IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th May 2020, 19:59
mil4eto mil4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 8
По подразбиране

Е, Важен е размера разбира се, но пък не е всичко. А и да не забравяме че това нещо е триизмерно, така че дължината не е обективен критерий. Мъже, не се потискайте от това.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th July 2020, 09:00
hakama hakama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
Изпратете съобщение чрез ICQ до hakama
По подразбиране

Според вас 17см, средна дебелина (не съм мерил Ф-то) - ОК ли е?
В началото... са ми казвали че съм бил най-големия им... но напоследък се замислям къде попадам.
Понеже последната с която отворих темата ми спомена за опит и с 24см... а се имаше за жена с малък 'стаж' (може и да съм се заблудил за последното - иначе е на 40г ).
И една друга кака, с която си останахме само приятели ми спомена, че имала връзка с човек с доста... голям и моят не я впечатли :/
Но може и да е статистика...
Ако на всеки 20 мъже има един с 20+ см ... и една средностатистическа жена на 40г (с опит от 20-23г) е имала 10-15 мъже..., то две (от три) са се сблъсквали с надарен От там идва и излишното притеснение
__________________
"В мен съществува някой, с който се боря, за да израстна"
--- А. дьо Сент-Екзюпери

Последно редактирано от hakama : 5th July 2020 на 09:11
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th October 2020, 19:10
emmklise31 emmklise31 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 5
По подразбиране

- среден размер на члена: 16 см
- нормален размер на члена: 15-19 см
- размер на стандартен член: 18-19 см
- малък член: < 11 см
- голям член: 20-23 см
- огромен член: > 23 см
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th July 2021, 06:33
Markosbang Markosbang не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2021
Мнения: 4
По подразбиране

Моя е между 15-16см не много добел но не и тънък, какво ли не съм правил да го уголемявам, слагал съм разни приспособления, разтягал съм го и т.н. не е мръднал . До сега всички девойки са оставали доволни и никоя не се е оплаквала. Крив ми е леко наляво и надолу което мен много ме дразни, но явно го усещат много добре… Бих искал и аз да го уголемя поне 20см. но се чудя дали няма да има разлика в усещането ? На 29 съм и постоянно съм надървен …. даже това ме дразни, явно тестостеронна е доста висок. Може ли някое девойка да сподели какви са разликите в това да го прави с голям или по-малък пенис ?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
пенис, размер, тънък.

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Размеранамъжкотодостойнство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.