IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 27th September 2011, 20:05
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
И аз,и аз.....Убедена съм в това!
Мацки, инфото, което ви пиша тук ми беше съобщено по телефона за консултации на Джамбазов от една госпожа (наравих си труда да се обадя и да питам)...доста неща са ми обяснени от Е. Георгиев...просто исках вие да ми ги потвърдите, тъй като единственото, което търсих тук, беше консултация с вече оперирали се, но обективна, а не с нападки и Дил, доста попрочетох и смея да твърдя, че се информирах доста, на Tytik поне и отива хапливия език, на теб малко не ти стои , пак казвам аз много се радвам, че имате успешни ОП при Джамбазов, но на мен ми е много неудобно да се оперирам при него дори и да имам огромно желание...не мога да чакам до март месец...не съм тръгнала с лошо към вас, що ме нападате така не мога да разбера....а вие като сте толкова навътре в нещата, консултирайте хората с позитивизъм, а не с нападки....спирам да пиша, благодаря на всички!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 27th September 2011, 21:49
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

...спирам да пиша, благодаря на всички![/QUOTE]

Много правилно решение си взела!Отдай се на молитви,защото ще ти бъде нужен много,много късмет......
Отговори с цитат
  #143  
Стар 27th September 2011, 22:21
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

За да запазя благоприличие,изтрих някои неща,затворих си истинския хаплив език,който не познаваш и нямам намерение да излиза с пълната си сила точно тук и в този форум и да го хабя за теб.Със здраве и късмет.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 27th September 2011, 22:22
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Даже има и рима Спирам и аз,както ти пожелах и в по-преден пост,желая ти успешна операция,да харесаш резултата и да се възстановиш бързо,за да можеш да си гледаш детенцето както до сега,което е най-важното от тази цялата хаплива история

Последно редактирано от Дили : 27th September 2011 на 23:57
Отговори с цитат
  #145  
Стар 28th September 2011, 22:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Момичета, трябва да се подхожда по деликатно в убеждаването, леко с памук, иначе неимоверно ще се сблъскате с отпор. Добрите ви намерения да предпазите някого от неволите ви ще останат неразбрани!
Знае ли човек къде му е късмета, може това да е "любовта на живота му"
Никой не може да гарантира 100%, че колкото и да е добър един хирург няма да има грешка, няма да има фатален край-пази Боже, та нека всеки направи своя избор сам за себе си!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 28th September 2011, 23:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Кларисина , изобщо не ми пука коя ще е следващата пострадала от тоя некадърник
След като са толкова тъпи да не се замислят какво им се казва значи си заслужават съдбата
И колко по деликатно мога да кажа че съм била обезобразена от него и че съм платила 20 хиляди лева за повторна операция ???Това не е ли достатъчно убедително за да те накара да се замислиш колко успешни са му операциите ? До сега да си чуля някой друг да се е оплакал , че е бил обезобразен от друг лекар ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 29th September 2011, 13:45
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
Wink

Да ме прощаваш сюзън, но нямам усещането да си много случаен човек. Разбираш от всичко в пластичната хирургия, даваш съвети наляво и надясно, правиш дори компютърната обработка на други потребители – явно знаеш не само как /всеки може да се научи да ползва фотошоп/ , но и КЪДЕ и КОЛКО точно да пипнеш по снимката, което определено приляга на обучен пластичен хирург а оттам и на яко избиване на комплекси в анонимното Интернет пространство за сметка на ЕГ...очевидно имаш некакви интереси в тази работа, това не е просто така...
А пък е известно че никой не влага толкова много усилия,ако обекта е действително за подценяване.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 29th September 2011, 14:13
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Хахаха Сю, направиха те обучен пластичен хирург. Simphony, ако беше така повярвай ми, всички щяха да ходят при нея, имайки предвид, колко са и хубави фотошопите. Иначе е абсолютно нормално да се дават мнения и съвети- все пак затова е форума. След като няколко пъти си минала през този път е нормално да си осведомен за всяка подробност. Тя не е единствената, коята дявя съвети и мнения. Аз самата толкова съм изчела по темата, че вече сигурно знам цялата структура на носа.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 29th September 2011, 22:43
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
Talking

Аз съм много непримирим човек, и ако недай Боже някой некадърник ме обезобрази (стига да не ме убие) не форуми, не телевизия, ами на г...за на коня пред народното събрание ще го вържа.
И да знаете не съм пластичен хирург или нечии агент
Отговори с цитат
  #150  
Стар 30th September 2011, 00:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Олеееее, ама хич те няма... Сю съм я виждала колко "много" усилия й коства да фотошопне една снимка... 2 минути, лява ръка, дясно око на вървящи по Тв Екс Фактор, телефон на едното ухо, аз на другото.. Мултитаск от всякъде..

Сю не е хирург (все още), но определено ще помоля хирурга ми на следващото рино, тя да присъства в операционната и да му дава насоки..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.