IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th September 2011, 08:29
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране липосукция

Здравейте,

От няколко дни чета форума, днес вече се регистрирах, та... на въпроса ми: обмислям липосукция на бедра. Търсих из форума мнения по темата, но не успях да намеря (ако вече съществува тема, моля да ме извините и ако е необходимо темата ми да бъде преместена където трябва)
Ще съм много благодарна на всички, които споделят своите преживявания свързани с липосукция. Много ме е страх (дано не ви е смешно), но твърдо съм решила да го направя. От няколко години мечтая за тази интервенция, сега вече имам паричките и мисля да направя тази моя мечта реалност. Интересува ме всичко свързано с тази операция. С нетърпение очаквам включването ви, и най-вече на тези минали по пътя, по който аз тепърва тръгвам.

Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th September 2011, 21:08
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Ми, преживявания са описвани много из форума.
Аз си правих липосукция на хълбоците ("любовните дръжки", т.е. под талията отстрани) преди 10 месеца.
Определено съм доволна от резултата, макар да не ми изсмукаха много мазнина, но тя и зоната не е голяма. Преди имах там едни отвратителни натрупвания, сега положението е далеч по-нормално - както писах и преди, голям кеф е да погледнеш в огледалото и да видиш тяло, макар и с излишни килограми, но поне с нормални пропорции, вместо с някакви стърчащи възглавнички отстрани на гъзЪ.
Не ме боля много - неголяма зона, и то такава, която не е засегната много от движения - съвсем умерено си ме боля първите дни, само като легна върху третираното място или като се затичам.
Съвсем умерено повръщах от упойката първия ден.
Усложнения някакви нямах.
Самото отиване в болница е гадно, поне за мен, ама се изтърпява.
Цената не беше ниска, ще ти я кажа на лична бележка, ако искаш.
Остават малки белези във вид на точки от 3-4 мм. там, където е влизала иглата, с времето избледняват.

Целулит нямам кой знае какъв (или пък е скрит ). Но тези дни правя една серия процедури с целутрон, всъщност утре ми е третата и мисля да са най-много 5 - щото стягало бедрата и не знам си какво, а искам да облека една тясна и къса лятна рокля поне веднъж, преди да дойде есента, ей така за кеф. Козметичката е една малко сопната, малко, де, и като разбра за липото, и вика: и кво, изсмуканото отиде на друго място. Ми не - никъде не е отишло, това по другите места си ми е отпреди. Не съм напълнявала оттогава, де - дори отслабнах 2-3 кг.

Последно редактирано от mira_sm : 11th September 2011 на 21:18
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th September 2011, 21:12
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

благодаря много Мира.

Поориентирах се днес из форума и прочетох, но основно информацията е за уголемяване на бюста.
Още веднъж : благодаря!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:18.