IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2008, 19:44
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране подути лимфни възли

Здравейте момичета.искам да ви попитам дали при някоя от вас се е получавало това усложнение след операция.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2008, 20:29
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз не съм имала този проблем, но при теб има ли го? Ако е така смятам че по най-бързия начин трябва да отидеш на лекар. Може и да не е сериозно но все пак ще се успокоиш поне. Моите синове са астматици и при тях лимфните възли по врата много често са подути в следствие на дразнението на алергени и не се счита за проблем, но все пак отиди. Една консултация е по добре отколкото черни мисли за нищо в главата. Надявам се че всичко при теб ще е наред!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2008, 20:36
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

да за съжаление имам подути лимфни възли под мишницата и от два три дни се подуха доста и ме болят .утре съм на лекар и ще видя какво ще кажат...те са подути отдавна но н ебяха възпалени така сериозно.а при теб как беше решен проблемът?лекарите казваха че е по добре да не се пипат ако не ми правят проблем но сега ще се наложи да ходя пак защото имам и лека температура днес
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2008, 20:59
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Атина, а ти сигурна ли си че е от имплантите?
По принцип е възможно подуване ако има някакъв възпалителен процес в тялото. На мен например ми се подува под едната мишница, когато ми е възпалено гърлото.
Не се притесянвай прекалено, в 90% от случаите подуването отминава като отмине възпалението. Но звънни на лекаря.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2008, 21:15
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами никак пращаха ни на изследвания илевкоцитите като са в норма и незнам кои други показатели нищо не правим. като си взимат лекарства за астмата поспадат и това е само при нас мила.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2008, 21:48
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

не знам дали е от имплантите точно-вече минаха почти два месеца от операцията последната.аз ги имах и преди нея но бяха само подути не възпалени и болезнени.а се подуха през ноември....от тогава съм боледувала два пъти от грип и тогава също се подуваха малко повече но после спадаха пак до старото си положение...но сега нещата не са добре защото ме боли и цялата ръка вече
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2008, 21:59
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Утре нали отиваш на лекар? Пиши после как си и за какво иде реч мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2008, 22:01
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

да утре ще отида и на хематолог и на мамолог да видя какво ще ми кажат...после ще ви пиша
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th May 2008, 07:52
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Здравей Атина,и аз имам/х/ същия проблем-поду ми се лимфен възел под едната мишница.Личната ми лекарка се притесни и отидох на мамолог в Онкологията,където ми отговориха,че самото подуване на възела нищо не означавало.Можело да бъде даже от използване на дезодорант против потене или епилация под мишниците.Казаха ми да го зарежа и да не му обръщам внимание.Мисълта ми е,че е съвсем възможно и да не бъде нищо обезпокоително Искрено се надявам да е така!
П.П.Поздрави на Флейм
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2008, 08:26
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Аз нещо не разбрах...лимфните възли са били подути и преди,но след последната ти операция са започнали и да те болят,така ли?Ти беше НАДмускулно,нали?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: подутилимфнивъзли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.