IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 29th June 2006, 14:24
bella bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
По подразбиране Как да свалим едно момче и изобщо да разберем че то ни харес

здравеите нова съм във форума но искам да ви попитам как да сваля едно момче(като се има предвид че съм на 15).Мхого съм хлътнала по него но незнам какво да правя!
Искам и още нещо да ви питам как мога да разбера дали то ме харесва и дали иска да имаме нещо общо изобщо.Като цяло едно момче показва ли че харесва едно момиче или чака то да направи първата крачка и ако момичето я е направило и момчето не прави нищо друго освен да я заговаря за това как е?
Моля ви се полудявам кажете ми как да сваля въпросното момче или поне да разбера дали и то ме харесва и дали има смисъл да мисля за него?
Ситуацията е следната:Аз се запознах с него,сега като ме види от далече спира и ме чака,пита ме как съм какво ново около мен и така... говорим си усмихваме се КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ Как да го сваля или да разбера дали той ме харесва
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th June 2006, 14:32
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ей Приятна побърквация е това - влюбването Знам,че имаш чувството, че полудяваш и никак не ти се иска да чакаш, но..този момент, когато изгубиш разсъдък от любов, е най-сладък Радвай му се колкото можеш
Как да го свалиш..как да разбереш дали той те харесва..ами ще прозвуча банално, но..дръж се естествено,прави това,което ти се прави,което ти минава през главата (ако го видиш и ти се прииска да го прегърнеш - давай )Не знам дали са случайни срещите ви или не,но,ако са...покани го да излезете,разменете телефони..започни малко по-усилено да поддържаш връзка с него и ...ще си проличи дали той ще отговори на чувствата ти
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2006, 14:52
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ех тия ученически трепети толкова са искрени. Според мен щом се спира да те заговаря е твърде вероятно да те харесва, придържам се към мнението на jito7, бъде естествена и ако ти дойде импулсивно да го докоснеш го направи, поинтересувай се какво харесва той и какво обича да прави, виж дали имате общи интереси и в разговор му го подметни, така ще се сближите. Не крии симпатиите си към него и той ще го усети, усмихвай му се, намигни му с широка усмивка Желая ти успех!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2006, 15:35
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

ех ако имаше начин да мига един надпис над главата на човека "да, харесва те"...всичко щеше да е 75829596586587657867846378 пъти по-лесно

мисля да открия такъв механизъм и да направя цяло състояние 8)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2006, 15:36
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Ехх,че ученическата любов толкова е сладка..Спомням си и аз какви съм ги къдрила..Мисля,че jito7 i invisible бяха достатъчно изчерпатлни и насърчителни..Просто бъди себе си и не се страхувай да бъдеш по-дръзка,да му покажеш чувствата си,да се държиш свободно..Ако той също има чувства веднага ще усети твоите и работата е готова.А ако се отдръпне не се отчайвай за нищо на света-животът е пред теб и ще имаш още много подобни ситуации.Ето така се добива опит.Желая ти успех и се наслаждавай докрай на чувствата си и любовните си трепети
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2006, 13:21
bella bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
По подразбиране

много сте мили мерси днес като отивах на училище го жидях там(той не учи в същото у-ще) и дойде при мен да си поговорим.Незнам аз синаги гледам да се държа естествено и се усмихвам но може би това което забравих да ви кажа(от което всичките ви теории отиват на кино) е че ние сме съседи.Обаче преди аз да се запозная с него тои не ми казваше нищо освен понякога здрасти сега след като проблема е по голям ще чакам отговор
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2006, 13:34
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ами нищо какво като сте съседи, сега ще ти дам пример в моя блок живеят много млади хора и всички се познаваме от деца и сме израстнали заедно и от подобно "здрасти", "как си" между вход А и вход Г имаше много хубава връзката която продължи 2-3г. Тъй, че това не е от значение според мен, той до сега може да те е приемал като готината съседка, а сега да гледа на теб като възможно бъдещо гадже. Но ако не знае, ти какво чувстваш може и да не посмее да направи крачка. Един въпрос на колко години е твоето момче?
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2006, 13:38
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

В това,че сте съседи, няма нищо лошо...дори напротив - имаш по-големи шансове да го срещаш по-честичко..помисли си как би се побърквала, ако дори не знаеше къде живее и как да го видиш Нищо не се променя от този факт...между двама души, които са се виждали по един или друг повод - било то съседи или приятели, съученици, колеги...винаги в един момент могат ненадейно да възникнат чувства
Да,той на колко е години и знаеш ли по какви места ходи и с кого излиза?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2006, 15:11
bella bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
По подразбиране

той е на 16 ще прави 17 честно казано мисля че той вече знае какво изпитвам но не съм сигурна.Как точно да му покажа че го харесвам(да му покажа защото да му го кажа директно не мога ) относно това къде ходи незнам само знам къде учи
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd July 2006, 11:04
bella bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 4
По подразбиране

общо взето той не се мотае в нашият квартал...Все е някъде другаде ама аз си нямам и идея каде е това "някъде другаде".
нали ви казах момчето е на 16 ще прави 17 т.е. две години по голям е.От там идва въпросът би ли се хванал с по малка от него и като цяло момчетата с какви обичат да ходят с по малки от тях или с по големи?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалимедномомчеизобщодаразберемчетонихарес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.