IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st June 2006, 08:37
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

момичета,имам запитване: направих теста за да определя кой тип съм и се оказа че съм Е, но в адреса коийто сте пуснали за сваляне на програмата на М. Търмънд няма нищо за тип Е И да питам нещо и siska_em колко кг си имала да сваляш!?Питам,защото аз имам да свалям 2-3кг,но не мога да се амбицирам за каквато и да е диета и затова се чудя дали има смисъл да я запоичвам тази,като имам да свалям малко кг!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st June 2006, 08:54
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Има за Тип Е:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI..._CurrentPage=2
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st June 2006, 09:26
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране mim@

Цитирай:
Първоначално написано от invisible
10x за бързото ти отзоваване! свалих си я,сега ще изчета за какво става въпрос и може и аз да опитам!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st June 2006, 19:07
siska_em siska_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Burgas
Мнения: 10
По подразбиране

Според всички ои познати нямам килограми за сваляне, но нали знаеш колко са критични жените към себе си Имах според мен нужда да сваля точно най-много 5кг. и успях за 6 дни. Висока съм 172см. тежах 62кг. сега вече 57кг. Заслужава си да я направиш, ще забележиш разликата още на 3-тия ден.Пък и няма да стоиш гладна
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st June 2006, 19:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

а къде имаше за сваляне?защото аз искам да сваля малко в дупето и краката,и не мога да повярвам,че за 6 дни могат да се свалят 5 кила мазнини преди доста време съм правила такива екстремни диети,и съм губила по килограм на ден,но това са телесни течности,не мазнини,а в това не виждам голям смисъл
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st June 2006, 20:42
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Здравейте!
Включвам се и аз с въпрос, като предварително се извинявам, ако отговорът му е някъде из мненията, но аз съм го пропуснала...

Та сега на въпроса ..
за хранителния режим разбрах - ще се храним по схема, тип, час и т.н...няма проблем..казвате, че сваляте...
Аз обаче искам да питам за упражненията.. прочетох, че са дадени и специални такива...Тези, които са ги правили, усещат ли благотворни резултати вече?... И мога ли вкъщи да ги правя или трябва фитнес задължително?...

P.S. А може ли сестра ми вместо мене да подскача, ако може, че аз не обичам много да спортувам....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st June 2006, 23:04
siska_em siska_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Burgas
Мнения: 10
По подразбиране

Имах да свалям точно от дупето, краката и талията. Най-бързо свалих от талията, но след това и на другите места. Чела съм, че човек отслабва първо там, където има най-малко мазнини, вярно е разбира се. А колкото до упражненията, които са дадени в книгата, те трябва да се спазват само, ако имаш наитина доста наднормено тегло! Иначе е достатъчно по време на диетата да правиш упражнения за дупето и корема два пъти дневно по 30мин. или поне 1 час разходка. Но диетата действа и без упражнения, просто по-бавно разбира се. Аз исках да стегна корема и дупето затова се погрижих да го постигна с упражнения, защото понякога не е достатъчно само да свалиш килограми. Който има време да ходи на фитнес още по-добре!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd June 2006, 09:23
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Виждам ,че сериозно нищите тая диета та нека и аз си кажа мнението, не съм я пробвала, но сестра ми е луда на тема диети и в нас е пълно с такива книжки, и аз естествено попрочитам по нещо, та значи ако сте решили да пазите тази диета трябва да знаете още ,че: 1.Употребата на сол е абсолютно забранена.
2.Задължително е да се изпиват по 2.5 литра вода на ден.
3.Упражненията не са по желание ,а също са задължителни за 6 та дена 5 тренировки м/у 45-60 мин. , говорим за бавни и продължителни упражнения ( джогинг, велоаргометър, кростренажор и пр.)като много важно е пулса да остава в зоната за горене на мазнини, тя се изчислява по формула 220- годините ви, умножено по 55, 60, или 65 % в зависимост от тренираността ви.
Лично аз смтам,че диетата може и да действа тъи като се базира на храни за които съм чувала , че и културистите ползват за да изчистят тялото. Е дано съм била полезна, желая успех на всички , и стискам палци>
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd June 2006, 09:51
siska_em siska_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Burgas
Мнения: 10
По подразбиране

Вярно е това за упражненията, но както казах те изобщо не са необходими, ако искаш да махнеш до 5кг. ! Все пак пробвах и видях, пробвайте и вие
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd June 2006, 15:46
idontlikeyouinthatway idontlikeyouinthatway не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
ето я страницата с теста,ама там пише Six WEEk Body Makeover
http://www.mybodymakeover.com/tools_...ting_quiz.aspx

sorry за глупавия въпрос,но може ли някой да ми каже съопношението кг./lbs.
много моля и ще съм страшно благодарна!
поздрави на всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаМайкълТърмънд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.