IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 13th January 2011, 23:30
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

За много години ! Да сте живи и здрави и с малко килограми !
Янче , много се радвам за теб и за твоето успешно възстановяване! Аз отдавна взех решение да се оперирам (тежа 150кг. на 39 години),но лятото на 2010 се установи че имам рак на шийката на матката и трябваше да си пренаредя плановете . Операцията ми мина успешно в майчин дом Варна. Оперира ме доктор Яков (страхотен лекар). Февруари месец ще станат 6 месеца от операцията. Но аз не съм се отказала да се оперирам и да си направя байпас при док.Щерев и док.Кирязов. Мисля да отида да се консултирам с тях и да разбера дали ще се наемат да ме оперират(хипертоничка съм и вече съм в критическата).
Много се радвам за теб и ти пожелавам да не ти случват повече такива лоши неща !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #682  
Стар 13th January 2011, 23:31
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Забравих да спомена че изглеждаш страхотно !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #683  
Стар 14th January 2011, 01:39
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ...

Благодаря ти за пожеланията и комплиментите и съжалявам за рака, дано всичко да е приклу4ило с операцията.

Гледай да се възстановиш напълно и тогава съм сигурна че ако много искаш да се оперираш едва ли ще стреснеш Щерев и Кириязов, ку4е от салам не се плаши

. Все пак щом са те награбили разни раци по родовите органи като разкарас сланината ще паднат и хормоните и оттам риска от по нататъшни усложнения. Правила ли си туморни маркери след операцията, как е картината?

Пожелавам ти успех и късмет със формата от 3тят вид.
Тва го про4етох в един форум че някои отслабвали с глад, други със спорт а трети докато дремнат за малко....(в операционната
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #684  
Стар 14th January 2011, 12:57
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Аз следващата седмица ще правя туморни маркери и ще ходя на контролни прегледи. А що се отнася до рака който имах , се оказа, че не беше навлязъл в тъканта на матката и на шийката на матката(и на двете места е имало рак). През целия ми престой в болницата , всички ми се радваха че съм голяма късметлийка , защото този вид рак се откривал винаги в последен стадий , а при мен още в началото, преди да е минал дори в тъканта.
Благодаря ти за подкрепата ! Надявам се да не се връщам в операционната заради тази причина , а заради байпаса на стомаха !
Приятен ден !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #685  
Стар 14th January 2011, 20:34
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ....

И аз знам че винаги е много късно когато се стигне до рак на маточната шийка заради тоталната липса на симптоми докато не напредне съвсем.

На теб как го откриха, как стигна до диагнозата, или случайно стана?

Аз си правя всяка година цитонамазка но може би е добре веднъж на 5 години едн Magnitn Resonans на родовите 4асти
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #686  
Стар 16th January 2011, 22:00
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Здравейте отново! Стана случайно . Щях да си правя застраховка живот за голяма сума пари и ме накараха да и направя медицинско. От там тръгна всичко .
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #687  
Стар 24th January 2011, 18:41
stars stars не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички.Имам здравословен проблем и търся някой с когото да споделя и обменя информация и мнение. Имам поставен пръстен на 20.10.2008г.в болница Доверие при д-р Цветков.Около година и половина всичко вървеше добре докато не ми се появиха киселини и запек.Те са толкова много и толкова силни, че дори се събуждам когато спя.Дори да стоя гладна пак имам ужасни киселини и парене. Пия пробитор или лансопрол за тях но според мен това не е решение на проблема.Не е възможно според мен да се живее само с хапчета .МОЛЯ ви, ако някой има подобен проблем или може да помогне с информация нека я сподели.
Отговори с цитат
  #688  
Стар 21st April 2011, 12:49
Maria-Iva Maria-Iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте момичета!
Да побутна темата.Разговарях със Щерев.Не сме уточнили дата,но ще е юни.Моля ветеранките да нахъсват.Мисля,че имаше момиче от Варна-ще я моля да се влючи!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:31.