IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1851  
Стар 4th May 2011, 23:17
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Маминомими, аз съм прясно оперирана, на 10 дни съм. Да ти кажа, че съм бъзла принципно и идеята да се подложа на операция доброволно ме побъркваше (ама пусто суета), освен това имам страх от болка, представях си какви ли не болки и ужаси. Казвам съвсем честно че болка не съм имала- стягане, опъване, дискомфорт- да, но болка-не.
Днес ме боля само отляво около костта, ама го отдавам на това, че бях много заета на работа и се уморих страшно, а и детето ме беше дръпнало по-силно за ръката преди няколко дни на разходката, може от това да е. Но абсолютно търпима и тъпа. След операцията ми дадоха опаковка парацетамол с кодеин- взела съм 2 на втория ден и то за главоболие Казвам го не да се хваля или нещо, просто аз бях в същия ужас но не е биг дийл въобще и ако човек си е решил и иска да направи това нещо за себе си- смело
Елица, трябва по свободни дрехи и не много разголени, аз си сложих т-шъртка с остро деколте вчера и леко се показва. Моята още я нося, казаха ми 2 седмици.
Момичета, масажа кога почнахте? На мен ми казаха на 4 седмици, ама ми идва да ги масажирам леко заради кожата, че е една опъната още...
Малко дълго стана май...
  #1852  
Стар 5th May 2011, 07:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нощо не пречи да си ги мажеш с лосион за тяло, за да не ти опъва кожата , а масажи щом са ти казали от 12 ден тогава ги започни, както ти е показал доктора.
  #1853  
Стар 5th May 2011, 07:57
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Megan, честити придобивки, да си ги пъчиш със здраве и густо и безпроблемност!
  #1854  
Стар 5th May 2011, 09:57
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
Wink

Меган,честито и от мен! Ето,че моите другата седмица ще станат на годинка...Бързо мина времето...Миличка, пази се и не се натоварвай много!
  #1855  
Стар 5th May 2011, 11:56
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Megan2011, честито! Желая ти бързо възстановяване. Благодаря ти за разказа и за това че се опита да ме окуражиш. Поолекна ми.
  #1856  
Стар 5th May 2011, 12:51
Аватара на Ger
Ger Ger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilyv Виж мнението
Така беше и при мен. Обезболяващи ми вливаха само в болницата. На другия ден като се прибрах бях купила обезболяващи, но можех и без тях да мина.
Когато ме изписаха на сестрата й беше странно, че не съм поискала обезболяващи, а от болката най-много ме беше страх, през следващите дни изпих два Аулина, но така колкото да се каже, че съм пила. А, и като лудите ме беше страх докато ме оперират какви неща ще ми правят, как ме режат и ми слагат имплантите, това сигурно беше защото гледах разни видеа от операции
  #1857  
Стар 5th May 2011, 13:07
Аватара на Ger
Ger Ger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Честито Megan2011, със здраве да си ги носиш и много да им се радваш
  #1858  
Стар 5th May 2011, 17:21
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Ей, момичета, супер сте, мерси за всички честитки
Дано си ги нося със здраве, да, това е най-важното...
Мерси, Лив, ще ги мажа, вчера след душа се намазах и определено ми стана по-добре, иначе кожата е доста опъната все още.
Имам въпрос към оперираните- имахте ли болки като кихахте? Нещо много ме стягат гърдите като кихам, та се чудя...Обадих се на сестрата да я питам, каза че е нормално, било заради мускула...
Иначе да се похваля, че доста си ги харесвам вече, не мога да повярвам даже. В началото ми беше едно странно, все едно че не бяха мои, а и все натиснати в сутиен и лента, скрити...Сега се поразсъбличам и си ги разглеждам и ми става едно такова хубаво, че се реших и вече изглеждам съвсем различно, тялото е пропорционално и завършено.
Незнам синдром ли е обаче, какво ли...ама се чудя що не сложих малко по-големи
  #1859  
Стар 5th May 2011, 17:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

На мен до преди една седмица ми изскачаха очните ябълки като кихна...няма страшно
  #1860  
Стар 5th May 2011, 18:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Megan2011 Виж мнението
Ей, момичета, супер сте, мерси за всички честитки..........
Дано си ги нося със здраве, да, това е най-важното...
Меган, честита радост ! Безпроблемно носене и приятни емоции с тях ти желая !

Сещам се, че веднъж почти се разревах след едно кихане, така ме преряза нещо

После всичко си идва на място, само малко търпение
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.