IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12th April 2011, 11:22
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране Имам нужда да го напиша

До преди няколко дни и аз като вас се усмихвах,забавлявах се,обичах,а откакто влязох и във форума една част от вас почувствах някак си по-близки,по своему.Споделих тъпите си притеснения,че гърдите ми не били достатъчно големи,с една дума показах някакъв слаб характер и комплекси.Просто бях жена със своите притеснения дали съм достатъчно привлекателна-все глупости от този сорт.НО......ето че само преди два дни животът ми придоби други измерения-предстои ми операция за отсраняване на....РАК на щитовидната жлеза-за няколко часа осъзнах че преминавам в групата на БОЛНИТЕ(НЕИЗЛЕЧИМОБОЛНИТЕ) .Можеби след операцията процесът ще се ускори,тялото ми ще започне да се разпада докато напълно изчезне....Но най-важното е,че си направих равносметката-не успях да постигна нищо съществено в този живот,само се борех да изглеждам все по-привлекателна,поддадох се на суетата.А ето,че съдбата решила друго...Моля,СПЕСТЕТЕ СИ СЪЖАЛЕНИЕТО КЪМ МЕН.Тази изповед(така да я наречем)я отправям към всички ВАС,за да се радвате на живота,да се наслаждавате на всеки един миг и да цените най-важното за своето съществуване-ЗДРАВЕТО СИ.Бъдете щастливи P.S.Ако модераторът реши,нека изтрие този пост
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2011, 11:52
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Мишел,
Ужасно съжалавам.
Бъди силна!
Все пак Ракът в голяма част все още е лечим.
Надявам се да си диагностицирана навреме. Както и да имаш мнение на поне 2-3 различни онколози. Мога да ти пратя координати на изключителен лекар - онколог, с невероятна диагностика. Струва си.
А това, за което си мечтала, просто може да се отложи във времето.
И ще се изпълниш с нови мечти.
Прегръщам те!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2011, 12:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мишел,
първо, не се доверявай 100% на диагнозата - много, много често тези диагнози са погрешни! Така объркват съдбите на маса народ!
Второ, не бързай да се подлагаш на операция. Много често "раковото образувание" само се разгражда от т.нар. гъбички и други бактерии, смятани за вредни.
Искаш ли да ти дам един линк да четеш по въпроса? Приготви се обаче за дълго четене...
Най-напред помисли, имаш ли грозен конфликт, който не можеш да смелиш още?...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th April 2011, 12:44
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Няма да те съжелавам, както ти искаш само ще ти кажа ПРОДЪЛЖАВАЙ да ЖИВЕЕШ, ОБИЧАШ, ВЯРВАШ и бъди силна , дано подкрепата на съдбата е с теб , мила !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th April 2011, 13:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мишел, въпреки, че уж не се лекувал по никакъв начин, освен оперативно, познавам жена, която е на път да го пребори неоперативно. Знам, че звучи много страшно, но има голяма вероятност да е доброкачествено образувание, пожелавам ти да имаш късмета да е такова и не си мисли подобни глупости как тялото ти ще се разпадне, както и не бързай да се слагаш в групата на неизлечимо болните. Знам колко невероятно звучи, ама познавам раково болни, които се върнаха от умрелите едва ли не, защото вярваха и искаха да живеят... а познавах и такива, които ги изяде за 2 седмици... щото се предадоха.
Знам, че йодът влияе добре при тумори на щитовидната жлеза, има доста инфо в интернет. Пожелавам ти да имаш сили да го пребориш и вярвам, че ще успееш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th April 2011, 13:56
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Мишел както те подкрепихме за гърдите, така ще те подкрепим и затова! Ние всички сме с теб и стискаме палци нещата да се оправят. Много е важно да мислиш позитивно, да вярваш в подкрепата на хората около теб и да знаеш че си обичана! Бори се, няма да се оставяш и за миг на отчаянието! Винаги когато имаш нужда да споделиш можеш да го направиш тук, или на мен на лични, мисля че и мейла ми имаш. Не си сама!!! Успех!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th April 2011, 15:02
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Никога не съм знаела как точно трябва да се държи човек в подобни ситуации. Знаеш, че трябва нещо да кажеш, но все ти се струва, че каквото и да е то, няма да е на място.
Баси, тъпо е да ти кажа, че това може да се случи на всеки един от нас....утре, защото шибаното нещо се е случило на теб днес, точно на ТЕБ и на никой друг...

Единственото което бих ти казала, дръж се мъжки и не го оставяй той да те изяде, ИЗЯЖ ГО ТИ!

Гуш от мен
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th April 2011, 15:32
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Мишел,
няма да те съжалявам както искаш. Искам да споделя някой мои виждания. В жизнения цикъл на един човек присъстват много битки. В момента си изправена пред най-сериозната битка в твоя живот, чиято цена е огромна. От тебе искам нито за миг да не спираш тази битка. Направи ВСИЧКО възможно да водиш начина на живот, който си водила до момента. Знам, че ще ти бъде изключително трудно. Че ще падаш духом, ще се чувстваш безсилна и няма да е лесно да повярваш в добрия изход. Но най-силното оръжие е волята на човек. Излизай, спортувай, смей се, прави всичко възможно за да се чувстваш добре, ПОВТАРЯЙ СИ ВСЕКИ ДЕН ЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИШ и нека след известно време когато се появиш на хоризонта да прочета твой пост "АЗ УСПЯХ"
Стискам палци !!!
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th April 2011, 15:49
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Аз незнам какво да ти кажа..
Просто стискам палци,всичко да е наред.Бъди силна и вярвай!!!!!!!!!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th April 2011, 17:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Мишел , бъди силна и не се предавай ...Може и да не ти се вярва , но понякога желанието за живот и позитивното мислене , правят чудеса .
Не се отчайвай нито за миг !
Пращам ти много целувки и вярвам , че ще се оправиш !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждадагонапиша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:04.