IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th July 2012, 11:14
sstrawbery sstrawbery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

много готино ми изглежда и на мен, бих се записала, но с тия цени.. 20 лева за тренировка ми идва малко повече (20лв в сайта,който чекнах) ако някой знае по-евтини места, да сподели,щото чичко гугъл нищо не казва по въпроса
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th October 2012, 21:17
rozannata rozannata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране pole dance

Pole dance е много зарибяващ, от както се запознах с този спорт не мога да се спра, харесвам го и го тренирам.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd October 2012, 10:46
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Хей, от известно време този спорт страшно ме запали.. Вече сериозно се замислям дали да не си поръчам един пилон и да си го монтирам в хола... Някой поръчвал ли си е пилон от нета и може ли да ми даде насоки как да се сдобия с един такъв красавец?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd January 2013, 14:33
paraskeva paraskeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 6
По подразбиране

От около година вече трнирам и мисля, че развива тялото много добре. Харесвам силовото натоварване изискващо много контрол и изглеждащо секси. И в къщи го оценяват по достойнство
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th February 2013, 21:33
mishonka mishonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Искам да попитам трениращите,има ли много голямо натоварване на ръцете и гърдите?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd March 2013, 13:08
Аватара на Кloie
Кloie Кloie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета! Относно темичката, изчетох и 5-те страници, излишно е да казвам, че страшно харесвам пул денс. Може ли малко повече информация за местоположението на залата в, която има тренировки по пул денс /София имам предвид/? Цени, карти. И откъде си купувате пилоните за домашни условия. Благодаря!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th July 2013, 10:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishonka Виж мнението
Искам да попитам трениращите,има ли много голямо натоварване на ръцете и гърдите?
Разбира се,те са основни Искаш,не искаш ръцете ти стават големи и мускулести,което аз ненавиждам адски много,но е факт.При мен е така.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st July 2013, 00:19
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Разбира се,те са основни Искаш,не искаш ръцете ти стават големи и мускулести,което аз ненавиждам адски много,но е факт.При мен е така.
Мариска, това което виждам на аватара е много различно от големи и мускулести ръце. За мен това е добре поддържана ЖЕНСТВЕНА мускулатура. Как ги виждаш ГОЛЕМИ ???
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st July 2013, 16:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Мариска, това което виждам на аватара е много различно от големи и мускулести ръце. За мен това е добре поддържана ЖЕНСТВЕНА мускулатура. Как ги виждаш ГОЛЕМИ ???
Не съди по аватара,който е разтеглен до безобразие,а и това е стара снимка на няколко години
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st July 2013, 16:14
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Да бе големи и мускулести До скоро ти се виждаха всички снимки в фейсбука и никакви големи ръце нямаш
На метър и 30 малко трудно би имала големи ръце
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Poledance
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:50.