IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 3rd December 2008, 15:40
Аватара на Sandee
Sandee Sandee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
нали знаеш,че има риск от стрии...по добре не се лакоми много...а и щом още не си раждала...но ти си знаеш най добре...голям бюст не значи повече сексапил...
ами точно сега чета за стриите и кърменето и т.н. и се чувствам много объркана. опитвам да намеря снимки на 500 cc надмускулно и 500cc подмускулно, за да мога да сравня размера.

нещо взех да се стресирам.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 3rd December 2008, 15:45
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

знам,че няма проблеми с кърменето...но аз като знам колко ми бе станал голям бюста като кърмех...и ако имах сложени и още 500сс сигурно щях да лудна...
Отговори с цитат
  #503  
Стар 3rd December 2008, 15:52
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

И подмускулно, и надмускулно - 500 сс са много голям размер за младо момиче със стегнат бюст, което не е раждало. Това е моето мнение.
Отговори с цитат
  #504  
Стар 3rd December 2008, 15:58
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Sandee според мен не дей да слагаш от първия път 500сс.Та ти още не си раждала.Дори и да не кърмиш после,те циците през бременоста си порастват доста(при мен поне беше така).И особено ако ги слагаш над мускула мисля че ще ти увиснат.Решението си е твое миличка,но първо се запознаи с всички последствия
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #505  
Стар 3rd December 2008, 16:02
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Само да добавя себе си за пример.Бях си чашка пълна чашка B,като забременях пълна С,като кърмех чашка D,a след това празна ама много празна чашка B.Сама си вади изводите
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #506  
Стар 3rd December 2008, 16:04
Аватара на Sandee
Sandee Sandee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

знам, от една страна има доста неща, които са обезпокоителни, затова за сега само си въобразявам, докато не отида на консултация. в общи линии, за да добиете представа какъв обем и форма искам да добият, мога да спомена Мария от сблъсък. Предполагам, че сте я забелязали с неделя сутринта. Вярно е, че е висока, но пък в същото време е и слабичка. Но ще видим.



Отговори с цитат
  #507  
Стар 3rd December 2008, 16:12
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

То зависи при кого ще отидеш на консултация.Има доктори които ще се съгласят да ти ги сложат,но рисковете си остават за теб.

П.П.Виждала съм и циците на тази мацка в Сблъсък.Страхотни са й!И да някъде толкова са около 500сс според мен
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #508  
Стар 3rd December 2008, 17:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ама тя не е ли с естествени Ох, аз ли съм най-наивната
Отговори с цитат
  #509  
Стар 3rd December 2008, 18:31
rea rea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 59
По подразбиране

Moите много приличат като тези на Мария. Аз съм с 350, анатомични. На ръст съм като нея, като килограми мисля, че също съм подобна. Мисля, че ако въобще е с импланти, е с подобни на моите.
Аз също те съветвам да не ламтиш за огромни гърди, защото си младо момиче, а огромните бюстове състаряват и правят жената по-едра. Все пак ти си знаеш най-добре. Ако примерно си танцьорка и колкото по-големи бомби извадиш, толкова по-големи хонорари ще получиш, защо не Или ако си раждала и имаш много висяща кожа, но разбирам че случаят ти съвсем не е такъв.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 3rd December 2008, 21:48
Аватара на Den4i
Den4i Den4i не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Варна
Мнения: 125
По подразбиране

И моето мнение е да не слагаш от първия път толкова големи импланти, заради следващо оголемяване и после спадане при бременност и кърмене.... рискуваш много кожата ти да не издържи на всичко това и да получиш стрии, но пък ако това си ти е мечтата - да имаш толкова пищен бюст тук и сега, мисля че няма кой да те спре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.