IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 15th November 2010, 21:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Големите букви не са,за да убеждвам някой/налага се да обясня,че явно е нужно/,а да изразя емоцията си.
Много емоционална взе да ставаш
Нали уж хората се вълнували, а ти се забавляваш?
Нещо много си противоричиш, Марисабела!?
И това да се хилиш наляво и надясно и да си изразяваш емоцията знаеш какво показва предполагам..
Нооо, твърде вероятно е и да не знаеш..доколкото ти познавам възможностите вече.
И понеже искам да спазя добрия тон и нямам излишно време да си сменям айпитата всеки ден ще се въздържа от по-нататъшен коментар.
Отговори с цитат
  #842  
Стар 15th November 2010, 21:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Големите букви не са,за да убеждвам някой/налага се да обясня,че явно е нужно/,а да изразя емоцията си.
Много емоционална взе да ставаш
Нали уж хората се вълнували, а ти се забавляваш?
Нещо много си противоричиш, Марисабела!?
И това да се хилиш наляво и надясно и да си изразяваш емоцията знаеш какво показва предполагам..
Нооо, твърде вероятно е и да не знаеш..доколкото ти познавам възможностите вече.
И понеже искам да спазя добрия тон и нямам излишно време да си сменям айпитата всеки ден ще се въздържа от по-нататъшен коментар.
СМЕХЪТ Е ЕМОЦИЯ,но вниманието ти започна да ме кара да се чувствам специална в твоите очи...хахаха
Да се хиля налявно и надясно е израз на щастие и забава,но щом го разбираш по друг начин-твоя си работа!
Няма да пиша за възможностите си,защото са неограничени
Мисля,че не искам добрия ти тон.Другият ме забавлява,а от добрият ми доскучава
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #843  
Стар 16th November 2010, 11:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дано Керазаки прочете темата
Ще и е от полза
Отговори с цитат
  #844  
Стар 17th November 2010, 01:43
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Марисабелче, мила, нямаш много време! Спри да дрънкаш по всички форуми ,,вещо'', защото си смешна, а се наслаждавай на циците си с подплънки, на устата с набухватели, на перфектния си нос, на дупето там с каквото е, че след няколко години пак ще търсиш хирурзи, ама този път да събират това дето се е разтекло по теб! Запази малко злобен хъс и за след 10-15 год.
Отговори с цитат
  #845  
Стар 19th November 2010, 05:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Марисабелче, мила, нямаш много време! Спри да дрънкаш по всички форуми ,,вещо'', защото си смешна, а се наслаждавай на циците си с подплънки, на устата с набухватели, на перфектния си нос, на дупето там с каквото е, че след няколко години пак ще търсиш хирурзи, ама този път да събират това дето се е разтекло по теб! Запази малко злобен хъс и за след 10-15 год.



честно,не намерих точна иконка да опиша смеха,който предизвикваш.Мерси за вниманието и специалната ти оценка за външния ми вид,който изобщо не е твоя работа,но все пак нали си нахъсана и четеш всичко.За твое сведение не ми е нужно нищо в дупето
:P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #846  
Стар 19th November 2010, 13:02
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Имам въпрос: тези доктори Йорданови, Ильовци и Мильовци занимават ли се с мъжки камби? Все още не мога да взема решение
Не съм чувала хирурзите да се делят на опериращи мъже и опериращи жени. На онези доктори дето са само по мъжката или само по женската част, им казват по друг начин...
Отговори с цитат
  #847  
Стар 19th November 2010, 15:46
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Що да нямам проблем с камбата? Тя ми е нещо като полите на Стара планина: всеки склон, хълм и долина със свои форми и размери
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #848  
Стар 19th November 2010, 15:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Що да нямам проблем с камбата? Тя ми е нещо като полите на Стара планина: всеки склон, хълм и долина със свои форми и размери
йааахахахахахаах,неееее..т си уникален случай
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #849  
Стар 19th November 2010, 16:16
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Ми съдба, какво да правя. Понякога в полумрака пред огледалото имам чувството,че ме гледат не един, а няколко носове. Пак късмет имам, че съм само с две ноздри... А пък вие не се карайте така с детето-майка. Обичайте се и си другарувайте че сте още млади и хубави
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #850  
Стар 20th November 2010, 14:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
детето-майка.

Кой е детето-майка??????
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:41.