IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 21st August 2006, 16:58
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Важното е да не падаш духом ! Да си жива и здрава е най-важното ! Дай си време ! Не ни забравяй тук във форума ! Обади се по телефона на няколко пластични хирурга и им искай мнението-Сблъсквали ли са се с този проблем и какви са решенията му! Вдигни глава и се наслаждавай на живота МЛАДА СИ-СИЛНА СИ ! Целувки !
Отговори с цитат
  #272  
Стар 21st August 2006, 17:22
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Ако си мислите,че ще се отървете от мен...тц, не сте познали
Отговори с цитат
  #273  
Стар 21st August 2006, 17:22
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

За Бога, пак лиии!!!
Бясна и безсилна съм, не зная какво да ти напиша...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #274  
Стар 21st August 2006, 17:26
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Малвина и аз съжалявам за проблемите ти. Знам историята ти и колко много искаше този бюст...
Защо така се получи и втория път? Да не би да имаш някаква непоносимост към имплантантите, какво казват лекарите, има ли шанс за трети, евентуално успешен път?
А този Калудов, трябва да се съберете пострадалите и да го съдите за физически и морални щети!
Желая ти от сърце да се оправят нещата! Важното е да си жива и здрава!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 21st August 2006, 17:28
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
За Бога, пак лиии!!!
Бясна и безсилна съм, не зная какво да ти напиша...
Този път е за последно Асет. Честно казано поолекна ми малко,защото от месеци денонощно все се разхождах с едно огледало да видя дали шева не се е отворил пак,тавах и си лягах с тая мислъ. То нито къпането ми беше като хората,нито секс можех да правя както трябва...та сега с половинката се смеем ( не че ни е смешно,но...),че ще мога да си го гушкам легнала на която страна си поискам,ще може да си ме мята като правим див секс , разни такива елементарни неща...
Ама си ми е криво....
Аз не се консултирах днес с друг по простата причина,че преди месеци,като имах същия проблем звънях и на Баяджиев и той ми каза същото като Тонев,та сега за какво да се надявам пак на нечие мнение
Отговори с цитат
  #276  
Стар 21st August 2006, 17:30
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Marmalade
Малвина и аз съжалявам за проблемите ти. Знам историята ти и колко много искаше този бюст...
Защо така се получи и втория път? Да не би да имаш някаква непоносимост към имплантантите, какво казват лекарите, има ли шанс за трети, евентуално успешен път?
А този Калудов, трябва да се съберете пострадалите и да го съдите за физически и морални щети!
Желая ти от сърце да се оправят нещата! Важното е да си жива и здрава!
Накара ме да се замисля за този " втори път " ...Май за 11 месеца ми се събират 4 операции с пълна упойка и около 10-ина с местна и не виждам да има смисъл да продължавам да упорствам.

Относно непоносимостта...абсурдно е да я имам само в дясната си гърда,защото лявата си ми е ок
Отговори с цитат
  #277  
Стар 21st August 2006, 17:31
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Мила наистина мнго съжелявам ,много ми стана мъчно като прочетох ,стискампалци нещата да се оправят ,не знам за теб ,но аз вярвам ,че някой ден ще имаш гърдите за които си мечтала,най-малкото защото го заслужаваш
Отговори с цитат
  #278  
Стар 21st August 2006, 17:34
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
Мила наистина мнго съжелявам ,много ми стана мъчно като прочетох ,стискампалци нещата да се оправят ,не знам за теб ,но аз вярвам ,че някой ден ще имаш гърдите за които си мечтала,най-малкото защото го заслужаваш
Благодаря,накара ме да се усмихна...Обаче мисля,че достатъчно захраних силиконовата индустрия с покупката на два чифта имхпланти и някак предпочитам парите за трети чифт да ги отделя за детето си.
Ще си ходя с моите си цици, само се чудя дали има начин ...някакъв...сега като ме оперира да ми ги маха да ми изреже грозната кожа от старите белези? ( извинявам се за безумно тъпия въпрос ама немога даси събера мислите)
Отговори с цитат
  #279  
Стар 21st August 2006, 17:41
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Ми аз не съм много компетентна по въпроса с циците,така че може би не трябваше аз да ти отговоря ,но и като помисля логично мисля ,че трябва може,не виждам причина да не може ,спокоино наистина вярвам ,че всичко ще се оправи
Отговори с цитат
  #280  
Стар 21st August 2006, 18:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Оф милото, и на мен ми се доплака като чета Не си мисли за то ва, че ще изглеждаш зле след операцията, ти не си имала толкова време да се разтегне кожата много. Аз 9 месеца през бременността и 1 мес. след това бях с по-големи гърди от сегашните и кожата ми се поприбра видимо след това.Е, не стана като на млада девойка, ама си карах така до 40 г. и да ти кажа честно, нямах проблеми с харесването от страна на мъжете, само аз не си ги харесвах. Заздравей напълно, ако искаш роди си още едно детенце и към 40-те, когато науката ще е напреднала значително, може да си направиш наново и готово. Дотогава ще действаш като всички нас преди - подплънки му е майката Стискам палци за последната операция по махането.
Що се отнася до повдигането и изрязването на кожата, най-вероятно няма да се съгласят, защото това си е отделна операция, ама знаеш ли, Тонев може да не е закоравял толкова и да му дожалее. Бе ти си направи устата, пък, знаеш ли?
Целувам те
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:12.