IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th March 2008, 13:22
posetitel posetitel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране Re: Фитнес програма за начинаещо и слабичко момиче:)

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Здравейте,
мисля си да започвам да ходя на фитнес, но и представа си нямам какво трябва да правя. Никога не съм ходила, но уредите ги знам горе-долу покрай приятеля ми. Имам нужда да стегна долната част на тялото. Слабичка съм като телосложение, но не се движа и мусклулите ми са слаби и искам да ги стегна.

Трябва ми програма (вид упражнение, серии, повторения и тежест) за да тренирам дупето и краката. Ако има и упражнения за да сваля малко от глезените, ще е чудесно.

В залата има уреди за всички части от мускулите на бедрата + степери и колела. На пътечка не ми се бяга

Благодаря предварително!
Мисля, че мога да помогна. Драсни ми на skype и ще обсъдим нещата. С две думи едва ли може да се каже нещо!
__________________
skaype: prostranstven
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th March 2008, 00:14
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от П-р-о-л-е-т
Аз не вярвам много - много на инструкторите. ... А и се очаква о тях да са завършили някакво спортно образование, най-добре кинези терапия... Все пак 4-5 години учат за това, а не 10 -тина дни.....
И колко би платила за програмата която ще ти изготви въпросния кинезитерапевт който все пак е вложил време и средства през тези 4-5 години за образование??
Ти ако си учила кинезитерапия ще работиш ли за 300 лв в някой фитнес??

Във фитнеса в който работя има двама ерготерапевти (учили въпросните 5 години) които се занимават с подобни клиенти, но тяхното условие освен да и пишат програми е лично те да работят с клиентите за постигане на оптимални резултати. В зависимост от целта на трениращия включват диети, хранителни добавки, масажи и каквито други нужди има клиента им.
Заповядяй ти и всеки който не вярва на инструктори
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фитнеспрограмазаначинаещослабичкомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:40.