IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 27th February 2011, 17:39
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

да, гледала съм снимките от сайта му и обясненията му кое какво е не са особено ясни. Според мен трябва да посочи марка, cc, вид, профил и как са поставени за да се придобие някаква представа от тях
Отговори с цитат
  #632  
Стар 27th February 2011, 18:11
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Guen, i-ani благодаря ви за отговорите
доста четох из форума и ми направи впечетление, че има съфорумка /без да цитирам имена/ дето в доста теми обича да намеква и изказва недоволството си към Н.Г. Сигурно има причина за това, но както Гуен написа от всички има доволни и недеволни. На мен док ми допадна, както писах и по-рано доверих му се на 100%, защото не смятам че мога да преценя по-добре от него с какви импланти ще постигна желания резултат, надявам се, че ще е от първия път и не се настройвам за около 10 операции.
Дали ще съм доволна или не ще пиша.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #633  
Стар 27th February 2011, 18:39
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ейлиън, това, което се опитват да ти кажат Блонди и Мариса, е че нещата не се получават от първия път при Н. Георгиев и в случая очакват да видиш мен като пример. Само че на мен първите ми гърди бяха много красиви - повечето стари потребителки тук знаят, аз САМА се полакомих да ги сменя с други и тогава оплесках нещата.
Гуен,разпали любопитството ми. Моля те,кажи къде мога да видя снимки с първите ти импланти.
Отговори с цитат
  #634  
Стар 27th February 2011, 18:52
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

разглеждах описанието на Натрелле 300 и 340cc, стил 120, висок, кръгли. при 300 - диаметър 11, проекция 4.2; 340 - диаметър 11.5, проекция 4.3. честно казано май единствената разлика е че едните са с 0.5 по-голяма основа от другите? има ли някои с 300cc - 350cc от този модел?
Отговори с цитат
  #635  
Стар 27th February 2011, 19:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Но също така е нормално ,ако си останал с незадоволени очаквания......... да имаш известни задръжки към даден хирург.
.
И аз подкрепям това. Ако има нещо, което не е ок, трябва да се каже. Или да се замълчи, ако не иска човек да запази конфиденциалност на случая си. Но с намеци или въпроси от рода на по-горния цитиран от мен - не ми звучи хич добре да попиташ човек, достатъчно притеснен от предстоящата му операция. Ако му се даде насока, съвет или пример - ок, но да го попиташ без да го познаваш сякаш се подиграваш на избора му... незнам доколко е редно. Всеки сам преценява. За мен не е. Както и да е...постингът не беше пряко към теб, поне не в целия му вид, за което те помолих да ме извиниш. Наистина.
Мен ми се иска всички да са доволни, но то няма как. За съжаление това не ЗАВИСИ от мен. Затова и избягвам да подвеждам някого или да влияя на избора му, тъй като не ми се живее с такава вина, ако нещо не се получи. Имам доста изпатили приятелки, заради които съм си научила урока и за нищо на света на никого повече не смея да препоръчам някого. Имат си глава на раменете в крайна сметка, за да вземат сами решение.
Стънинг, снимките в сайта на Н. Георгиев не са на негови пациентки, а е примерен тестер за форма и кубици; затова няма как да се получи повече инфо. За мен лично тези снимки са подвеждащи, тъй като не може да се гарантира такъв редултат при всяка. Трябва да е абсолютно същия начален старт, разположение на ареоли, големина и пр. и пак не е сигурно.
Отговори с цитат
  #636  
Стар 27th February 2011, 19:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ейлиън, това, което се опитват да ти кажат Блонди и Мариса, е че нещата не се получават от първия път при Н. Георгиев и в случая очакват да видиш мен като пример. Само че на мен първите ми гърди бяха много красиви - повечето стари потребителки тук знаят, аз САМА се полакомих да ги сменя с други и тогава оплесках нещата.
Гуен,разпали любопитството ми. Моля те,кажи къде мога да видя снимки с първите ти импланти.
Пускам снимка за малко:
http://media.snimka.bg/1410/009074734.jpg?r=0
Отговори с цитат
  #637  
Стар 27th February 2011, 19:39
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Страхотни са ти гърдите и с тези инпланти л
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #638  
Стар 27th February 2011, 19:47
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Гуен, страхотни са, не мога да повярвам, че може да изглеждат толкова естествено с кръгли. Това са ти първите, доколкото разбрах..?
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #639  
Стар 27th February 2011, 21:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
И още нещо ,аз наистина преди операцията му се доверих на 100%
Оставих го той да избере импланти -марка ,обем,форма..............малко настоях за Мак Ган,той за Арион и в крайна сметка предпочетох да го послушам.Сега се надявам и той да оправдае това доверие на 100%
При мен точно това беше грешката,че му се доверих.Изобщо не съм била наясно тогава за профили,проекции и тн.Да вземе да ми изпраска ултра висок профил и да стърчат така,неъсобразени с моя изпъкнал гръден кош.Отделно,че скапаните пип платих 4000 евро
Отделно,че ми ги направи различни,отделно за белезите.....зарежи.Добре че не с еоставих на манипулациите му и не се върнах при него.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #640  
Стар 27th February 2011, 21:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777
Гуен, страхотни са, не мога да повярвам, че може да изглеждат толкова естествено с кръгли. Това са ти първите, доколкото разбрах..?
Да, първите... Не си отваряш писмата на лични....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:04.