IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th June 2006, 19:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

sunny_7, по принцип трябва да се яде месо... доколкото ми го обясняваше един роднина - лекар, имало някви вещества в него дето не можели да се набавят по абсолютно никакъв друг начин, затова докъм 40-та си година каза да папкам, после ако искам - нямало да ми е необходимо за организма. аз го спрях просто сега заради диетата, след месец-два пак ще почна да ям вкусни пилешки пържолки
а ти защо не ядеш месо, смяташ да си вегетарианец форевър ли? и анемията вследствие на това ли е?

estrella, мацо с тва меню килограми май няма да могат да се свалят, ядките, стафидите и бисквитките са си калорични отдето и да го погледнеш. ама за поддържане на килограми ми се струва доста добро
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th June 2006, 20:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

na estrella режима долу горе съвпада с моя,само един съвет,избягвай да ядеш месото в комбинация с картофи,аз го комбинирам със салата или варени зеленчуци,или пък само картофи със зеленчуци
хляба също вечер го прескачай(ако можеш де )
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th June 2006, 20:06
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

и аз съм се хванала много стабилно момичета,само 4е съм от 15май някаде,писна ми от строги диети и за това съм на по-здравословно хапване и спорт но по-рядко че нямам много време,но пък вече съм много доволна защото свалих почти 7 килца и въобще не гладувам така както съм правила преди стискам палци на всички и недейте да си поставяте такива огромни цели за много килограми на бързо,че последният път когато аз го направих свалих 15,но качих 25
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th June 2006, 20:20
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не съм на мнение, че за стомаха ми има кой знае какво значение дали пилето е с картофи или не Лично мнение

Иначе за това, че бисквитите и ядките са калорични- сългасна съм ОБАЧЕ
Калорични са ако изядеш 300 грама семки докато гледаш мача. Калорични са, ако се натъпчеш като мен с едната тава топли фъстъци на нова година.

Когато храната е в нормални количества, няма никакви проблеми, а и ядки трябва да има във всеки уважаващ себе си хранителен режим.

И сега ще издам една тайна

Зимата преди бала всичките ми съученички полудяха на тема диети. Викам си "Аз не мога да остана по-назад", ама младежа ми разправя- Ти си луда да гладуваш!По-добре не яж вечер, няма да имаш грижи.

Така и направих. закусвах сутрин ( малко насила, щото не обичам да ям преди 11), ядях на обяд и по следобедно време. Имаше вечери, в които ми сържеше корема като си лягах, ама една чаша вода оправяше положението.

В крайна сметка през май месец, когато си облякох роклята отново ( имах си от преди това и си ми ставаше чудесно), та когато я облякох отново през май- трябваше да я нося да ми я стесняват в кръста.

В часовете по физическо от февруари до май се забавлявах да тичам или да правя коремни преси. Това е. Пак казвам, че този мой режим не мисля че става за случаите, в които трябва да се свалят повече от 5 килограма. За тях трябва да си се говори с диетолог или поне с личния лекар, защото анемията е най-малкия проблем, който може да се стовари на главите ни от неправилно хранене.

Тази вечер пиша много, ама няма да сиквам така, обещавам
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th June 2006, 20:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от estrella
Не съм на мнение, че за стомаха ми има кой знае какво значение дали пилето е с картофи или не Лично мнение
мила,и за моя стомах няма голямо значение,но има значение за смъкването на килата малко нещо,ама ако го спазваш и то ще допринесе за резултата,просто съвет
и сега да ви се похваля и аз,току що пробвах едни дънки,които са май 2 или 3 години стари,и които от доста време не съм носила,защото не можех да се напъхам в тях та сега успях да ги закопчея даже е,като пробвах да седна,ципа ми се разкопча ,но се надявам,че до 2 седмици ще мога и да седна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th June 2006, 20:31
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

ИИИ, хихи, така го обичам тоя номер с дънкитеее)))
Аз се меря по дънките на сестра ми. Преди време не ми ставаха изобщо. После тя ми ги предаде ритуално, защото 1)забременя и изобщо пък на нея не й ставаха и 2) на мен ми стояха чудесно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th June 2006, 20:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

аз и затова още не съм ги хвърлила тези дънки,те са ми "мярката"
абе я да ви питам още нещо,пуши ли някой от вас?защото аз като започнах преди 2 месеца с това отслабване,спрях цигарите изведнъж(а пушех страшно много)ама напоследък пак взех да припалвам като съм с приятелки,та ми е малко гузно,а и цигарите никак не се връзват със здравословния живот (sorry за отклонението )
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th June 2006, 21:36
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Пуша. Не като комин, като малко коминче. Нямам стимул да ги спра, сериозно. Това със здравето и предупрежденията по кутиите не ми действа. Знам кога ще ги спра- когато забременея.

Иначе щом си ги спряла, недей да почваш пак. Ако можеш да се контролираш и е от време на време и те кара да се чувстваш добре, не се коси
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th June 2006, 22:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

никога не съм пушила
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st June 2006, 00:02
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
за сладкото,аз заместих шоколадите(засега успешно)с плодови кисели млека,така хем мога да си хапвам и нещо сладко,хем не се чувствам гузна след това
Вярно, а с какво според теб се различават тези млека от другото сладко?

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
а на мен най-големия ми проблем е хапването вечер опитвам се след 6 часа да не ям нищо,но към 10-11 вече полудявам,наливам се с вода като луда,ама едва издържам да не направя атака на хладилника
За целта яж повече през деня. И като цяло неяденето вечер е глупост.

Цитирай:
Първоначално написано от sunny_7
А и в сладкото и по точно в шоколада е хормна на щастието значи не само че не вреди ами си е направо полезно.
Сладкото действа като наркотик и има пристрастяване.

Цитирай:
Първоначално написано от spektre
Здравей! Аз съм предвидила да започна също точно на 21.06, защото точно до 21.07 трябва да сваля доста, понеже съм се хванала на бас, който ако изгубя ще бъде твърде зле... Много съм амбицирана, имам за сваляне 8-10 кила.
Тия започвания от "еди коя" си дата никога не работят. Ако ще почваш, почвай от днес. Иначе нищо няма да направиш (личен опит). И ако го правиш само заради бас, откажи се. А да, и плодовите диети не са най - добрият начин за постигане на целта ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Даотслабнемзаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.