IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 25th August 2011, 11:37
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Колкото повече - толкова повече
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #332  
Стар 25th August 2011, 14:04
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Колкото повече - толкова повече

Нямам голям опит, че да знам.
Йогинът(много хубав мъж), твърдеше, че жената трябва да се въздържа от секса изобщо. Видя ми се странно, казано от такъв мъж, който доста жени биха пожелали. Каза нещо, че когато една жена е имала над 10 или над 20 мъже, няма енергия да движи самостоятелно живота си и е зависима от разни други хора и техните мнения.
Nells, и аз съм си го мислила това. Срещала съм жени, които доста умело се справят с мъжете и умеят да ги контролират. А аз нямам достатъчно опит. Не ми и трябва, де, но това е друга тема.
Отговори с цитат
  #333  
Стар 25th August 2011, 14:38
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Каза нещо, че когато една жена е имала над 10 или над 20 мъже, няма енергия да движи самостоятелно живота си и е зависима от разни други хора и техните мнения.
много интересно...и има някаква логика като се замислиш, ако се вземе предвид това
Цитирай:
Идеята е, че при сексуален контакт се 'инвестира', или 'отдава', (или друго по-правилно определение, което не се сещам) много енергия. Не чисто физическата, която води до физическа умора, а онази изначалната, която се намира във всеки жив организъм и благодарение на която сме живи същества.
и това
Цитирай:
Конкретно за секса, от това, което съм чувал, то в никакъв случай не трябва да не се прави, а да се прави само, ако се има постоянен партньор, с когото освен отдаване се получава и приемане на енергия, защото сексът е споделен на емоционално и духовно ниво.
Но можеш да си имала над десет партньора и със всичките да си била емоционално и духовно свързана, не само физически.Значи ли това, че не може да ръководиш живота си сама? Мацки, хем да нямаме много партньори, хем искаме опит/не само сексуален/...несъвместими са двете неща.Но това е друга тема
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 25th August 2011 на 14:44
Отговори с цитат
  #334  
Стар 25th August 2011, 14:48
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Дес, нещата които цитираш от мен, особено второто бе написано в контекста на определени духовни учения, при които се спазват различни въздържания с определена цел на 'извисяване' или както се определя иначе.
Въздържание от различни видове храна, та до секс със случайни партньори.

Нямам личен опит в това и информацията ми е съвсем статична и повърхностна и за това просто споделих какво съм чувал и така да се каже - 'знам'.

Лично според мен - на съвсем човешко и физическо ниво такова умишлено въздържание, без ясна и конкретна цел би било глупост.
Ако има привличане и желание за секс, не виждам защо трябва да има въздържание.
Ако минем над това, темата става прекалено философска и духовна и ако има хора тук, които имат опит и информация в този аспект, на мен лично ще ми е много интересно да го споделят!
Отговори с цитат
  #335  
Стар 25th August 2011, 14:55
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Не, не, не ме разбирай погрешно, че съм те цитирала с недоволство.Просто прочетох двата ви поста един след друг и ги навързах като казах, че има до някъде логика в твърденията на този йогин/ до сега не съм знаела че така му се казва/ Когато жената прави секс обикновенно той освен физически, е и на емоционално ниво.Може би това се има предвид-с над десет различни партньора един вид душата й остава пуста Знам ли, това е моето обяснение. Има един човек тук, който може много добре да ни разясни тези виждания и се надявам да се включи скоро
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 25th August 2011 на 14:59
Отговори с цитат
  #336  
Стар 25th August 2011, 14:56
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

О, аз те разбрах чудесно, просто исках да изясня максимално какво аз съм искал да кажа
Отговори с цитат
  #337  
Стар 25th August 2011, 18:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Няма никаква логика в твърдението на йогина! Откъде накъде за жената да не може, а за мъжа - да може!
Ааааа, че се ядосах!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #338  
Стар 25th August 2011, 20:32
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Wink

Лъки, никъде не видях дали е казал, че мъжете не трябва Но ако е така няма да е честно!
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #339  
Стар 25th August 2011, 20:46
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Е, той животът си не несправедлив ся...
Вие какво искате?
Отговори с цитат
  #340  
Стар 25th August 2011, 20:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Няма такова нещо! Несправедливостите на живота не догонват онези, които не се примиряват с тях.
А откъде-накъде мъжът да пръска семето си така напразно и нахалост? Именно ТЕ повече трябва да се въздържат.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: колкочовекастеспали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.