IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd November 2013, 18:26
Gardje Gardje не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
Question Корекции на върха на носа

Здравейте,
Нова съм във форума, но от известно време чета темите за ринопластика, тъй като, както се очаква и аз умувам по темата.
Преди всичко благодаря на всички, които щедро споделят информация и снимки, наистина е много полезно. Лошото е, че от толкова информация малко се пообърках . Горе-долу се ориентирах за кои български хирурзи има повече позитивни мнения и май са предимно в Пловдив .
От това което прочетох не видях точно такава тема, моля ако се повтарям поправете ме, но реших да направя отделна тема за корекции на върха, тъй като една голяма част от мненията се въртят около корекции на костта. Нормалнно, статистически гърбичките са най честата причина за корекции, но си мисля че има някакви особености специално при връхчето които заслужават отделна тема. Прочетох разни неща из форума за увисване на връх след операция или прекалено изрязване... но са разпръснати по различни теми. Освен това изглежда различните доктори са добри в различни направления.
И така въпросът ми е кой доктор според вас е най-добър по връхчетата. Колко траен е резултатът от операцията. На някой случвало ли му се е върхът да порасне или да увисне с времето и да се наложи повторно скъсяване. И въобще кои са нещата които бихте препоръчали да се взимат под внимание при тези операции.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd November 2013, 19:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Връхчето едва ли ще порастне, но вероятността да увисне е голяма. Затова при въпроса - чип или прав нос искаш, отговорът е - чип
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциинавърхананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:41.