IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3661  
Стар 6th January 2014, 23:40
kemi box kemi box не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте. Аз също съм с сутиен но Triumph, но незнам дали е редно да го закопчавам с една дупка по на вътпе, вече съм на почти на трета седмица но имам още болки, защото както ви вях писала не се пазих и ходих на дискотека и ги бях раздрусала здраво, от тогава започнаха мъките от начало.Чак си мисля вече че никога няма да ми минат...Искам да ви питам ще ми навреди ли ако ги стегна със сутиена с една дупка по на вътре или ми е рано още? Когато ме изписаха, доктора ми го нагласи на най външната дупка но пък тогава бях с отоци а сега спаднаха...И може ли да ми препорачате друг сутиен, защото този е с тънък ластик и ластика все ми ръби и не стои точно под гърдите а се качва малко на горе
Отговори с цитат
  #3662  
Стар 7th January 2014, 08:26
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Какъв модел на Триумф е сутиена ти? На моя ластика е доста широк...
Иначе можеш да го преместиш навътре с една дупка. Сутиена се разтяга с носенето, а и гърдите ти щом са спаднали, значи няма проблем да го "стегнеш" малко. Направи го така, че да ти е комфортно да го носиш.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3663  
Стар 7th January 2014, 10:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Сутиена на триумф, който го изписва моя доктор за след операцията е този - http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?p=783793 - на линка, първия пост има снимки.
Щом са ти спаднали отоците може да му приближиш дупката, за да стои стегнато. Ако те жули и ти е некомфортно, облечи памучно потниче или тениска и от горе сложи сутиена върху него.
Отговори с цитат
  #3664  
Стар 7th January 2014, 17:41
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

аз след третия месец пуснах триумфа в пералнята на малко по-високи градуси да си го стесня малко, че като поспаднаха оттоците ми стана прекалено удобен
Отговори с цитат
  #3665  
Стар 7th January 2014, 18:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
ina.ina , благодаря ти сладурке , искам снимки за сравнение , молим тее

Като си направя веднага ще ти пратя!
Отговори с цитат
  #3666  
Стар 7th January 2014, 18:55
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Патриша,писах ти на лични...
Отговори с цитат
  #3667  
Стар 7th January 2014, 19:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Една история от днес !

Нали бях обещал да разкажа някои истории, а и тогава беше толкова скучно тука и нямаше активност, но като се пооживи и реших да ги оставя за по натам. Днеска обаче ми беше много хубаво на душата и на сетивата и ще споделя случката, която с надявам да се повтори и следващите дни !

Събуждам се аз днес и си отварям вратата към терасата и една много силна и ярка светлина ме заслепи, усетих силна топлина, само няколко секунди ми трябваха и вече знаех какво трябва да направя и, че този момент няма как да се изпусне. Бързо хапнах закуската си аз, мислейки си за палавите слънчеви лъчи които малко по късно щяха докосват тялото ми

Взех едно одеяло, чаршаф, слънцезащитен крем на Ла Рош и се запътих към голямата и открита таванска тераса, постлах си мекичко на шезлонга и се съблякох чисто гол голеничък Самото усещане, че ще се пека януари месец и това, че не съм го правил от доста месеци ме изпълни с едно приятно чувство.

Беше толкова топло и слънцето толкова силно, че още със свалянето на дрехите усещах приятният допир от горещите слънчеви лъчи върху тялото си. Мислех си първоначално да си сложа потника върху "малкият палавник" и да го предпазя от слънчевата радиация, но после си казах защо да го лишавам от това щастие.

Сложих си малко от слънцезащитният крем и нежно и деликатно го намазах по цялата му дължина при което той леко започна да набъбва, но това е нормална реакция Като си мажех тялото с крема и се замислих какво щеше да е ако имах такива секси и чувствени гърди като жените, как хубаво щях да си ги намасажирам бавно у чувствено , да си го по намачкам и да оставя горещите слънчеви лъчи да си поиграят с тях.

Но и без женски цици пак си беше толкова приятно, усещах как се разтапям от блажено удоволствие, кожата толкова ми се нагря и аз се чувствах прекрасно и всичко това се подсилваше от факт, че все пак е зима и ако трябва да съм честен в този момент въобще не ми пукаше за глобалното затопляне, вредите за земеделието, за тъжните скиори на които много им липсва снега, толкова ми беше готино, че много се надявам и следващите дни пак да е така.

По едно време толкова се напекох, а и двете стени на къщата също допринасяха за още по голямата топлина и отидох да си взема едно шише с вода да се понамокря малко и това всичко се случва на 7 януари, което вече дори не го намирам за странно !

Днеска беше един много приятен ден за мен, пожелавам ви и на вас такива дни ! За съжаление няма как да ви покажа снимки от събитието защото не съм си правил, но и да имах пак нямаше да ви покажа, защото може да се превъзбудите и после да тормозите мъжете си, които са се прибрали изморени от работа и ще искат да си починат и вие да им развявате цици и да ги тормозите с вашите мераци за ..........

Оставете ги мъжете да работят и да си почиват, за мераците си намерете любовници, така всички ще са доволни и щастливи !
Отговори с цитат
  #3668  
Стар 8th January 2014, 09:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуф, тва ся кой го написа - ти или двойникът?
Отговори с цитат
  #3669  
Стар 8th January 2014, 12:03
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Пуф, тва ся кой го написа - ти или двойникът?
и аз си помислих същото
Отговори с цитат
  #3670  
Стар 8th January 2014, 16:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

А ве мани ги тия клонинги дето пишат само простотии с цел да ме излагат пред хората, но нека си продължават да пишат и да ме забавляват с глупостите си !

Тази история обаче си е моя и си е съвсем реална и наистина всичко което съм написал и как съм се чувствал е самата истина ! Единствено за циците малко се излигавих признавам, но за това вие сте виновни като ви чета постоянно темите, направо ще стана скоро и цицоман покрай вас

Все пак наистина ако бях жена с готини цици като ходя на плаж не само, че щях да се печа само по монокини, ами и щях да се заигравам с тях когато ги мажа с лосиона и да гледам реакциите на околните, това много би ме забавлявало съвсем сериозно го казвам.

Днеска беше пак същото, но този път като станах си намазах слънцезащитния крем предварително, защо така знам, че е добре поне половин час преди да се излагаме на слънце да сме се намазали, за да попие и да е по ефективен. По едно време усещах как съм на границата да изляза от зоната на комфорта, защото започна да става прекалено горещо, а тва вече е мега ненормално.

Все пак да се печеш добре, но януари месец да те напече така и то гол, че чак да искаш да се скриеш на сянка или да се мокриш с вода е тва според вас не е ли абсурдно ? То вярно, че живеем в абсурдна държава ама чак пък толкова.

Това определено е ненормална работа, ако продължи така скоро и дърветата ще цъфнат
Аз обаче нямаше как да не се възползвам от това време и от слънцето Имам и добра новина (за мен) и тя е, че съм си уговорил женска компания за "плажуване" в събота ако времето е същото, макар и не на 100% сигурно шансовете са големи.
Ще има мазанеее

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:04.