IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 5th July 2009, 12:38
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
А бе, вие сте чудни хора ... има ли на света човек който да загърби собствените си интереси и да прави бизнес и каквото и да било заради другите хора????
Аз...
Зад пулта съм (демек правя бизнес) и то за кефа на хората, които са дошли само с една цел - да си изкарат добре...Моята работа е да ги накарам да си идат щастливи без значение дали съм в настроение или не, дали съм скъсал с гаджето точно тая вечер или нещо много по-лошо се е случило.
Ех, ако можеше държавата да се управлява от DJ-и...непрекъснат купон!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #462  
Стар 5th July 2009, 12:40
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
ПП за всеки влак си има пътници ... изпитано е многократно от мен в различни житейски ситуации
Явно доста си пътувал. Но все има некой трен, дет не си го яхал, така че си изпуснал изключенията.
Всъщност, ако беше ги яхал, то те (последните) нямаше да са изключения де.
Отговори с цитат
  #463  
Стар 5th July 2009, 12:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Стрейндж, Ако днес се гласуват много хора (както призоваваш) така или иначе ще има някакви гласували (със сигурност) и правителство така или иначе ще има. Това, което искаш няма да се случи днес а днес това, което моем да направим е да изберем между наличното.

В линка, който си дала се говори за някакъв вид социализъм. Аз бях "социалистка" когато бях 12-13 годишна (горе-долу на една възраст сме). Днес намирам за утопия постигането на нещо подобно и искренно не вярвам в него.

И не, не очаквам нищо по-добро, ако това си мислиш. Просто приемам действителността такава, каквато е. Каквото мога се опитвам да променя. Ти ако можеш повече - давай!

Българските избори през очите на ЦРУ

Журналист гласува 2 пъти с фалшиво удостоверение
Отговори с цитат
  #464  
Стар 5th July 2009, 12:49
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
А бе, вие сте чудни хора ... има ли на света човек който да загърби собствените си интереси и да прави бизнес и каквото и да било заради другите хора????
Аз...
Зад пулта съм (демек правя бизнес) и то за кефа на хората, които са дошли само с една цел - да си изкарат добре...Моята работа е да ги накарам да си идат щастливи без значение дали съм в настроение или не, дали съм скъсал с гаджето точно тая вечер или нещо много по-лошо се е случило.
Ех, ако можеше държавата да се управлява от DJ-и...непрекъснат купон!
това го правиш за ПАРИ, ако е безплатно - едва ли ще ти е кеф всяка вечер да ти думка на главата. а колкото до хората - те като са опити им е много важно какво слушат /аз поне нищо не различавам/
Отговори с цитат
  #465  
Стар 5th July 2009, 12:56
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
А бе, вие сте чудни хора ... има ли на света човек който да загърби собствените си интереси и да прави бизнес и каквото и да било заради другите хора????
Аз...
Зад пулта съм (демек правя бизнес) и то за кефа на хората, които са дошли само с една цел - да си изкарат добре...Моята работа е да ги накарам да си идат щастливи без значение дали съм в настроение или не, дали съм скъсал с гаджето точно тая вечер или нещо много по-лошо се е случило.
Ех, ако можеше държавата да се управлява от DJ-и...непрекъснат купон!
Ще си идат щастливи, но не щото им думкаш, а поради съвсем други причини.
Отговори с цитат
  #466  
Стар 5th July 2009, 13:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Искате ли да си направим един експеримент - Вие двамцата да пускате една цяла вечер да видим колко щастливи ще се приберат...
За алкохола...действа както положително така и отрицателно - ако не знаеш какво да пускаш и как давам гаранция, че освен пияни ще си тръгнат и ядосани.
igtigt и за без пари съм пускал не веднъж и два пъти и пак ми е доставяло голям кеф!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 5th July 2009, 13:05
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Хората ходят, за да забият нещо, да се напият и т. н. Едва ли някой ходи, за да слуша музика.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 5th July 2009, 13:10
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

забрави - да си покажат новите дрешки от Молла...
пууу пусти DJ-и за кво са?По-хубаво един Winamp...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 5th July 2009, 14:11
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
igtigt и за без пари съм пускал не веднъж и два пъти и пак ми е доставяло голям кеф!
за еденични случаи - да, ама ако е за постоянно??
Отговори с цитат
  #470  
Стар 5th July 2009, 14:18
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Както сама отбелязваш:
Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Започнах да чета, но за момента е твърде много за мене. А и честно казано, не ме вълнува много като нещо реално.
На 12-13 години си била "социалистка" ?! Чела си Маркс на 12?!
И си го разбрала, но сега една статия те затруднява...

Въпрос: след като не си социалистка, каква си? Ако съдим по предпочитанията ти, си Неолиберал и антисоциално настроена. Но може би бъркам, как би се самоопределила ти? Учудващо е, че поддържаш неолибералите, след като основната им политика е насочена директно срещу теб, освен ако не си част от свръхбогатите олигарси, каквато, от това, което знам за теб, не си. Явно твоят расизъм те води към самоунищожение, по-силен е от чувството ти за самосъхранение. Иначе не мога да си го обясня, честно.

За мен се знае, анархист по душа и убеждения, почитател на Бакунин и Чомски. Учудвам се, че все още има хора на този свят, които не са анархисти, в 21-ви век сме все пак, защо хората все още приемат робството си като нещо нормално?

Социализмът е утопия?! Та кога изобщо е съществувал, за да знаем възможно ли е да функционира... Единствено Латинска Америка сега се опитва да го приложи, дано да успеят, в тях е надеждата ни за бъдещето.
Гледай No volveran в колибка.ком
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МОЛЯГЛАСУВАЙТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.