IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3651  
Стар 5th January 2014, 19:03
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Ами, доктора при който се оперирах държи сутиените да се купуват след операцията и като си ги премериш. За това първите дни, докато си купиш сутиен ходиш с един ластичен бинт препасан около циците. Аз обаче си бях купила предварително, и като го сложих на сутринта след операцията ми заспа /слава богу/

Същите притеснения имам и аз като теб, Хрис. Някак си, толкова добре ги чувствам сегашните импланти, че ме е страх да ги пипна заради единия размер. От друга страна си ми малеят и това е!
Какъв профил ще бъдат новите импланти?
Не мисля, че са се смъкнали от тичането. То по принцип тичането си е враг на бюста де, аз за това само ходя на пътеката. Но на Стоянов циците си стоят доста естесвено, за това ти изглеждат така. Според мен...
И аз си ги чувствам перфектно в момента , все едно винаги са били мои , обаче това пусто млеене... Исках среден профил кръгли , а да наблегнем на основата та дано малко се посъберат но Стоянов категорично ми отказа средния проил , според него това което искам няма да го получа с него ... та последно предложи 15/15/6.7 , струва ми се огромно това но той казва че ще си стоят нормално на мойто тяло , даже няма да са ми големи , има ли тук някоя мацка със основа повече от 15 см.
Отговори с цитат
  #3652  
Стар 5th January 2014, 19:17
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Вижте последната новост за увеличаването на гърди ....
http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%...l#.UsmO9_sQTAl
Отговори с цитат
  #3653  
Стар 5th January 2014, 19:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това беше много интересно, ако има продължение ще е добре да го пуснете в темата.
Още не мога да повярвам, направо гледам и не вярвам на ушите си като чух, че 15 жени са си закупили ваучер OMFG

Не е истина просто, все пак живее във времена на информационните технологии, ако са толкова богати, че не им пука за парите, то поне да бяха проверили дали е безопасно и пак щяха да разберат, че това е измама !

Някой жени направо ме шокират, колко са лековерни само Боже
Отговори с цитат
  #3654  
Стар 5th January 2014, 23:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
И аз си ги чувствам перфектно в момента , все едно винаги са били мои , обаче това пусто млеене... Исках среден профил кръгли , а да наблегнем на основата та дано малко се посъберат но Стоянов категорично ми отказа средния проил , според него това което искам няма да го получа с него ... та последно предложи 15/15/6.7 , струва ми се огромно това но той казва че ще си стоят нормално на мойто тяло , даже няма да са ми големи , има ли тук някоя мацка със основа повече от 15 см.
Основа 15...Това колко кубика са? 510-550? Natrelle кръгли ли ще бъдат имплантите? Чак на мен взе да ми се струва множко! С моя широк гръден кош, ще ми тресне 700СС от раз Стоянов.
Шегувам се! Дано този път да получиш това което искаш, че не ми се мисли, ако пак нещо не се харесаш или се чувстваш некомфортно. Стискам ти палци мноооого силно!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3655  
Стар 6th January 2014, 09:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... аз от всяка здоия понзвам токов разлини хора като характер ...


Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Отговори с цитат
  #3656  
Стар 6th January 2014, 09:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Пуф, не обсъждаме гащури, защото откакто сме със силиконите не можем да си ги вдигнем от мераци та ходим без.


Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Тези без презрамките са по-стегнати и стават за спане, но иначе много ми се смъкват, когато ги нося през деня и постоянно трябва да ги придърпвам нагоре.
Това със смъкването си е верно и за други бюстието и едва ли е полезно за бюста, ама ... така пък стоят бюстиетата, че как да не ги носиш.
Отговори с цитат
  #3657  
Стар 6th January 2014, 10:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
... има ли тук някоя мацка със основа повече от 15 см.
Не се сещам, но Тунинг, довери се на Стоянов. Пожелавам ти много спокойствие, защото това изнервяне преди операцията ми е много познато.
Иначе и аз не ги пазя много много моите цици, та и на мен ми се струват посмъкнати ... все ще им правя снимки за сравнение ... уф!
Отговори с цитат
  #3658  
Стар 6th January 2014, 10:35
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Не се сещам, но Тунинг, довери се на Стоянов. Пожелавам ти много спокойствие, защото това изнервяне преди операцията ми е много познато.
Иначе и аз не ги пазя много много моите цици, та и на мен ми се струват посмъкнати ... все ще им правя снимки за сравнение ... уф!
ina.ina , благодаря ти сладурке , искам снимки за сравнение , молим тее
Отговори с цитат
  #3659  
Стар 6th January 2014, 11:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha Виж мнението
Вижте последната новост за увеличаването на гърди ....
http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%...l#.UsmO9_sQTAl
Отговори с цитат
  #3660  
Стар 6th January 2014, 13:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... аз от всяка здоия понзвам токов разлини хора като характер ...

Хахахахаха тези двамата клонинги дето ми влизат в профила и пишат от него освен, че са кухи лейки са и доста неграмотни
Почерка обаче е доста издаващ и май доста манговци вече ползват компютри и интернет

България това си ти - http://hala.bg/images_news/no_res135...1%82%D0%BE.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.