IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 18th October 2010, 13:34
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

marisabela, страхотни са ти гърдите още от сега, толкова пресни, малко по-големи са от предишните - по-разляти са, пък като се налеят още ехееее ...
Отговори с цитат
  #532  
Стар 18th October 2010, 13:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
marisabela, страхотни са ти гърдите още от сега, толкова пресни, малко по-големи са от предишните - по-разляти са, пък като се налеят още ехееее ...

а дано,аз го питах дали ще слизат още надолу,че тва изпъкналото от горе ме дразни зверски...той каза,че даже ще се съберат.Сега имам разстояние между двете.Като се отпуснат тъканите и мускулите щели да станат по-едри.Ма колко е вярно ще видим .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #533  
Стар 18th October 2010, 13:59
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

на мен ми каза същите неща, з-то точно това го питах, и за събирането им, че много ми се чудя дали да по-големи сс няма да епо-добре. но като ти гледам снимките наистина май има много добра преценка, особено като се има предвид, че при теб сменя и марката и модела и кубиците.
Отговори с цитат
  #534  
Стар 18th October 2010, 14:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

аз направо директно изръсих въпроса си -тия малки цици ...ще си проличат ли кубицицте след време,че хората не виждат разлика,а не само аз

при мен даже е имало прихапан мускул и на двете гърди отгоре,каза че ги освободил
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #535  
Стар 18th October 2010, 14:54
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

честито Мирасебел, гърдите ти са чудесни.виж мойте снимки и ще видиш каква промяна ще имат след два три месеца.и мойте така стояха но вече са си перфектни.И аз така като се видях първоначално не се харесах но сега си ги харесвам много.Бъди сигурна че дори и това че ти е втора операция крайния резултат ще е след известно време.Имай търпение, знам че не е лесно но ще си ги харесаш.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 18th October 2010, 15:43
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

честито за успешната операция Мarisabela Гърдите ти може и да не изглеждат огромни,но за сметка на това са много хубави!
Отговори с цитат
  #537  
Стар 18th October 2010, 19:17
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

марисабела, честит нов бюст. и на мен много ми хареса сничките на ПИП-ките ме успокоиха доста - като гледам няма руптури, а за гела вътре - да, мекичък е, но аз по принцип исках по-меки импланти....дай Боже да нямаме проблеми
Отговори с цитат
  #538  
Стар 19th October 2010, 09:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tttittti29
марисабела, честит нов бюст. и на мен много ми хареса сничките на ПИП-ките ме успокоиха доста - като гледам няма руптури, а за гела вътре - да, мекичък е, но аз по принцип исках по-меки импланти....дай Боже да нямаме проблеми
Искрено ти го желая да нямаш никога никакви проблеми. :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #539  
Стар 31st October 2010, 22:37
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

здравейте , аз съм с импланти ПИП от близо 2 години , едната гърда ме боли от 1 седмица , възможно ли е да е от спукан имплант ?

някой имал ли е проблем с болка и доказан спукан имплант .
болката е лека
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #540  
Стар 1st November 2010, 15:30
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
здравейте , аз съм с импланти ПИП от близо 2 години , едната гърда ме боли от 1 седмица , възможно ли е да е от спукан имплант ?

някой имал ли е проблем с болка и доказан спукан имплант .
болката е лека
абе жена, излизай от форума и отивай веднага на лекар!!!!
А на въпроса ти - по спомени до сега никой не е писал за такъв проблем

Успех, стискам палци и пиши какво е станало
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.