IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 23rd August 2011, 00:27
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Някоя от жените с ринопластика имат ли проблем с омазняването на кожата след определен период от операцията? А проблем с черните точки? Мисля, че бях чела подобно оплакване някъде. От вчера взех да чета темите в раздел "Ринопластика", доста неща са ми интересни. Едва ли някога ще се осмеля на такава стъпка, но все пак събирам информация.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #542  
Стар 23rd August 2011, 00:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Да, аз имам такъв проблем. Носа ми се омазнява адски много и адски бързо. Преди това не съм имала такъв проблем и не знам защо се получава. Иначе с черните точки няма промяна- всичко си е по старому.
Отговори с цитат
  #543  
Стар 23rd August 2011, 10:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Някоя от жените с ринопластика имат ли проблем с омазняването на кожата след определен период от операцията? А проблем с черните точки? Мисля, че бях чела подобно оплакване някъде. От вчера взех да чета темите в раздел "Ринопластика", доста неща са ми интересни. Едва ли някога ще се осмеля на такава стъпка, но все пак събирам информация.
Непосредствено след операцията кожата на лицето ти се омазнява адски много, това е свързано с отока. Колкото пъти съм имала отоци в областа на лицето, било заради зъби или филъри, винаги няколко дни след това лъщя като месечина. После се нормализират нещата.
За носа в частност - черните точки също се увеличават, но с месеците пак всичко се нормализира.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #544  
Стар 25th August 2011, 11:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета! Ето,че вече мина месец от моята операция / изкривена носна преграда/ Все още имам вътре в нослето конци,които се виждат и понякога ме боцкат и смъдят. Кажете ,моля ви знаете ли кога падат тези конци? Единственото ,което знам е, че са резорбируеми, но ми се вижда странно все още да си стоят там ....
Отговори с цитат
  #545  
Стар 25th August 2011, 11:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

и аз имах същия проблем, много е неприятно, боцкат и са като месина. Последните ми паднаха след 6-я месец. Накрая вече се бях отчаяла, че ще си остана с тях.
Не се безпокой, това да ти е проблема
Отговори с цитат
  #546  
Стар 26th August 2011, 12:32
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор! Сега вече се успокоих и ще си ги чакам да си паднат сами...
Отговори с цитат
  #547  
Стар 26th August 2011, 18:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз все още вадя конци, операцията ми беше май месец. Организма винаги се стреми да се отърве от чуждото тяло, така че не се притеснавай.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #548  
Стар 29th August 2011, 13:14
Аватара на Dreamer.x
Dreamer.x Dreamer.x не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 27
По подразбиране

имам проблемче нещо се случва с дясната част на носа ми,като че ли се изкриви леко ..и при падане на конците ме наболява леко отвътре,а също така и вечерно време към 9-10 започва лек дискомфорт свързан с болки в главата в дясната част,от какво може да е? Притеснявам се,дали е нормално или е сериозно ,да звъня на лекаря?!
Отговори с цитат
  #549  
Стар 29th August 2011, 18:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Болки при падането на конците ??? хахахах сори ама не можах да се сдържа Според мен просто се втеляваш
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #550  
Стар 29th August 2011, 18:49
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreamer.x Виж мнението
имам проблемче нещо се случва с дясната част на носа ми,като че ли се изкриви леко ..и при падане на конците ме наболява леко отвътре,а също така и вечерно време към 9-10 започва лек дискомфорт свързан с болки в главата в дясната част,от какво може да е? Притеснявам се,дали е нормално или е сериозно ,да звъня на лекаря?!
Скъпа,звънни на доцента.Той най-добре ще ти каже как да постъпиш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.