IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th October 2010, 08:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Днес всеки може да напише каквото си поиска в интернет пространството, така че аз не вярвам и на една дума на въпросната потребителка. За мен това си е чиста нелоялна конкуренция

Ако случаят беше истински, това момиче нямаше да се появи тук единствено, за да разхвърля един и същ пост в 10 теми. Ако, както тя твърди, мненията в този форум са повлияли за избора й на хирург, което ще рече, че го следи, щеше да знае как се пишат мнения, които да не прозвучат като антиреклама.
Лично мое мнение
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th October 2010, 08:23
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Да. И би я интересувало какво е мненението на другите съфорумци и евентуално на отговори на техните въпроси. Ако е искала да предпази някого, щеше да разкаже подробности.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th October 2010, 16:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

аз пък й вярвам,защот има десетки обезобразени от него,които ходят в един бюти център,където и аз.Николай георгиев заслужава съд.
Как бихте се почувствали да се сдобиете с кофти цици за 4000 вро и крива уста за 800 евро,хм?
А ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПАКОСТИ НА ЛИЦЕТО,КАК ЩЕ ИЗЛЕЗНЕТЕ ОТ ВАС И ВОДИТЕ НОРМАЛЕН ЖИВОТ???
еМИКО С ТВОЕТО НЕДОВЕРИЕ СИ ВЕЧЕ АДСКИ БАНАЛНА,БЯГАЙ В ТЕМАТА НА ДЖАМБАЗОВ-ТЯ ТИ Е ЛЮБИМА
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th October 2010, 18:16
Екатерина Проданова Екатерина Проданова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

що за глупости.имам 3 интервенции при него.възхитена съм от професионализма ми.той ме оправи след несполучлива операция при бояджиев.препоръчвам с две ръце.това е лекаря на който бих се доверила винаги.при него се правиха и приятелките ми.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th October 2010, 21:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Екатерина Проданова
що за глупости.имам 3 интервенции при него.възхитена съм от професионализма ми.той ме оправи след несполучлива операция при бояджиев.препоръчвам с две ръце.това е лекаря на който бих се доверила винаги.при него се правиха и приятелките ми.

ако ще и 100 да имаш,това променя ли фактите за пострадалите от неговите ръце?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th October 2010, 15:03
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Разберете Момичета от всички пластични хирурзи в БГа и не само Винаги ще има много доволни и такива които не са така че...То и за други неща е така,но жалко е че тук става въпрос освен за много пари а и най важното за здравето и визията,защото много често след такива интервенции се получават и усложнения. Но в крайна сметка повечето от нас тук прибягват до тези корекции и промени по свое желание.За съжаление всичко си крие своите рискове освен от неудовлетворен резултат,както и от усложнения.Така че нека всяка която се е замислила на такава пластична интервенция да се замисли дали това и е толкова наложително или е просто каприз,защо определено тук във форума има доста такива момичета.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th October 2010, 15:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
много често след такива интервенции се получават и усложнения. Но в крайна сметка повечето от нас тук прибягват до тези корекции и промени по свое желание.За съжаление всичко си крие своите рискове освен от неудовлетворен резултат,както и от усложнения.
С тази разлика,че същия не те е преупредил,че може да се сдобиеш с криви,неподбрани добре импланти тип визия гърбави цици...също така,че може да се сдобиеш с крива уста и сраствания,за които да се оправдае,че проблемът е в пациента.Това спорд теб нормално ли е??
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th October 2010, 15:15
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

независимо че при последната си операция съм негова пациентка,и определено съм доволна не го защитавам.Но както пишеш ти от Стоянов не си доволна така че твоя случай е индивидуален.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th October 2010, 15:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
независимо че при последната си операция съм негова пациентка,и определено съм доволна не го защитавам.Но както пишеш ти от Стоянов не си доволна така че твоя случай е индивидуален.
Кой каза,че не съм доволна?Ако не беше той щях да си ходя с кривата уста и кривите гърди.И той не казва като георгиев аз мога,казва има вероятност от това,това.Обяснява и се държи реалистично
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th October 2010, 16:05
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Айде айде, ти сама каза че Стоянов ти е казал че ще ти оправи асиметрията на гърдите, а тя си остана и в началото не беше много доволна от факта, но като осъзна че си го имала и преди, прие факта.
После за имплантите, той ти обеща софт тъч, а се оказаха, с кохезивен гел, което не е фатално, много е хубаво, но пак беше излъгана....така че аре да спрем да обвиняваме НГ. Ти го обвини в 100000 поста, но не ти стигат явно и продължаваш!!!!! Айде осъзнай се малко
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПострадалиотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:35.