IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 25th June 2009, 21:31
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Момичета, бяхте прави, че черешите по това време са с по - твърда кожа и дразнят стомаха. Аз днес изядох 300 гр и след това през целия ден усещах някакъв дискомфорт

aniK, и аз съм привърженик на "царските" вечери. Знам, че не е здравословно, но и на мен би ми се отразило катастрофално на работоспособността, ако хапвам по-обилно през деня. А и голямата салата за вечеря освен да ни прати рано - рано до WC друго не може да ни причини.

Видях, че по-напред в темата сте коментирали омлетите в заведения. И аз не съм чула някъде да ги приготвят действително в тефлонов тиган. Е, възможно е да има някакви единични заведения за здравословно хранене, в които съблюдават тези принципи, но едва ли са точно в България. Като цяло, впечатлението ми е, че в ресторантите готвят с огромни количества мазнина. Почти всичко е пържено. Даже риба на скара не си поръчвам, от нея смърди на мас ( може би мажат скарата ).
Отговори с цитат
  #392  
Стар 26th June 2009, 08:47
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета. Надявам се приемате нови хора. Напоследък се храня нездравословно и хаотично и реших да променя режима си. Лек и отслабващ ден на всички.
Отговори с цитат
  #393  
Стар 26th June 2009, 08:48
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

По принцип тефлоновите тигани не са професионални. Освен това мисля, че не са и чаааак толкова здравословни (май се отделя нещо от покритието, но не си спомням точно). Последно - много са нетрайни, бързо се развалят - няма професионална кухня, която през 2-3 месеца ще купува нови. В профес. кухни се готви на много силни котлони (много често газови) и такъв тиган не би издържал.
hatred, права си, че в повечето по-евтини заведения да поръчаш нещо пържено е .... самоубийство. Не слагат много мазнина, з'то им е скъпа, но по-лошо - ползват една и съща няколко пъти... особено във фритюрниците Аз съм свела храненето навън до няколко заведения и няколко артикула. Много мразя да пробвам и да се разочаровам А с черешите и всички плодове аз имам много богат опит - първо, че цял живот съм била затрупана с плодове и второ - до преди 2-3 години омитах килограми
Отговори с цитат
  #394  
Стар 26th June 2009, 09:10
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ioni
Здравейте момичета. Надявам се приемате нови хора. Напоследък се храня нездравословно и хаотично и реших да променя режима си. Лек и отслабващ ден на всички.
Добре дошла, но ти не си новичка :P
Просто те чакахме да се върнеш!
Успех и поздрави!
Отговори с цитат
  #395  
Стар 26th June 2009, 09:51
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Ох, аз днес ще се оплаквам. Не съм ходила сутринта да бягам. Май съм се поразболяла от това сутрешно бягане, защото ме боли гърло. Отпуснато ми е. Адски зле се чувствам. А трябва да ходя да уча.
Мрън мрън мрън....
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #396  
Стар 26th June 2009, 11:28
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Хеллооууууу )))
Аз днес съм на дълго кафе с мед,юнашко нес кафе /и двете с мед/,3 коли лайт,половин шоколад /това е до момента/.От тук до довечера : 200 грама пилешко месо,задушено с две тиквички и малко нискомаслено сиренце/извара,подправки и маааалко соев сос,'щото иначе става мн сухо и безвкусно,к'во да направя ; 1-2 нектарини ,едно кисело мляко,нискомаслено иии ... и май с това ще се задоволя.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #397  
Стар 26th June 2009, 13:10
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Радвам се, че ме помните Аз засега добре вървя.

Закуска - мюсли с прясно мляко, малък банан

Обяд - гюведже (сирене, кашкавал, чушка, 3 маслини, яйце), половин пълнозърнеста вегета (със сусам и маково семе :P ), резен пушено филе, 1 домат

За следобедна закуска съм предвидила малко черешки. :P А довечера ще съм на кръчма, където мисля да мина с една овчарска салата и много вода ( и по-малко бяло вино)

Не ми е много добро менюто, ама като за първи ден се преживява. Сега отивам да карам колело. До скоро и хубав ден.
Отговори с цитат
  #398  
Стар 26th June 2009, 15:40
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

ГЛАДНА!ГЛАДНА!ГЛАДНА!!!!!!!!! ИСКАМ ПЪРЖОЛА,МАЗНА САЛАТА,КЕКС,ШОКОЛАД И ЛИТРИ КОКА-КОЛА!!!!!Помогнете ми да се спра
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #399  
Стар 26th June 2009, 15:41
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

ПМС е истинско наказание
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #400  
Стар 26th June 2009, 15:56
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте! ето за днес:
преди обяд- мляко с нес
обяд- 2 чушки с ориз, 1 филия
следобяд- 60 гр. солети
вечеря- салата(домати, краставици, моркови), към 150 гр. пилешко, 1 ябълка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:09.