IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th January 2012, 20:50
Kayleigh Kayleigh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
Thumbs down

Аз също ще добавя отрицателен глас за Красимира Вачкова. Преди повече от 10 години си реших да си направя корекция на носа. Тогава избор нямаше и попаднах в "медицинска козметика" (на бул. Витоша). Още на консултацията въпросната докторка ми направи лошо впечатление. Тъй като тогава нямаше фотошоп и подобни, носех едно модно списание, с идеята да й покажа какъв искам да бъде горе долу бъдещият ми нос. В момента, в който показах снимката, тя и сестрата прихнаха да се смеят, все едно бях поискала да ме направят копие на манекенката там. Както й да е. Операцията мина прилично, но резултатът беше нулев, а в последствие по-зле от преди. Носът ми си остана почти същия, а след години вместо да стане по-добре(както тя ме увери), той дори се поизкриви. Сега ще си правя повторна корекция, дай Боже този път да случа на хирург.
Преди няколко години имах глупостта да отида пак при нея, но за друга процедура. Този път отношението й на консултацията тотално ме отказа от "услугите" й. Ставаше въпрос за увеличаване на бюста и за премахването на белег от гърба. За бюста реакцията й беше :" Ооооо, това не може да се увеличи кой знае колко!" , а за белега обясни, че незнаела дали и какво ще стане, ама можело да пробваме ....да не говорим за цифрите, които спомена. Та моят съвет е : По-далеч от Красимира Вачкова !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякаквимнениязаКрасиВачкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.