IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2011, 13:38
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране Доволни от работата на д-р Николай Георгиев

Тук всички като мен могат да споделят своите добри впечатления и мнения за д-р Георгиев.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2011, 15:34
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
Thumbs up Ето я и моята история

искам да изкажа , свойте благодарности кам доктор Георгиев , за това което ,направи за мен ,,,,ето и самата историа ...
казвам се Велислава Крумова , работя в студио косара като фризиор
неотодавна си направих . пластична операциа за оголемияване на бюст , в Турция, причината , да го направия беше , недоверието ми в докторите ,тук в БГ . и така направих , го
варнах се тук в БГ и проблемите започнаха , вдигнах , температура , беше ми лошо , отделно болката беше ненормално жестока.един познат се сварза с доктора по тел. в 9 вечерта и му обияснил горе- долу. след това лично тои ДР.Георгиев , ми позвани на мобилния , след като моя познат му беше дал номера ... това което ми каза ,,, след като поговори с мен , ме оспокои и се разбрахме да отида веднага на сутринта при него .саответно успиях и да заспия ,,
след прегледа на сутринта ,, диагнозата ми беше некроза ,,,,,това ми прозвуча доста страшно , но доктора ме успокой , след прегледа питах
какво далжа а тои каза НИШТО ,,,, аз попитах е как така ???/тои каза
НЕ ВСИЧКО НА ТОЗИ СВИАТ Е СВАРЗАНО С ПАРИ "и така два месеца ме лекува ,през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата , ДВА МЕСЕЦА БЕЗ ПАРИ ,,,,, това е наи малкото ,, а отношението което получих от него ,и от целият му екип .беше НЕВЕРОИАТНО ..... И ТАКА СЕГА САМ ЗДРАВА И С ИМПЛАНТИ ,, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЕДИН ПРЕДИМНО ЧОВЕК , А СЛЕД ТОВА ГОЛИАМ СПЕЦИАЛИСТ ,,,,,,,,,,,,,,,,,БЛАГОДАРИА Д-Р ГЕОРГИЕВ .....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2011, 17:53
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Имам предчувствие , че тази тема ще е много оборотна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2011, 19:49
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs down

Чак до Турция за едни гърди. Едва успях да прочета темата. Имаше толкова много правописни грешки...
Иначе рекламата си я бива, ама само доказва колко са лоши последиците от тези интервенции...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th April 2011, 21:38
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от velislavakr Виж мнението
....през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата .....
Верно ли това? Излизал от операции, за да те погледне? Айде малко поспри се...ние тук трева не пасем. Лошо няма да си похвалиш доктора, но не е този начина.

И си оправи писането, че трудно те чете човек
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2011, 21:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да,излиза от операции.Това го знам от бившия си приятел,който беше отвън и чакаше.Няма да казвам реакциите му защо доктора е навън....,а аз лежа вътре под внимание на другия доктор.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th April 2011, 10:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Излиза по време на операции??? Ужас. момичето с желание да го похвали му е направило супер антиреклама. Значи ето една от причините да има толкова пострадали от него, след като зарязва пациентите си по време на операция, като се има в предвид, че дадения пациент му е гласувал 100% доверие.
Разбира се, да уточня, че тук коментирам написаното от Велислава, не коментирам обствен опит, защото нямам такъв. Просто си правя сама изводи за хирурга от написаното.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th April 2011, 17:36
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране доволни от др. Георгиев

не , ви разбирам момичета ,
незная какъв ми е правописа , а и не ме интересува ,,,по скоро вие сте интересни , аз само реших да споделя моето лично преживяване ,а по отношение на това ,че вие сте се хванали за това че бил излизал по време на операция е силно преувеличено , просто имах предвид голямото внимание ,което ми се обръщаше а човек ако реши да търси винаги ще намери под вола теле , немога да си представя че нияккой би приел думите ,,,излиза от операция за истина ,,,, в кой свият живеете ,хора та това е невъзможно ,,,,,,
още веднаж
благодария на др ГЕОРГИЕВ ,,,
А НА ВАС ДАМИ ЖЕЛАЯ ДА ИМАТЕ МОЯ КЪСМЕТ , ДА СРЕЩНЕТЕ ТАКЪВ
ЧОВЕК ..... И ТАКЪВ ДОКТОР ,,,,,МЕРСИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВИ ВРЕМЕ
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th April 2011, 12:45
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
Thumbs up

И аз съм от доволните от Николай Георгиев!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th April 2011, 21:30
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Хехехехе,малко неточно ми изглежда написаното от девойката ! ... Във вторник бях при доктора и той се приготвяше да влиза в операция.Но ме прегледа,и след това вече отиде да се подготви. Все пак пациента влиза в операционната известно време преди самия хирург ( нормално е в това време който и да е доктор да свърши и друга работа ) ... А и сега пък чак излязъл от операция ... съжалявам,ама не вярвам !!! Е,да,ако самата операция е приключила и остава вече работата на анестезиолога по събуждането,естествено,че доктора ще излезе и може би отстрани изглежда,че операцията не е приключила,ама Е !!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоволниотработатанаНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.