизаш в профила си и постваш кода за форуми на линийката в ПОДПИС. Дано ти е станало ясно
Отговори с цитат
  #3220  
Стар 18th March 2009, 13:45
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

много благодаря за рецептата и за интересните сайтове в които са между другото !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:39.