IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th April 2008, 15:08
Calypso Calypso не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 15
По подразбиране Seven Omnipotence

Здравейте,

Приятелят ми е със счупени прешлени не може да тренира активно, все още му зарастват. По този повод решихме да купим Seven Omnipotence от WS Teleshop.
Разбира се и аз го ползвам, не разчитам на него за хубаво тяло, тренирам си отделно, но смятате ли че все пак има ефект и на какво се дължи той. Ползвам го от 4 дни, здраво тресене, получава се едно затопляне и як сърбеж по кожата особено в началото.

Някой ползвал ли го е?
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them, into the impossible!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th June 2008, 18:55
steli_06 steli_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 10
По подразбиране

Аз имам от около 3 месеца;ползвам го редовно-всеки ден за по 30 мин.Исках най-вече да смъкна паласките в кръста,които ми се получиха след раждането,и да ти кажа-успях.Но трябва да се използва в комбинация с диета и подходяща козметика-тогава ефекта е най-голям.И редовно-всеки ден!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th August 2008, 16:31
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

И майка ми сега си го поръча и мисля и аз да го ползвам,но в съчетание и с други тренировки.Дали ще има ефект?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th August 2008, 16:52
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това ти ще ни кажеш на нас, не ние на теб
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th October 2008, 14:46
Calypso Calypso не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Да ви кажа пълна глупост е това нещо, тресе ти месата и си мислиш че те стяга... може и да помага ако всеки ден се тресеш по 1 час, докато не получиш обрив и сърбеж до полуда!
Мисля че за мен беше много по-ефикасна мускулната стимулациа чрез импулси ток.

Разбира се, ЕДИНСТВЕНО И САМО като допълнение към ежедневния хранителен режим и постоянен спорт!

еми това е от мен
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them, into the impossible!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st November 2008, 13:34
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

С мързел паласки не се свалят
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th November 2008, 13:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Някой знае ли нещо за такъв колан, само че едновременно с вибрациите и да нагрява? Нов продукт е, пуснат на пазара, на един познат му трябва информация да си го поръча, само че не е видял нито на коя фирма, нито телефонния номер, а по закона на Мърфи, не пускат вече тази реклама по телевизията. Та ако някой я е гледал и има инфо - моля да сподели
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th December 2008, 17:39
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

колана е като златното чудо- действа само със строга диета, усилено кардио и 100% човешка глупост- може ли да давате пари за такава простотия??? мускулни контракции, вибрации, изпотяване... докато лежите и ядете пържоли с хлеб и колана върши направо чудеса!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th December 2008, 21:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Една позната има май точно такова. Пробвах да видя какво е и щях да се издрайфам от вибрациите на корема. Предполагам, че става за масажор на кръста. За отслабване ли го рекламират ?!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th December 2008, 22:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Във фитнеса,в който ходя,има такъв вибромасажен колан.На въпроса ми към инструктора има ли ефект от него,ми каза,че е за отпускане на мускулите след тренировка. Надали от него може да се очакват чудеса.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SevenOmnipotence
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.