IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1751  
Стар 9th February 2012, 09:19
silviena silviena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite,mnogo iskam da se prisuedinia kum vashata grypa,za da mi pomagate,zashtoto ot dnes zapochvam dietata i neznam dali shte moga da izdurja ,a imam okolo 30 kila za svaliane i neznam kak shte stane tozi nomer.Mnogo mi tejat veche i ne se chyvstvam dobre.Molia vi pomognete mi!
Отговори с цитат
  #1752  
Стар 15th February 2012, 12:22
xellla xellla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране :)

здравейте!
аз също имам доста за свалянхе - започнах от 95 на 7 или 9 януари ( не съм сигурна ,но една от тези дати), до 28ми януари бях стигнала 90 и от тогава до вчера , почти 3 седмици застой, в който варирах м/у 90 и 91.5 кг. Тази сутрин най-накрая кантарът се оказа благосклонен и показа 89,2. Чакам с нетърпение да премина психологическата граница от 85 кг Иначе целта ми е 72 кг, но не мисля,че ще се получи само с един курс. надявам се в оставащите ми 52 дни да стигна заветните 82 поздрави и успех на всички захванали се!
Отговори с цитат
  #1753  
Стар 31st March 2012, 16:35
tedi.milusheva tedi.milusheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Когато чета написаното тук и много се надъхвам особено в ден като днешния(плодов ) предполагам..знаете как е.Надявам се с общи усилия да постигнем желаното тегло и най-вече да се чувстваме добре в кожата си.Аз съм на диета от 8 дни е резултата е -2 килограма.Малко съм обезкуражена,но може би свалям толкова бавно зараси безбрйните диети,които съм пазила.От понеделник си взимам карта за фитнес-да видим този път какво ще стане.Успе на всички
Отговори с цитат
  #1754  
Стар 2nd April 2012, 22:20
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
По подразбиране :)

Здравей Теди, 2 кг. за 8 дена съвсем не е бавно - дори бих казала доста бърз резултат. Нормалното сваляне (без да се травмира организма и за да се запази впоследствие постигнатия резултат) е от 3 до 6-8 кг месечно, в зависимост от "излишните" килограми - дали са 5 до 8 или над 25 до 30. Бързото сваляне почти никога не води до трайни резултати и само травмира организма, който веднага след края на режима бърза да се запаси с каквото му подадеш. По-добре наблягай на фитнеса успоредно с режима и ще видиш колко по-видими ще са резултатите.
Дерзай и успех!
Отговори с цитат
  #1755  
Стар 4th April 2012, 17:07
MilotoTo MilotoTo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране :)

Zdraveite otnovo.Ve4e si vzeh karta za fitnes i imam 4uvstvoto,4e rezultata be6e momentalen-o6te sled kraq na trenirovkata -1,300 mnogo sam 6tastliva i o6te po-nadahana Uspeh na vsi4ki.
Отговори с цитат
  #1756  
Стар 19th April 2012, 22:17
fustucheto94 fustucheto94 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и аз искам да се присъединя към то режим.От 2-3 седмици ходя на аеробика и от вече 3 (въглехидратен) съм на 90 дневната.Имам 5-6 кг. за сваляне.Надявам се да мога да обменям с вас инфо,подкрепа и резултати тук
Отговори с цитат
  #1757  
Стар 20th April 2012, 11:58
fustucheto94 fustucheto94 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

плодов ден до сега съм изяла
2 ябълки
малко ядки
1 портокал
и мисля че не трябва да ям повече.Според мен е много,според вас
Отговори с цитат
  #1758  
Стар 20th April 2012, 16:01
MilotoTo MilotoTo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей Аз си мисля,че нищо не ти пречи да изядеш още един плод(ябълка,киви) до края на деня. нека сега споделя моя резултат-утре е първият ми воден ден,до тук килограмите са 2,но резултата на сантиметри е очевиден.Незнам при вас как е, но при мен килограмите шпочти не мърдат,но пък има видима разлика.Надявам се да устоя утре...
Отговори с цитат
  #1759  
Стар 17th May 2012, 16:58
fustucheto94 fustucheto94 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,отново,от месец съм на диетата станах си 47-48кг.
Имам бал,напоследък тотално объках дните си,станаха ми много въглехидратни.Мисълта ми е,мога ли да остана на диетата,въпреки прегрешената седмица (иначе на кг. не съм мръднала)Моля посъветвайте ме.
Отговори с цитат
  #1760  
Стар 29th May 2012, 10:18
hicinka hicinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен,до сега четях форума и реших д аси направя регистрация,защото мисля,че така ще ми бъде по лесно да издържа 90 дни,а днес ми е 1-ви ,преди време я спазвах 1 месецрбях посвалила ,но спрях-защо ли????? Желая на всички успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.