IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th August 2004, 18:30
tisho
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Изсмукване на сланинките :)) да или не?

искам да дам да ми изсмучат мазнините от корема, но ме е страх да го направия по по-ефективния начин, за който се изисква пълна упойка, а другия, стационарен, начин май не е толкова успешен. кво ше кажете по въпроса, има ли някой опит с тая работа? мерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th December 2004, 00:24
terminatorkata
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

преди няколко години си правих такава процедура за изсмукване на тлъстини .... но след извсетно време пак се появиха .. та в този смисъл на мисли ти препоръчвам да намериш друг вариант за тлъстините .. казаха ми че там от където са теглени мазнините има вече оформени сакчета от които като се изсмукат мазнините тялото пак започва да ги пълни и така .. успех !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th February 2005, 16:09
yaninka yaninka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Чувала съм какви ли не страхотии по въпроса,освен че се възвръща изходно положение състоянието на кожата било ужасяващо, увисвала и т. н.след процедурата около месец трябвало да си с превръзки бинтове...Общо взето гадост и поддържането на тази форма след манипулацията е толкова натоварваща физически ,че едвали си заслужава.Ако имаш сили и воля да я поддържаш със спорт то по-добре и така свали излишните си тлъстинки.Според мен лесният път /не съм сигурна че въобще е такъв/ не е толкова лесен и не си заслужава! :P :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th February 2005, 19:44
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране прави са пове4ето тук

Моля пишете на кирилица.освен вси4ките гадости се полу4ава и хормонално нарушение. имам приателка която се изръси около 2000 евро и сега около 2 год. след това пак си върна предишните Кг. а беше в много известна и реномирана клиника на Д-р С......... Най добрия на4ин за смъкване на мазнини е да си купиш велоергометър и да спазваш определен хранителен режим . С по половин 4ас на ден тренировки ще стопиш вси4ки мазнини и ще ти излезе многократно по евтино . ефекта се вижда след около месец най много
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2005, 11:38
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Гледах по Дискавъри веднъж точно такива операции. Всъщност видях само една липосукция и смених канала, че ми стана гадно.
Правеха липосукцията на жена към 35 годишна някъде, при пълна упойка. Ще го обясня грубо: легнала си беше тя на масата. Лекарят намуши нещо като длето под кожата на корема и почна да ръчка напред назад все едно пържоли режеше! От другата страна имаше трабичка и мазнината изтичаше. Както брат ми се изрази "едно такова жълто течеше в една кофа" То всъщност не можа да изтече всичко, което беше отлепил и се наложи да я "доизстискат". Направо нещо ужасно е тва. Все едно в няква кланница бяха пуснали оператор. Тръпки ме побиват като се сетя за гледката.
Извинявам се иначе за просташкото обяснение, но не се сещам за друго при положение, че с очите си съм видяла как става цялата работа.
Ааа забравих да кажа, че след операцията като излезе жената от упойката имаха неблагоразумието да и покажат "онова жълтото в кофата". Няма да пиша повече, правете си сами изводите. Жалко, че само на думи не можете да си го представите цялостно. Искаше ми се тоя филм да го пускат преди операцията на всеки, които иска да подложи тялото си на подобно нещо
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st April 2005, 11:30
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Верно е! Аз откакто го гледах онова не мога да сложа в устата си нищо мазно. Все си представям, че онова жълтото ям ... все ми е пред очите.
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th April 2005, 14:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля, моля- без да обиждате жълтото. Те и разтворимите витамини са жълти (повечето). Както и лимонадата :P
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th April 2005, 10:51
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Моля, моля- без да обиждате жълтото. Те и разтворимите витамини са жълти (повечето). Както и лимонадата :P
хе-хе,мойте са оранжеви.Витамините де
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th April 2005, 12:31
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Льофи не ме разбирай погрешно, жълтото ми е любимия цвят ама за онова по ТВ-то направо...
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th September 2005, 13:49
милийчо милийчо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Аз си направих липосукция преди две години и резултата беше много добър но сега две години по късно започнах да пълнея там където никога не съм натрупвала мазнини .......... не знам какво да правя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изсмукваненасланинкитедаилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.