IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 5th January 2014, 19:03
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Ами, доктора при който се оперирах държи сутиените да се купуват след операцията и като си ги премериш. За това първите дни, докато си купиш сутиен ходиш с един ластичен бинт препасан около циците. Аз обаче си бях купила предварително, и като го сложих на сутринта след операцията ми заспа /слава богу/

Същите притеснения имам и аз като теб, Хрис. Някак си, толкова добре ги чувствам сегашните импланти, че ме е страх да ги пипна заради единия размер. От друга страна си ми малеят и това е!
Какъв профил ще бъдат новите импланти?
Не мисля, че са се смъкнали от тичането. То по принцип тичането си е враг на бюста де, аз за това само ходя на пътеката. Но на Стоянов циците си стоят доста естесвено, за това ти изглеждат така. Според мен...
И аз си ги чувствам перфектно в момента , все едно винаги са били мои , обаче това пусто млеене... Исках среден профил кръгли , а да наблегнем на основата та дано малко се посъберат но Стоянов категорично ми отказа средния проил , според него това което искам няма да го получа с него ... та последно предложи 15/15/6.7 , струва ми се огромно това но той казва че ще си стоят нормално на мойто тяло , даже няма да са ми големи , има ли тук някоя мацка със основа повече от 15 см.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.