IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th August 2011, 21:51
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Отвратително !

Авторката на темата е трябвало да пише , че клипчето не е препоръчително да се гледа от хора със слаби нерви и сърца !

А също и от такива на които им предстои ринопластика !

И аз съм по затворения метод и като гледам на какво съм се подлагала направо тръпки ме побиват ............Но пък си е заслужавало жертвата
Предстои ми ринопластика и с голям интерес изгледах клипчето.)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th August 2011, 22:02
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
А защо очите й се отваряха? Аз идея си нямам от упойки и затова питам, никога не съм била упоявана и оперирана.
не гледах целия клип , така че може да бъркам но до там до където гледах ,мацката беше твърде спокойна и клепачите и дори не трепнаха.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th August 2011, 00:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Първата ми ринопластика беше с местна упойка, но пък не ми е барана коста, само върха се работеше. Въпреки това горещо НЕ препоръчвам! Ако ще се оперирате - направете го като хората. Пък и никой себеуважаващ се хирург не би се наел на рино с месна - човека ще си иска да работи на спокойствие, без някой да му охка и бълнува...

Не го гледах клипчето, но принципно като те работят с местна, ако е по лицето/главата, ти слагат тампони на очите, за да не гледаш. Ако е по тялото, ти дръпват завеска.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 31st August 2011 на 01:26
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th August 2011, 05:14
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Един тъп въпрос: местната упойка обездвижва ли ти съответната част от тялото, главата в случая?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th August 2011, 07:42
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Не,не ти обездвижва главата.Отопластиката ми е с местна упойка-говорих,дори се смях(Емилчо вицове ми разказва),само ушите си не усещах,все едно ги нямаше)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th August 2011, 22:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
хъхъх , интересно викаш.......Садо-мазо фенка си ти
Не,не съм такава!Интересно ми е и винаги гледам подобни клипчета,защото мечтата ми е да бъда хирург.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd September 2011, 05:31
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Аха. Следващият ми тъп въпрос щеше да бъде: "добре, ами ако мръднеш, няма ли риск да те срежат накриво?". От друга страна, на мен са ми махали киста от челюстта с местна упойка, не помня да съм имала желание да мърдам или да е имало риск от нещо страшно при помръдване. B-)
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd September 2011, 07:11
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm Виж мнението
Аха. Следващият ми тъп въпрос щеше да бъде: "добре, ами ако мръднеш, няма ли риск да те срежат накриво?". От друга страна, на мен са ми махали киста от челюстта с местна упойка, не помня да съм имала желание да мърдам или да е имало риск от нещо страшно при помръдване. B-)
Преди да ми сложат упойката ми дадоха едно хапче под езика,което ме отпусна и изпаднах в някакво такова състояние на спокойствие и блаженство.Не се страхуваш,не се притесняваш-стоиш си кротко и не мърдаш.Споко,няма да мръднеш-гарантирам ти това)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: местнаупоикавидео
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.