IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th September 2009, 08:07
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

искам и аз да се включа!сега съм 70 кг,целта ми ще е 67 кг.за този период закуска кисело мляко култура с обесени ядки,на обяд същото,за вечеря риба тон успех на всички
Отговори с цитат
  #52  
Стар 4th September 2009, 08:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Jaynee: Честито за мерките и кг.! Още -1.5кг. и ще си първенец в предизвикателството.

beatris: Добре дошла и успех! Да знаеш, че ядките не са оБесени, а са оВесени. Към вечерята можеш да прибавиш салата по избор от домати, краставици, марули и т.н., и менюто ти ще стане чудесно!

Аз незнам какво да правя и как да действам. От както ходя на фитнес вече пета седмица, на сантиметри свалих 1.5см. от краката и 1см. от ханша /другите места не ги меря често/, а пък съм станала 65кг. и малко.
Когато започнах да ходя бях 64кг.
Какво да правя?
Смятам да пробвам Детокс диетата, но дали става с мед?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th September 2009, 09:05
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

beatris добре дошла и от мен Менюто ти ми харесва Спортуваш ли нещо?

Jaynee честито минусче!

Енгелче не съм голяма разбирачка, ама нали като ходиш на фитнес по-редовно започваш да образуваш мускулна маса, която тежи повече от сланинките Да не би да правиш повече упражнения за мускули? Аз като хато съм ходила на фитнес основно бъхтя на пътечка и по малко упражнения за ръце, стягане на вътрешността на бедрата и т.н.

Таз детокс диета няма да ми се отрази хич зле и на мен- след всичкия тоя алкохол, с който се наливам и цигарите дето ги пафкотя като невидяла Чувствам се зле- психически и физически... Не мога да се понасям
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 4th September 2009, 09:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз ще пробвам Детокса, както вика Лиана, за да издържа психически, защото ми е много слаб ангела.
Ще го пробвам с мед и лимон, защото този кленов сироп ми идва малко скъпичък в този момент.
Плюс това и аз пуша, не пия много често ама.. то пушенето малко ли е и тъпченето на боклуци?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th September 2009, 11:07
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Чудя се дали да не се присъединя към вас...Ужасно ми е трудно да се контролирам,да не говорим вече почти не мога.Какъв е смисъла да ходя редовно на фитнес и да ям като невидяла??Чувствам се ужасно,много тежка...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 4th September 2009, 11:43
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Аз се нареждам първа с минус 0,400 кг.
нямам много време да пиша но пожелавам на всички успешен ден
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th September 2009, 12:19
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Да се похваля - 3 килограма съм и съм много доволна.Като се има предвид,че имам много за сваляне...тези свалени килограми звучат трайни
Станах днес в 13 часа и в момента нагъвам домати и сирене...обаче май няма да ме наяде и ще видя какво друго мога да хапна.
Лек и отслабващ ден на всички!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th September 2009, 16:16
Аватара на mim4etooo
mim4etooo mim4etooo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив / София
Мнения: 123
По подразбиране

Тони, Jaynee, Engel, Koкo, Charlotte, честити ви минусчета. Един ден да ме няма и вие направо ме смаехте. Пу-пу да не ви урочасам. Браво на вас, момичета.
Engel, и аз си мисля като Тони - има най-вероятно си качила мускулна маса, ама нали си се стегнала, то това е важното.
beatris, привет и на теб и успех.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 4th September 2009, 16:31
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

еййй, един стар панталон от преди да напълнея ми стана Сигурно ми е бил малко широк

Искам да ви питам на колко време се теглите? Аз се тегля по 100 пъти на ден, не защото ще отслабна за 1 ден ами защото кантара ми не е точен и се опитвам да разбера кога и как ме показва точно
Е, в последствие ходя да се тегля на електронния кантар до аптеката на кауфланд..
Отговори с цитат
  #60  
Стар 4th September 2009, 16:35
Аватара на brownsuga
brownsuga brownsuga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 42
По подразбиране

Запис ! Макар и с 3 дни закъснение Но по-добре късно отколкото никога ! В момента съм 57 кг, до 20ти цел-та ми е около 3 кг. Дай боже Успех на всички !
Менюто ми за днес:
Закуска: 1 кафе; 1 грейпфрут; 1 купа кисело мляко с ябълка
Обяд: 1 плодова салата (ябълки; портокал; ягоди и грозде)
Вечеря: 1 пилешко филе + 1/2 краставичка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекавалятминусчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:19.